Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Анрі Мейєр на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Анрі Мейєр: показники, що мають значення
The Confession - Otto Von Bismarck With Death — це найпопулярніша картина Анрі Мейєр: 3 000 переглядів за дванадцять місяців, що становить 49% від усіх переглядів художника. За цим слідують The Corsican Bandit та Events In Bulgaria. Загалом 4 900 візитів: 700 на сторінку художника та 4 200 до картин. Зниження на 64% у період з Вер 2026 по Жов 2026. Найкращий місяць: Лип 2026 із 2 900 візитами. Розподіл за пристроями: пристрої (65%), мобільні телефони (33%) та планшети (2%). М'яке сяйво (Яскравість) — це перевага за стилем: 79% відвідувань, 30% каталогу.
Топ 10 картин Анрі Мейєр за кількістю переглядів
Рейтинг складено за кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за останні дванадцять місяців, а не за оцінкою каталогу. 1-ше місце посідає картина Анрі Мейєр, яку відкривають найчастіше.
-
1
The Confession - Otto Von Bismarck With Death
3 000 переглядів · 49,2%
-
2
The Corsican Bandit
500 переглядів · 8,2%
-
3
Events In Bulgaria
300 переглядів · 4,9%
-
4
Georges Clemenceau juggling bags of English money
200 переглядів · 3,3%
-
5
Riots In Paris Objecting To The Performance Of Lohengrin
200 переглядів · 3,3%
-
6
The Start Of The Road Race From Paris To Belfort
200 переглядів · 3,3%
-
7
Grand Duchesses Olga And Tatiana
200 переглядів · 3,3%
-
8
Colonel Henry And Lieutenant-colonel Picquart
100 переглядів · 1,6%
-
9
The Rescue of a Soldier
100 переглядів · 1,6%
-
10
Caricature Of The Triple Alliance Of Germany
100 переглядів · 1,6%
Яка щомісячна кількість відвідувачів сторінки Анрі Мейєр?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати таблицю
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 300 |
| Лип 2026 | 300 | 2 600 |
| Сер 2026 | 0 | 100 |
| Вер 2026 | 300 | 800 |
| Жов 2026 | 0 | 400 |
Яка щомісячна кількість переглядів картин Анрі Мейєр?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що саме обирають покупці серед картин Анрі Мейєр?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати таблицю
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 2,0% | 1,6% |
| М'яка тінь | 16,0% | 3,3% |
| М'яке сяйво | 30,0% | 78,7% |
| Загальна яскравість: світла | 48,0% | 16,4% |
| Світлий | 4,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 54,0% | 32,8% |
| Ніжні кольори | 34,0% | 59,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 10,0% | 8,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 2,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 73,8% | 33,3% |
| Землисті відтінки | 23,8% | 66,7% |
| Темні відтінки | 2,4% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 28,0% | 9,8% |
| Збалансований | 64,0% | 90,2% |
| Насичені | 8,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 6,0% | 1,6% |
| Ніжний | 10,0% | 6,6% |
| Збалансований | 14,0% | 0,0% |
| Виразний | 32,0% | 22,9% |
| Опис | 38,0% | 68,8% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 8,0% | 3,3% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 4,0% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 10,0% | 1,6% |
| Висока колірна єдність | 52,0% | 75,4% |
| Цілісна палітра | 26,0% | 19,7% |
Як змінюються показники найкращих картин Анрі Мейєр щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати таблицю
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Confession - Otto Von B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 | 600 | 300 |
| The Start Of The Road Race… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Conscripts Of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Mizon On His Mis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tsar Nicolas Ii In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of Toure Samory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gouffe Mystery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wine Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Duchesses Olga And Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| New Year's Day In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Телефони чи комп'ютери: де переглядав(ла) Анрі Мейєр?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати таблицю
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 3 200 | 65,3% |
| мобільні телефони | 1 600 | 32,7% |
| планшети | 100 | 2,0% |
Який мовний склад аудиторії Анрі Мейєр?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка щоденна кількість відвідувань сторінки Анрі Мейєр та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати таблицю
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 15 Жов | 0 |
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 100 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 100 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 100 |
| Чт 5 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 100 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 100 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 100 |
Запити на Анрі Мейєр
Яка картина Анрі Мейєр має найбільше переглядів?
- The Confession - Otto Von Bismarck With Death із 3 000 переглядами або 49% від загальної кількості переглядів. Повний список займає місце у рейтингу 10.
Скільки переглядів отримує Анрі Мейєр на AllPaintingsStore.com?
- 4 900 за дванадцять місяців (700 на сторінці художника, 4 200 на картинах).
Чи частіше Анрі Мейєр переглядають з телефонів чи з комп'ютерів?
- Розподіл відвідувань за пристрої (65%), мобільні телефони (33%) та планшети (2%): лідирує пристрої із часткою 65%.
Чи є такий стиль Анрі Мейєр, який віддають перевагу відвідувачі?
- Так, М'яке сяйво (Яскравість): 79% відвідувань проти 30% у каталозі.