Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Hubertine Heijermans на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Hubertine Heijermans: попит одним поглядом
Найпопулярніша картина Hubertine Heijermans на AllPaintingsStore.com за останні дванадцять місяців — це Keep in line with 2 light sensitive plates: 100 переглядів, що становить 25% від усіх переглядів художника. Наступні за популярністю: Rooftops in the Swiss village Ollon, canton Vaud, Switzerland та Abbaye de Salaz, near Ollon in Canton Vaud. Загальна кількість переглядів Hubertine Heijermans становить 900, з яких 600 — на сторінці художника та 300 — на окремих картинах. Піковий місяць: Лип 2026 (600 відвідувань). Покупці віддають перевагу Світлий (Яскравість): 100% відвідувань проти 71% у каталозі художника.
4 картин Hubertine Heijermans, які найчастіше переглядають покупці
Рейтинг популярності за кількістю реальних переглядів за останні дванадцять місяців на AllPaintingsStore.com: найпопулярнішими стали 4 картин Hubertine Heijermans, у списку першою йде найбільш переглянута.
Який рівень інтересу до Hubertine Heijermans щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 300 | 300 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 300 | 0 |
Як часто переглядають картини Hubertine Heijermans?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини обирають покупці Hubertine Heijermans?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 0,0% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 0,0% | 0,0% |
| Загальна яскравість: світла | 29,4% | 0,0% |
| Світлий | 70,6% | 100,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 88,2% | 100,0% |
| Ніжні кольори | 0,0% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 5,9% | 0,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 5,9% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 70,6% | 100,0% |
| Збалансований | 17,6% | 0,0% |
| Насичені | 11,8% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 29,4% | 0,0% |
| Збалансований | 5,9% | 0,0% |
| Виразний | 29,4% | 50,0% |
| Опис | 35,3% | 50,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 5,9% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 0,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 5,9% | 0,0% |
| Цілісна палітра | 88,2% | 100,0% |
Які картини Hubertine Heijermans користуються попитом щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути дані
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rooftops in the Swiss villa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Big stone-built barn at Com… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The church and tower of Gst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grund bei Gstaad - chalet B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House of the ancient Dime a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Four à pain aux Posses - et… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trapped fly on 2 light-sens… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abbaye de Salaz, near Ollon… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Parish Church-house in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A cloverleaf on 4 light-sen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються покупці Hubertine Heijermans?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Переглянути дані
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Chinese | 200 | 66,7% |
| Англійська | 100 | 33,3% |
Яка кількість щоденних відвідувань сторінки Hubertine Heijermans та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 4 Лис (прогноз) | 0 |
Hubertine Heijermans: поширені запитання
Які картини Hubertine Heijermans мають найбільший попит?
- Keep in line with 2 light sensitive plates лідирує з показником у 100 переглядів (25% від загальної кількості переглядів Hubertine Heijermans). У рейтингу вище наведено 4 найкращих робіт.
Який рівень інтересу до Hubertine Heijermans?
- 900 візитів за дванадцять місяців: 600 на сторінці художника та 300 на сторінках окремих картин.
Які картини Hubertine Heijermans покупці віддають перевагу?
- Світлий (Яскравість): 100% відвідувань для 71% каталогу.