Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Еверетт Шинн на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Еверетт Шинн: показники, що мають значення
Nude Bathers — це найпопулярніша картина Еверетт Шинн: 500 переглядів за дванадцять місяців, що становить 9% від усіх переглядів художника. За цим слідують Revue та First Row at the Opera. Загалом 5 800 візитів: 1 300 на сторінку художника та 4 500 до картин. Зростання на 125% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Найкращий місяць: Лип 2026 із 4 500 візитами. Розподіл за пристроями: пристрої (88%), мобільні телефони (9%) та планшети (3%). Цілісна палітра (Колірна гармонія) — це перевага за стилем: 36% відвідувань, 28% каталогу.
Топ 10 картин Еверетт Шинн за кількістю переглядів
Рейтинг складено за кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за останні дванадцять місяців, а не за оцінкою каталогу. 1-ше місце посідає картина Еверетт Шинн, яку відкривають найчастіше.
-
1
Nude Bathers
500 переглядів · 8,6%
-
2
Revue, 1908
300 переглядів · 5,2%
-
3
First Row at the Opera, 1942
300 переглядів · 5,2%
-
4
The Orchestra Pit, 1906
200 переглядів · 3,4%
-
5
Spanish Music Hall
200 переглядів · 3,4%
-
6
Paris Exposition
200 переглядів · 3,4%
-
7
Cherry Lane Theater
200 переглядів · 3,4%
-
8
The Bar at McSorley's
200 переглядів · 3,4%
-
9
An Elegant Women In Repose
200 переглядів · 3,4%
-
10
Women Seated In The Park
200 переглядів · 3,4%
Яка щомісячна кількість відвідувачів сторінки Еверетт Шинн?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати таблицю
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 1 100 | 3 400 |
| Сер 2026 | 100 | 300 |
| Вер 2026 | 100 | 800 |
Яка щомісячна кількість переглядів картин Еверетт Шинн?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що саме обирають покупці серед картин Еверетт Шинн?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати таблицю
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 30,0% | 27,6% |
| М'яка тінь | 22,0% | 22,4% |
| М'яке сяйво | 28,0% | 31,0% |
| Загальна яскравість: світла | 12,0% | 15,5% |
| Світлий | 8,0% | 3,5% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 52,0% | 50,0% |
| Ніжні кольори | 32,0% | 25,9% |
| Помірно м'яка насиченість | 8,0% | 15,5% |
| Чітка насиченість кольорів | 8,0% | 8,6% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 44,0% | 46,9% |
| Нейтральні кольори | 44,0% | 40,6% |
| Пастельні тони | 4,0% | 6,2% |
| Темні відтінки | 4,0% | 3,1% |
| Монохромна палітра | 4,0% | 3,1% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 52,0% | 50,0% |
| Збалансований | 36,0% | 37,9% |
| Насичені | 12,0% | 12,1% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 10,0% | 17,2% |
| Ніжний | 28,0% | 29,3% |
| Збалансований | 10,0% | 12,1% |
| Виразний | 34,0% | 20,7% |
| Опис | 18,0% | 20,7% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 14,0% | 8,6% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 14,0% | 19,0% |
| Збалансована гармонія | 4,0% | 5,2% |
| Висока колірна єдність | 40,0% | 31,0% |
| Цілісна палітра | 28,0% | 36,2% |
Як змінюються показники найкращих картин Еверетт Шинн щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати таблицю
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| London Music Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Row at the Opera | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Spanish Music Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Orchestra Pit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Fire on 24th Street, New Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Acrobat Falling | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Tightrope Walker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl on Stage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl with Japanese Lanterns | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude Bathers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Телефони чи комп'ютери: де переглядав(ла) Еверетт Шинн?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати таблицю
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 5 100 | 87,9% |
| мобільні телефони | 500 | 8,6% |
| планшети | 200 | 3,4% |
Який мовний склад аудиторії Еверетт Шинн?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати таблицю
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Російська | 200 | 66,7% |
| Norwegian | 100 | 33,3% |
Яка щоденна кількість відвідувань сторінки Еверетт Шинн та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати таблицю
| День | Перегляди |
|---|---|
| Вт 22 Вер | 0 |
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 400 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 200 |
| Вт 29 Вер | 600 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 300 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 100 |
| Вт 6 Жов | 200 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 400 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 100 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов (прогноз) | 300 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 100 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 300 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 100 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 300 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 100 |
Запити на Еверетт Шинн
Яка картина Еверетт Шинн має найбільше переглядів?
- Nude Bathers із 500 переглядами або 9% від загальної кількості переглядів. Повний список займає місце у рейтингу 10.
Скільки переглядів отримує Еверетт Шинн на AllPaintingsStore.com?
- 5 800 за дванадцять місяців (1 300 на сторінці художника, 4 500 на картинах).
Чи частіше Еверетт Шинн переглядають з телефонів чи з комп'ютерів?
- Розподіл відвідувань за пристрої (88%), мобільні телефони (9%) та планшети (3%): лідирує пристрої із часткою 88%.
Чи є такий стиль Еверетт Шинн, який віддають перевагу відвідувачі?
- Так, Цілісна палітра (Колірна гармонія): 36% відвідувань проти 28% у каталозі.