Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Hugh Cameron Wilson на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Hugh Cameron Wilson: показники, що мають значення
The Flight of the Seagulls — це найпопулярніша картина Hugh Cameron Wilson: 400 переглядів за дванадцять місяців, що становить 13% від усіх переглядів художника. За цим слідують The Little Housewife та Male Nude. Загалом 4 000 візитів: 1 400 на сторінку художника та 2 600 до картин. Зниження на 57% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Найкращий місяць: Лип 2026 із 2 900 візитами. Розподіл за пристроями: пристрої (70%), мобільні телефони (28%) та планшети (2%). Приглушений (Насиченість кольору) — це перевага за стилем: 47% відвідувань, 32% каталогу.
Топ 10 картин Hugh Cameron Wilson за кількістю переглядів
Рейтинг складено за кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за останні дванадцять місяців, а не за оцінкою каталогу. 1-ше місце посідає картина Hugh Cameron Wilson, яку відкривають найчастіше.
-
1
The Flight of the Seagulls, 1901
400 переглядів · 13,3%
-
2
The Little Housewife
400 переглядів · 13,3%
-
3
Male Nude, 1909
400 переглядів · 13,3%
-
4
The Bait Gatherers, 1882
200 переглядів · 6,7%
-
5
Male Nude, 1909
200 переглядів · 6,7%
-
6
On the Riviera
200 переглядів · 6,7%
-
7
'I care na tae spin'
200 переглядів · 6,7%
-
8
Shepherd and Sheep, 1882
100 переглядів · 3,3%
-
9
A Lonely Life, 1873
100 переглядів · 3,3%
-
10
The Mountain Shepherdess
100 переглядів · 3,3%
Яка щомісячна кількість відвідувачів сторінки Hugh Cameron Wilson?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати таблицю
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 100 | 0 |
| Лип 2026 | 900 | 2 000 |
| Сер 2026 | 200 | 500 |
| Вер 2026 | 200 | 100 |
Яка щомісячна кількість переглядів картин Hugh Cameron Wilson?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що саме обирають покупці серед картин Hugh Cameron Wilson?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати таблицю
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 32,0% | 20,0% |
| М'яка тінь | 22,0% | 33,3% |
| М'яке сяйво | 28,0% | 26,7% |
| Загальна яскравість: світла | 18,0% | 20,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 32,0% | 46,7% |
| Ніжні кольори | 26,0% | 6,7% |
| Помірно м'яка насиченість | 36,0% | 40,0% |
| Чітка насиченість кольорів | 6,0% | 6,7% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 66,7% | 60,0% |
| Нейтральні кольори | 26,2% | 32,0% |
| Темні відтінки | 7,1% | 8,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 34,0% | 46,7% |
| Збалансований | 58,0% | 50,0% |
| Насичені | 8,0% | 3,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 22,0% | 26,7% |
| Ніжний | 20,0% | 26,7% |
| Збалансований | 10,0% | 3,3% |
| Виразний | 22,0% | 20,0% |
| Опис | 26,0% | 23,3% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 20,0% | 20,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 2,0% | 6,7% |
| Збалансована гармонія | 12,0% | 13,3% |
| Висока колірна єдність | 36,0% | 33,3% |
| Цілісна палітра | 30,0% | 26,7% |
Як змінюються показники найкращих картин Hugh Cameron Wilson щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати таблицю
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Girl Sewing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Lonely Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Play | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Pet Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Kitten | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Highlanders' Farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Highlanders' Farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Buttercups and Daisies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mountain Shepherdess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Going to the Hay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Телефони чи комп'ютери: де переглядав(ла) Hugh Cameron Wilson?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати таблицю
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 2 800 | 70,0% |
| мобільні телефони | 1 100 | 27,5% |
| планшети | 100 | 2,5% |
Який мовний склад аудиторії Hugh Cameron Wilson?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати таблицю
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 300 | 100,0% |
Яка щоденна кількість відвідувань сторінки Hugh Cameron Wilson та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати таблицю
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 0 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 200 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 0 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 0 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 0 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 100 |
| Сб 10 Жов | 0 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 0 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 100 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 100 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 100 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 100 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Запити на Hugh Cameron Wilson
Яка картина Hugh Cameron Wilson має найбільше переглядів?
- The Flight of the Seagulls із 400 переглядами або 13% від загальної кількості переглядів. Повний список займає місце у рейтингу 10.
Скільки переглядів отримує Hugh Cameron Wilson на AllPaintingsStore.com?
- 4 000 за дванадцять місяців (1 400 на сторінці художника, 2 600 на картинах).
Чи частіше Hugh Cameron Wilson переглядають з телефонів чи з комп'ютерів?
- Розподіл відвідувань за пристрої (70%), мобільні телефони (28%) та планшети (2%): лідирує пристрої із часткою 70%.
Чи є такий стиль Hugh Cameron Wilson, який віддають перевагу відвідувачі?
- Так, Приглушений (Насиченість кольору): 47% відвідувань проти 32% у каталозі.