Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Карл Шмітт-Ротлуфф на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Карл Шмітт-Ротлуфф: погляд покупців
Покупці відкривають Houses at Night частіше, ніж будь-яку іншу картину Карл Шмітт-Ротлуфф: 400 переглядів за дванадцять місяців, що становить 21% від загальної кількості. Далі йдуть Untitled (382) та Untitled (338). Карл Шмітт-Ротлуфф отримав 3 200 візитів: 2 100 на сторінці художника та 1 100 на картинах. Динаміка позитивна: на Вер 2026 на 1000% більше відвідувань, ніж на Сер 2026. Найкращим місяцем був Лип 2026: 1 900 відвідувань. Відвідування за пристроями: пристрої (72%) та мобільні телефони (28%). Результат очевидний: Виразний (Контрастність) отримує 68% відвідувань, хоча становить лише 27% каталогу.
Карл Шмітт-Ротлуфф: перші 9 картин, які переглядають покупці
9 картин Карл Шмітт-Ротлуфф з найбільшою кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за дванадцять місяців, спочатку найпопулярніші.
-
1
Houses at Night
400 переглядів · 21,1%
-
2
Untitled (382)
400 переглядів · 21,1%
-
3
Untitled (338)
200 переглядів · 10,5%
-
4
Untitled (935)
200 переглядів · 10,5%
-
5
Untitled (300)
200 переглядів · 10,5%
-
6
Untitled (870)
200 переглядів · 10,5%
-
7
Untitled (663)
100 переглядів · 5,3%
-
8
Untitled (339)
100 переглядів · 5,3%
-
9
Untitled (443)
100 переглядів · 5,3%
Як змінюється кількість відвідувань сторінки Карл Шмітт-Ротлуфф щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Жов 2025 | 0 | 0 |
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 900 | 1 000 |
| Сер 2026 | 100 | 0 |
| Вер 2026 | 1 100 | 0 |
Як змінюється кількість переглядів картин Карл Шмітт-Ротлуфф за місяцями?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини Карл Шмітт-Ротлуфф відповідають вибору покупців?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 23,1% | 47,4% |
| М'яке сяйво | 42,3% | 47,4% |
| Загальна яскравість: світла | 30,8% | 5,3% |
| Світлий | 3,9% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 53,8% | 21,1% |
| Ніжні кольори | 0,0% | 0,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 11,5% | 15,8% |
| Чітка насиченість кольорів | 30,8% | 42,1% |
| Насичений колір | 3,9% | 21,1% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темні відтінки | 36,0% | 66,7% |
| Нейтральні кольори | 52,0% | 16,7% |
| Землисті відтінки | 12,0% | 16,7% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 53,8% | 21,1% |
| Збалансований | 11,5% | 15,8% |
| Насичені | 34,6% | 63,2% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 0,0% | 0,0% |
| Ніжний | 0,0% | 0,0% |
| Збалансований | 3,9% | 0,0% |
| Виразний | 26,9% | 68,4% |
| Опис | 69,2% | 31,6% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 19,2% | 36,8% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 11,5% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 23,1% | 31,6% |
| Висока колірна єдність | 46,2% | 31,6% |
| Цілісна палітра | 0,0% | 0,0% |
Які картини Карл Шмітт-Ротлуфф викликають інтерес щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Жов 2025 | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Houses at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Untitled (338) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (527) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (870) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (663) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (300) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (935) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (382) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (339) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (103) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Який розподіл аудиторії Карл Шмітт-Ротлуфф за типами пристроїв?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати показники
| Пристрій | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| пристрої | 2 300 | 71,9% |
| мобільні телефони | 900 | 28,1% |
Якими мовами користуються покупці Карл Шмітт-Ротлуфф?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 400 | 25,0% |
| Французька | 300 | 18,8% |
| Іспанська | 200 | 12,5% |
| Італійська | 200 | 12,5% |
| Польська | 200 | 12,5% |
| Португальська | 200 | 12,5% |
| Німецька | 100 | 6,2% |
Скільки відвідувань на день отримує Карл Шмітт-Ротлуфф і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Ср 23 Вер | 0 |
| Чт 24 Вер | 100 |
| Пт 25 Вер | 0 |
| Сб 26 Вер | 0 |
| Нд 27 Вер | 100 |
| Пн 28 Вер | 0 |
| Вт 29 Вер | 200 |
| Ср 30 Вер | 0 |
| Чт 1 Жов | 0 |
| Пт 2 Жов | 100 |
| Сб 3 Жов | 0 |
| Нд 4 Жов | 0 |
| Пн 5 Жов | 200 |
| Вт 6 Жов | 0 |
| Ср 7 Жов | 200 |
| Чт 8 Жов | 0 |
| Пт 9 Жов | 100 |
| Сб 10 Жов | 400 |
| Нд 11 Жов | 0 |
| Пн 12 Жов | 300 |
| Вт 13 Жов | 300 |
| Ср 14 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 15 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 16 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 17 Жов (прогноз) | 300 |
| Нд 18 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 19 Жов (прогноз) | 400 |
| Вт 20 Жов (прогноз) | 400 |
| Ср 21 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 22 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 23 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 24 Жов (прогноз) | 400 |
| Нд 25 Жов (прогноз) | 100 |
| Пн 26 Жов (прогноз) | 500 |
| Вт 27 Жов (прогноз) | 500 |
| Ср 28 Жов (прогноз) | 200 |
| Чт 29 Жов (прогноз) | 100 |
| Пт 30 Жов (прогноз) | 200 |
| Сб 31 Жов (прогноз) | 500 |
| Нд 1 Лис (прогноз) | 100 |
| Пн 2 Лис (прогноз) | 600 |
| Вт 3 Лис (прогноз) | 600 |
Про Карл Шмітт-Ротлуфф на AllPaintingsStore.com
Яка картина Карл Шмітт-Ротлуфф має найбільше переглядів?
- Houses at Night: 400 переглядів, 21% від загальної кількості. Вище за цей показник — 9 картин.
Який розмір аудиторії Карл Шмітт-Ротлуфф?
- 3 200 візитів за дванадцять місяців: 2 100 на сторінці художника та 1 100 на картинах.
Які пристрої використовують відвідувачі Карл Шмітт-Ротлуфф?
- Розподіл відвідувань за пристрої (72%) та мобільні телефони (28%): на першому місці пристрої з часткою 72%.
Який стиль живопису Карл Шмітт-Ротлуфф приваблює покупців?
- Картини Виразний (Контрастність): 68% відвідувань, 27% каталогу.