Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Жюль Жозеф Лефевр на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Жюль Жозеф Лефевр: показники, що мають значення
Істина — це найпопулярніша картина Жюль Жозеф Лефевр: 2 300 переглядів за дванадцять місяців, що становить 25% від усіх переглядів художника. За цим слідують La Cigale та Chloé. Загалом 9 800 візитів: 2 700 на сторінку художника та 7 100 до картин. Зростання на 6% у період з Сер 2026 по Вер 2026. Найкращий місяць: Вер 2026 із 3 700 візитами. Розподіл за пристроями: пристрої (54%), мобільні телефони (44%) та планшети (2%). Збалансований (Контрастність) — це перевага за стилем: 43% відвідувань, 12% каталогу.
Топ 10 картин Жюль Жозеф Лефевр за кількістю переглядів
Рейтинг складено за кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за останні дванадцять місяців, а не за оцінкою каталогу. 1-ше місце посідає картина Жюль Жозеф Лефевр, яку відкривають найчастіше.
-
1
Істина, 1870
2 300 переглядів · 25,3%
-
2
La Cigale, 1872
1 300 переглядів · 14,3%
-
3
Chloé, 1875
1 300 переглядів · 14,3%
-
4
Lady godiva
400 переглядів · 4,4%
-
5
Portrait of James A. Campbell, 1895
300 переглядів · 3,3%
-
6
Love Hurts
300 переглядів · 3,3%
-
7
Pandora 1
300 переглядів · 3,3%
-
8
A Reclining Nude
200 переглядів · 2,2%
-
9
Odalisque, 1874
200 переглядів · 2,2%
-
10
Lauretta, 1895
200 переглядів · 2,2%
Яка щомісячна кількість відвідувачів сторінки Жюль Жозеф Лефевр?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати таблицю
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 800 | 1 700 |
| Сер 2026 | 300 | 3 200 |
| Вер 2026 | 1 600 | 2 100 |
Яка щомісячна кількість переглядів картин Жюль Жозеф Лефевр?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Що саме обирають покупці серед картин Жюль Жозеф Лефевр?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати таблицю
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 34,0% | 60,4% |
| М'яка тінь | 20,0% | 14,3% |
| М'яке сяйво | 22,0% | 23,1% |
| Загальна яскравість: світла | 14,0% | 0,0% |
| Світлий | 10,0% | 2,2% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 40,0% | 44,0% |
| Ніжні кольори | 18,0% | 37,4% |
| Помірно м'яка насиченість | 28,0% | 13,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 10,0% | 5,5% |
| Насичений колір | 4,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Землисті відтінки | 54,8% | 74,1% |
| Нейтральні кольори | 28,6% | 18,5% |
| Темні відтінки | 16,7% | 7,4% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 44,0% | 49,5% |
| Збалансований | 36,0% | 44,0% |
| Насичені | 20,0% | 6,6% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 4,0% | 0,0% |
| Ніжний | 18,0% | 3,3% |
| Збалансований | 12,0% | 42,9% |
| Виразний | 14,0% | 14,3% |
| Опис | 52,0% | 39,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 10,0% | 7,7% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 10,0% | 6,6% |
| Збалансована гармонія | 4,0% | 0,0% |
| Висока колірна єдність | 44,0% | 70,3% |
| Цілісна палітра | 32,0% | 15,4% |
Як змінюються показники найкращих картин Жюль Жозеф Лефевр щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати таблицю
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Істина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 1 200 |
| Odalisque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Portrait of James A. Campbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| La Cigale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 400 | 200 |
| Graziella | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Reclining Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Diana, Chasseresse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| clemence isaure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| portrait of a women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chloé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 200 |
Телефони чи комп'ютери: де переглядав(ла) Жюль Жозеф Лефевр?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати таблицю
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 5 300 | 54,1% |
| мобільні телефони | 4 300 | 43,9% |
| планшети | 200 | 2,0% |
Який мовний склад аудиторії Жюль Жозеф Лефевр?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати таблицю
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Арабська | 700 | 46,7% |
| Англійська | 200 | 13,3% |
| Іспанська | 200 | 13,3% |
| Італійська | 100 | 6,7% |
| Японська | 100 | 6,7% |
| Латвійська | 100 | 6,7% |
| Португальська | 100 | 6,7% |
Яка щоденна кількість відвідувань сторінки Жюль Жозеф Лефевр та який прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати таблицю
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 700 |
| Чт 24 Вер | 300 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 400 |
| Нд 27 Вер | 0 |
| Пн 28 Вер | 200 |
| Вт 29 Вер | 0 |
| Ср 30 Вер | 100 |
| Чт 1 Жов | 100 |
| Пт 2 Жов | 800 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 500 |
| Пн 5 Жов | 200 |
| Вт 6 Жов | 100 |
| Ср 7 Жов | 100 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 0 |
| Сб 10 Жов | 100 |
| Нд 11 Жов | 100 |
| Пн 12 Жов | 200 |
| Вт 13 Жов | 0 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 0 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 0 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 0 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 0 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 0 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 0 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 0 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 0 |
Запити на Жюль Жозеф Лефевр
Яка картина Жюль Жозеф Лефевр має найбільше переглядів?
- Істина із 2 300 переглядами або 25% від загальної кількості переглядів. Повний список займає місце у рейтингу 10.
Скільки переглядів отримує Жюль Жозеф Лефевр на AllPaintingsStore.com?
- 9 800 за дванадцять місяців (2 700 на сторінці художника, 7 100 на картинах).
Чи частіше Жюль Жозеф Лефевр переглядають з телефонів чи з комп'ютерів?
- Розподіл відвідувань за пристрої (54%), мобільні телефони (44%) та планшети (2%): лідирує пристрої із часткою 54%.
Чи є такий стиль Жюль Жозеф Лефевр, який віддають перевагу відвідувачі?
- Так, Збалансований (Контрастність): 43% відвідувань проти 12% у каталозі.