Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Lucy Willis на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Lucy Willis: попит одним поглядом
Найпопулярніша картина Lucy Willis на AllPaintingsStore.com за останні дванадцять місяців — це After Rain, Tourrette: 700 переглядів, що становить 29% від усіх переглядів художника. Наступні за популярністю: Spring Flowers In A Vase та Black Cat And Dappling. Загальна кількість переглядів Lucy Willis становить 2 200, з яких 500 — на сторінці художника та 1 700 — на окремих картинах. Піковий місяць: Лип 2026 (1 600 відвідувань). Відвідувачі віддають перевагу Ніжні кольори (Насиченість кольору): 50% візитів проти 28% у каталозі художника.
10 найпопулярніших картин Lucy Willis, які найчастіше переглядають відвідувачі
Рейтинг популярності за кількістю реальних переглядів за останні дванадцять місяців на AllPaintingsStore.com: найпопулярнішими стали 10 картин Lucy Willis, у списку першою йде найбільш переглянута.
-
1
After Rain, Tourrette
700 переглядів · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 переглядів · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 переглядів · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 переглядів · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 переглядів · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 переглядів · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 переглядів · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 переглядів · 4,2%
-
9
Cats
100 переглядів · 4,2%
-
10
The marquee
100 переглядів · 4,2%
Який рівень інтересу до Lucy Willis щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Переглянути дані
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 100 |
| Лип 2026 | 400 | 1 200 |
| Сер 2026 | 100 | 100 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 0 | 300 |
Як часто переглядають картини Lucy Willis?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини обирають відвідувачі Lucy Willis?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Переглянути дані
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 0,0% | 0,0% |
| М'яка тінь | 6,0% | 4,2% |
| М'яке сяйво | 24,0% | 20,8% |
| Загальна яскравість: світла | 58,0% | 66,7% |
| Світлий | 12,0% | 8,3% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 60,0% | 45,8% |
| Ніжні кольори | 28,0% | 50,0% |
| Помірно м'яка насиченість | 8,0% | 4,2% |
| Чітка насиченість кольорів | 4,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Колірна палітра | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Нейтральні кольори | 81,6% | 94,4% |
| Пастельні тони | 13,2% | 5,6% |
| Землисті відтінки | 2,6% | 0,0% |
| Природні мотиви | 2,6% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 40,0% | 33,3% |
| Збалансований | 50,0% | 66,7% |
| Насичені | 10,0% | 0,0% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 10,0% | 4,2% |
| Ніжний | 14,0% | 16,7% |
| Збалансований | 6,0% | 4,2% |
| Виразний | 20,0% | 12,5% |
| Опис | 50,0% | 62,5% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 44,0% | 37,5% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 18,0% | 8,3% |
| Збалансована гармонія | 4,0% | 8,3% |
| Висока колірна єдність | 24,0% | 37,5% |
| Цілісна палітра | 10,0% | 8,3% |
Які картини Lucy Willis користуються попитом щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Переглянути дані
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються відвідувачі Lucy Willis?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Яка кількість щоденних відвідувань сторінки Lucy Willis та прогноз?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Переглянути дані
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 0 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 100 |
| Чт 22 Жов | 300 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 400 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 0 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Lucy Willis: поширені запитання
Які картини Lucy Willis мають найбільший попит?
- After Rain, Tourrette лідирує з показником у 700 переглядів (29% від загальної кількості переглядів Lucy Willis). У рейтингу вище наведено 10 найкращих робіт.
Який рівень інтересу до Lucy Willis?
- 2 200 візитів за дванадцять місяців: 500 на сторінці художника та 1 700 на сторінках окремих картин.
Які картини Lucy Willis відвідувачі полюбляють найбільше?
- Ніжні кольори (Насиченість кольору): 50% відвідувань для 28% каталогу.