Co najdete na této stránce?
Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Utashige na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
Utashige: údaje, které mají význam
Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry je nejčastěji prohlíženým dílem umělce Utashige: 200 návštěv za dvanáct měsíců, což představuje 29% všech zobrazení tohoto umělce. Následuje jich Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 11 a Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 55. Celkem 500 návštěv: 100 na stránce umělce a 400 u obrazů. Nejlepší měsíc: Čec 2026 s 500 návštěvami. Prohlášení (Kontrast) je preferovaným stylem: 71% návštěv, 54% katalogu.
Top 6 obrazů umělce Utashige podle počtu návštěv
Seřazeno podle návštěv na AllPaintingsStore.com za posledních dvanáct měsíců, nikoliv podle skóre katalogu. Prvnicí je obraz Utashige, který lidé otevírají nejčastěji.
-
1
Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry, 1841
200 návštěv · 28,6%
-
2
Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 11, 1845
100 návštěv · 14,3%
-
3
Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 55, 1845
100 návštěv · 14,3%
-
4
Station 30, Hamamatsu, 1841
100 návštěv · 14,3%
-
5
Arai, watashi-bune no zu (Ferryboat), 1833
100 návštěv · 14,3%
-
6
Mannen Bridge, Fukagawa (Fukagawa Mannenbashi), No. 56 from One Hundred Famous Views of Edo
100 návštěv · 14,3%
Jaká je měsíční návštěvnost stránky Utashige?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit tabulku
| Měsíc | Profil umělce | Stránky děl |
|---|---|---|
| Říj 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Pro 2025 | 0 | 0 |
| Led 2026 | 0 | 0 |
| Úno 2026 | 0 | 0 |
| Bře 2026 | 0 | 0 |
| Dub 2026 | 0 | 0 |
| Kvě 2026 | 0 | 0 |
| Čen 2026 | 0 | 0 |
| Čec 2026 | 100 | 400 |
| Srp 2026 | 0 | 0 |
| Zář 2026 | 0 | 0 |
Jaká je měsíční návštěvnost obrazů autora Utashige?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si kupující vybírají z obrazů autora Utashige?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit tabulku
| Emoční náboj | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Pokojný | 62,5% | 66,7% |
| Klidná | 12,5% | 16,7% |
| Melancholický | 12,5% | 16,7% |
| Energický | 12,5% | 0,0% |
| Jasnost světla | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nejtmavší | 0,0% | 0,0% |
| Měkké stínění | 0,0% | 0,0% |
| Střední jas | 41,7% | 42,9% |
| Jasná rovnováha | 50,0% | 57,1% |
| Luminózní | 8,3% | 0,0% |
| Nasycení barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Ztlumené | 33,3% | 28,6% |
| Jemné odstíny | 45,8% | 57,1% |
| Vyvážená jemnost | 20,8% | 14,3% |
| Jasná barevná přítomnost | 0,0% | 0,0% |
| Sytá barva | 0,0% | 0,0% |
| Barevná paleta | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Neutrální tóny | 87,0% | 85,7% |
| Zemité tóny | 8,7% | 14,3% |
| Přírodní motivy | 4,3% | 0,0% |
| Intenzita barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Monochromní | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážená | 79,2% | 85,7% |
| Živobylé | 12,5% | 14,3% |
| Kontrast | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Klidný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 20,8% | 28,6% |
| Výrazný | 20,8% | 0,0% |
| Prohlášení | 54,2% | 71,4% |
| Harmonie barev | Díla umělce | Návštěvy |
|---|---|---|
| Nesourodá paleta barev | 33,3% | 14,3% |
| Jemně promíchaná paleta | 29,2% | 42,9% |
| Vyvážená harmonie | 16,7% | 28,6% |
| Silná barevná jednotnost | 20,8% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Jak se měsíce po měsíci prodávají nejúspěšnější obrazy autora Utashige?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit tabulku
| Dílo | Říj 2025 | Lis 2025 | Pro 2025 | Led 2026 | Úno 2026 | Bře 2026 | Dub 2026 | Kvě 2026 | Čen 2026 | Čec 2026 | Srp 2026 | Zář 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Station 30, Hamamatsu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fifty-three parallel views… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Station 31, Maisaka, Imagir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fifty-three parallel views… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vertical Tōkaidō, station 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vertical Tōkaidō, station 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arai, watashi-bune no zu (F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fujieda - Changing Porters… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kusatsu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kyoto: Sanjō Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaké je rozdělení diváků Utashige podle jazyka?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik je denní návštěvnost u Utashige a jaký je její odhad?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit tabulku
| Den | Návštěvy |
|---|---|
| st 23 Zář | 0 |
| čt 24 Zář | 0 |
| pá 25 Zář | 0 |
| so 26 Zář | 0 |
| ne 27 Zář | 0 |
| po 28 Zář | 100 |
| út 29 Zář | 0 |
| st 30 Zář | 0 |
| čt 1 Říj | 0 |
| pá 2 Říj | 0 |
| so 3 Říj | 0 |
| ne 4 Říj | 0 |
| po 5 Říj | 0 |
| út 6 Říj | 100 |
| st 7 Říj | 0 |
| čt 8 Říj | 0 |
| pá 9 Říj | 0 |
| so 10 Říj | 0 |
| ne 11 Říj | 0 |
| po 12 Říj | 0 |
| út 13 Říj | 0 |
| st 14 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 15 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 16 Říj (předpověď) | 0 |
| so 17 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 18 Říj (předpověď) | 0 |
| po 19 Říj (předpověď) | 0 |
| út 20 Říj (předpověď) | 0 |
| st 21 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 22 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 23 Říj (předpověď) | 0 |
| so 24 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 25 Říj (předpověď) | 0 |
| po 26 Říj (předpověď) | 0 |
| út 27 Říj (předpověď) | 0 |
| st 28 Říj (předpověď) | 0 |
| čt 29 Říj (předpověď) | 0 |
| pá 30 Říj (předpověď) | 0 |
| so 31 Říj (předpověď) | 0 |
| ne 1 Lis (předpověď) | 0 |
| po 2 Lis (předpověď) | 0 |
| út 3 Lis (předpověď) | 0 |
Počet dotazů na Utashige
Který obraz od Utashige má nejvíce zhlédnutí?
- Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry, s 200 návštěvami nebo 29% všech zobrazení. Celý seznam dosahuje pořadí 6.
Kolik návštěv má Utashige na AllPaintingsStore.com?
- 500 za dvanáct měsíců (100 na stránce umělce, 400 u obrazů).
Existuje nějaký styl Utashige, který návštěvníci preferují?
- Ano, Prohlášení (Kontrast): 71% návštěv oproti 54% katalogu.