Ця сторінка відображає кількість відвідувань сторінок Бартоломе Esteban Murillo на цьому сайті. Один візит означає, що одна людина відкрила сторінку. Кожен графік нижче має власне коротке пояснення.
!
Статистику було оновлено 1 липня 2026 року — дані до цієї дати відсутні.
Бартоломе Esteban Murillo: погляд покупців
Покупці відкривають Immaculate Conception of Soult частіше, ніж будь-яку іншу картину Бартоломе Esteban Murillo: 1 800 переглядів за дванадцять місяців, що становить 5% від загальної кількості. Далі йдуть the immaculate conception та The Assumption of the Virgin. Бартоломе Esteban Murillo отримав 34 100 візитів: 3 600 на сторінці художника та 30 500 на картинах. Динаміка позитивна: на Вер 2026 на 2% більше відвідувань, ніж на Сер 2026. Найкращим місяцем був Лип 2026: 22 800 відвідувань. Вони переглядають на Іспанська (28%), Французька (22%) та Угорська (14%). Відвідування за пристроями: пристрої (78%), мобільні телефони (21%) та планшети (1%). Результат очевидний: Духовний (Емоційне забарвлення) отримує 63% відвідувань, хоча становить лише 33% каталогу.
Бартоломе Esteban Murillo: перші 10 картин, які переглядають покупці
10 картин Бартоломе Esteban Murillo з найбільшою кількістю переглядів на AllPaintingsStore.com за дванадцять місяців, спочатку найпопулярніші.
Як змінюється кількість відвідувань сторінки Бартоломе Esteban Murillo щомісяця?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає кількість переглядів сторінки цього митця протягом відповідного місяця за останні дванадцять місяців.
Показати показники
Місяць
Сторінка художника
Сторінки творів
Жов 2025
0
0
Лис 2025
0
0
Гру 2025
0
0
Січ 2026
0
0
Лют 2026
0
0
Бер 2026
0
0
Кві 2026
0
0
Тра 2026
0
0
Чер 2026
100
700
Лип 2026
1 100
21 700
Сер 2026
100
5 100
Вер 2026
2 300
3 000
Як змінюється кількість переглядів картин Бартоломе Esteban Murillo за місяцями?
Кожен стовпчик відповідає одному місяцю. Він відображає сумарну кількість переглядів усіх сторінок творів цього митця за кожен окремий місяць протягом одного року.
Місячні показники обох графіків наведені в першій таблиці вище.
Які картини Бартоломе Esteban Murillo відповідають вибору покупців?
Кожна діаграма порівнює два показники. Пунктирна фігура — це власні роботи художника: п'ятдесят випадково обраних творів, відсортованих за одним параметром. Суцільна фігура відображає реальний розподіл переглядів за останні дванадцять місяців. Якщо суцільна фігура виходить за межі пунктирної, це означає, що саме цей тип творів привертає більше уваги, ніж займає в загальному обсязі робіт художника.
Атмосфера
Емоційне забарвлення
Яскравість
Насиченість кольору
Колірна палітра
Інтенсивність кольору
Контрастність
Колірна гармонія
Показати показники
Атмосфера
Атмосфера
Твори художника
Перегляди
Ефірний
16,7%
43,4%
Драматизм
16,7%
19,1%
Безтурботний
16,7%
11,6%
Спокій
0,0%
6,3%
Елегантність
0,0%
5,8%
Надихаючий
16,7%
5,3%
Романтичний
16,7%
3,7%
Містичний
0,0%
2,1%
Емоційне забарвлення
Емоційне забарвлення
Твори художника
Перегляди
Духовний
33,3%
63,5%
Задумливий
16,7%
9,5%
Безтурботний
0,0%
7,9%
Драматичний
0,0%
3,7%
Меланхолійний
33,3%
2,6%
Ефірний
16,7%
2,6%
Спокій
0,0%
2,6%
Ностальгічний
0,0%
2,6%
Яскравість
Яскравість
Твори художника
Перегляди
Темний
54,0%
47,5%
М'яка тінь
26,0%
33,7%
М'яке сяйво
12,0%
15,8%
Загальна яскравість: світла
4,0%
2,9%
Світлий
4,0%
0,0%
Насиченість кольору
Насиченість кольору
Твори художника
Перегляди
Приглушений
30,0%
27,6%
Ніжні кольори
18,0%
34,3%
Помірно м'яка насиченість
40,0%
28,1%
Чітка насиченість кольорів
12,0%
10,0%
Насичений колір
0,0%
0,0%
Колірна палітра
Колірна палітра
Твори художника
Перегляди
Землисті відтінки
70,7%
83,9%
Темні відтінки
19,5%
12,5%
Нейтральні кольори
9,8%
3,2%
Монохромна палітра
0,0%
0,3%
Інтенсивність кольору
Інтенсивність кольору
Твори художника
Перегляди
Монохромний
38,0%
38,7%
Збалансований
52,0%
53,4%
Насичені
10,0%
7,9%
Контрастність
Контрастність
Твори художника
Перегляди
Безтурботний
6,0%
3,2%
Ніжний
14,0%
13,5%
Збалансований
12,0%
9,1%
Виразний
32,0%
22,6%
Опис
36,0%
51,6%
Колірна гармонія
Колірна гармонія
Твори художника
Перегляди
Контрастна палітра
10,0%
6,7%
М'яка палітра з плавними переходами
10,0%
5,0%
Збалансована гармонія
8,0%
12,9%
Висока колірна єдність
60,0%
57,5%
Цілісна палітра
12,0%
17,9%
Які картини Бартоломе Esteban Murillo викликають інтерес щомісяця?
