Про що ця сторінка?
Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Vincent Evans на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
Vincent Evans: погляд відвідувачів
Відвідувачі відкривають Derailed Coal Tram частіше, ніж будь-яку іншу картину Vincent Evans: 100 переглядів за дванадцять місяців, що становить 33% від загальної кількості. Далі йдуть Portrait of a Man та Family Life. Vincent Evans отримав 300 візитів: 300 на сторінці художника та 0 на картинах. Найкращим місяцем був Жов 2026: 200 відвідувань. Результат очевидний: Темний (Яскравість) отримує 67% відвідувань, хоча становить лише 38% каталогу.
Vincent Evans: 3 картин, які відвідувачі розглядають першими
3 картин Vincent Evans з найбільшою кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за дванадцять місяців, спочатку найпопулярніші.
Як змінюється кількість відвідувань сторінки Vincent Evans щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
| Місяць | Сторінка художника | Сторінки творів |
|---|---|---|
| Лис 2025 | 0 | 0 |
| Гру 2025 | 0 | 0 |
| Січ 2026 | 0 | 0 |
| Лют 2026 | 0 | 0 |
| Бер 2026 | 0 | 0 |
| Кві 2026 | 0 | 0 |
| Тра 2026 | 0 | 0 |
| Чер 2026 | 0 | 0 |
| Лип 2026 | 100 | 0 |
| Сер 2026 | 0 | 0 |
| Вер 2026 | 0 | 0 |
| Жов 2026 | 200 | 0 |
Як змінюється кількість переглядів картин Vincent Evans за місяцями?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини Vincent Evans відповідають вибору відвідувачів?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
| Яскравість | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Темний | 37,5% | 66,7% |
| М'яка тінь | 37,5% | 0,0% |
| М'яке сяйво | 12,5% | 33,3% |
| Загальна яскравість: світла | 12,5% | 0,0% |
| Світлий | 0,0% | 0,0% |
| Насиченість кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Приглушений | 37,5% | 33,3% |
| Ніжні кольори | 37,5% | 33,3% |
| Помірно м'яка насиченість | 25,0% | 33,3% |
| Чітка насиченість кольорів | 0,0% | 0,0% |
| Насичений колір | 0,0% | 0,0% |
| Інтенсивність кольору | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Монохромний | 50,0% | 66,7% |
| Збалансований | 37,5% | 0,0% |
| Насичені | 12,5% | 33,3% |
| Контрастність | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Безтурботний | 12,5% | 33,3% |
| Ніжний | 50,0% | 66,7% |
| Збалансований | 0,0% | 0,0% |
| Виразний | 25,0% | 0,0% |
| Опис | 12,5% | 0,0% |
| Колірна гармонія | Твори художника | Перегляди |
|---|---|---|
| Контрастна палітра | 0,0% | 0,0% |
| М'яка палітра з плавними переходами | 12,5% | 0,0% |
| Збалансована гармонія | 12,5% | 33,3% |
| Висока колірна єдність | 62,5% | 66,7% |
| Цілісна палітра | 12,5% | 0,0% |
Які картини Vincent Evans викликають інтерес щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
| Твір мистецтва | Лис 2025 | Гру 2025 | Січ 2026 | Лют 2026 | Бер 2026 | Кві 2026 | Тра 2026 | Чер 2026 | Лип 2026 | Сер 2026 | Вер 2026 | Жов 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Family Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Repairing Main Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Derailed Coal Tram | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After the Blast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Snack | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Propping after Blast | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mr Stanley Williams | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Якими мовами користуються відвідувачі Vincent Evans?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
| Мова | Перегляди | Поділитися |
|---|---|---|
| Англійська | 200 | 100,0% |
Скільки відвідувань на день отримує Vincent Evans і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
| День | Перегляди |
|---|---|
| Пт 16 Жов | 0 |
| Сб 17 Жов | 0 |
| Нд 18 Жов | 0 |
| Пн 19 Жов | 200 |
| Вт 20 Жов | 0 |
| Ср 21 Жов | 0 |
| Чт 22 Жов | 0 |
| Пт 23 Жов | 0 |
| Сб 24 Жов | 0 |
| Нд 25 Жов | 0 |
| Пн 26 Жов | 0 |
| Вт 27 Жов | 0 |
| Ср 28 Жов | 0 |
| Чт 29 Жов | 100 |
| Пт 30 Жов | 0 |
| Сб 31 Жов | 0 |
| Нд 1 Лис | 0 |
| Пн 2 Лис | 0 |
| Вт 3 Лис | 0 |
| Ср 4 Лис | 0 |
| Чт 5 Лис | 0 |
| Пт 6 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 7 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 8 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 9 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 10 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 11 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 12 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 13 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 14 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 15 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 16 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 17 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 18 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 19 Лис (прогноз) | 0 |
| Пт 20 Лис (прогноз) | 0 |
| Сб 21 Лис (прогноз) | 0 |
| Нд 22 Лис (прогноз) | 0 |
| Пн 23 Лис (прогноз) | 0 |
| Вт 24 Лис (прогноз) | 0 |
| Ср 25 Лис (прогноз) | 0 |
| Чт 26 Лис (прогноз) | 0 |
Про Vincent Evans на AllPaintingsStore.com
Яка картина Vincent Evans має найбільше переглядів?
- Derailed Coal Tram: 100 переглядів, 33% від загальної кількості. Вище за цей показник — 3 картин.
Який розмір аудиторії Vincent Evans?
- 300 візитів за дванадцять місяців: 300 на сторінці художника та 0 на картинах.
Який стиль живопису Vincent Evans приваблює відвідувачів?
- Картини Темний (Яскравість): 67% відвідувань, 38% каталогу.