Кожен рядок відповідає одному популярному твору мистецтва. Кожен стовпчик відображає кількість переглядів цього твору за один місяць. Чим вищий стовпчик, тим більше було переглядів того місяця.
Показати показники
Твір мистецтва
Жов 2025
Лис 2025
Гру 2025
Січ 2026
Лют 2026
Бер 2026
Кві 2026
Тра 2026
Чер 2026
Лип 2026
Сер 2026
Вер 2026
Return of the Prodigal Son
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Який розподіл аудиторії Бартоломе Esteban Murillo за типами пристроїв?
Кожен сегмент відповідає за певний тип пристрою: телефон, планшет або комп'ютер. Чим більший сегмент, тим більше відвідувань було здійснено з цього типу пристроїв протягом останніх дванадцяти місяців.
Показати показники
Пристрій
Перегляди
Поділитися
пристрої
26 500
77,7%
мобільні телефони
7 100
20,8%
планшети
500
1,5%
Якими мовами користуються покупці Бартоломе Esteban Murillo?
Кожен сегмент відповідає певній мові. Чим більший сегмент, тим більше відвідувачів користувалися сайтом цією мовою протягом останніх тридцяти днів. Показано лише десять найпопулярніших.
Показати показники
Мова
Перегляди
Поділитися
Іспанська
1 000
27,8%
Французька
800
22,2%
Угорська
500
13,9%
Англійська
400
11,1%
Російська
300
8,3%
Італійська
200
5,6%
Словацька
200
5,6%
Португальська
100
2,8%
Шведська
100
2,8%
Скільки відвідувань на день отримує Бартоломе Esteban Murillo і що далі?
Кожен стовпчик відповідає одному дню. Перші стовпчики відображають кількість відвідувань за останні три тижні. Стовпчики іншого кольору — це наш прогноз на наступні три тижні.
Показати показники
День
Перегляди
Пн 21 Вер
200
Вт 22 Вер
200
Ср 23 Вер
100
Чт 24 Вер
100
Пт 25 Вер
200
Сб 26 Вер
400
Нд 27 Вер
300
Пн 28 Вер
900
Вт 29 Вер
300
Ср 30 Вер
400
Чт 1 Жов
900
Пт 2 Жов
100
Сб 3 Жов
400
Нд 4 Жов
300
Пн 5 Жов
400
Вт 6 Жов
900
Ср 7 Жов
600
Чт 8 Жов
400
Пт 9 Жов
100
Сб 10 Жов
0
Нд 11 Жов
700
Пн 12 Жов (прогноз)
700
Вт 13 Жов (прогноз)
700
Ср 14 Жов (прогноз)
500
Чт 15 Жов (прогноз)
700
Пт 16 Жов (прогноз)
200
Сб 17 Жов (прогноз)
400
Нд 18 Жов (прогноз)
600
Пн 19 Жов (прогноз)
800
Вт 20 Жов (прогноз)
800
Ср 21 Жов (прогноз)
600
Чт 22 Жов (прогноз)
800
Пт 23 Жов (прогноз)
200
Сб 24 Жов (прогноз)
400
Нд 25 Жов (прогноз)
700
Пн 26 Жов (прогноз)
900
Вт 27 Жов (прогноз)
900
Ср 28 Жов (прогноз)
700
Чт 29 Жов (прогноз)
900
Пт 30 Жов (прогноз)
200
Сб 31 Жов (прогноз)
500
Нд 1 Лис (прогноз)
800
Про Бартоломе Esteban Murillo на AllPaintingsStore.com
Яка картина Бартоломе Esteban Murillo має найбільше переглядів?
Immaculate Conception of Soult: 1 800 переглядів, 5% від загальної кількості. Вище за цей показник — 10 картин.
Який розмір аудиторії Бартоломе Esteban Murillo?
34 100 візитів за дванадцять місяців: 3 600 на сторінці художника та 30 500 на картинах.
Які пристрої використовують відвідувачі Бартоломе Esteban Murillo?
Розподіл відвідувань за пристрої (78%), мобільні телефони (21%) та планшети (1%): на першому місці пристрої з часткою 78%.
Якими мовами читають про Бартоломе Esteban Murillo покупці?
Іспанська (28%), Французька (22%) та Угорська (14%). Іспанська: 28%.
Який стиль живопису Бартоломе Esteban Murillo приваблює покупців?
Картини Духовний (Емоційне забарвлення): 63% відвідувань, 33% каталогу.