Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
449.561kunstværker 30.612kunstnere 4.658museer 32sprog

Adriaen Van Utrecht Hvad købere kigger på

1599 – 1652

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Adriaen Van Utrecht på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Adriaen Van Utrecht: køberens perspektiv

Købere åbner The Pantry oftere end noget andet maleri af Adriaen Van Utrecht: 400 besøg i løbet af tolv måneder, hvilket svarer til 21% af det samlede antal. Derefter følger Still Life with Lovers og Still-Life with Grapes. Adriaen Van Utrecht fik 3.300 besøg: 1.800 på kunstnerprofilen og 1.500 på malerierne. Momentum er positivt: 267% flere besøg i Sept 2026 end i Aug 2026. Den bedste måned var Jul 2026: 1.800 besøg. Besøg efter enhed: enheder (88%), telefoner (9%) og tablets (3%). Smagen er klar: Nostalgisk (Følelsesmæssig stemning) står for 33% af besøgene, men udgør kun 17% af kataloget.

Adriaen Van Utrecht: de 8 malerier, som købere ser først

De 8 malerier af Adriaen Van Utrecht med flest besøg på AllPaintingsStore.com i løbet af tolv måneder, mest besøgte først.

  1. The Pantry 1 The Pantry, 1642 400 besøg · 21,1%
  2. Still Life with Lovers 2 Still Life with Lovers, 1631 400 besøg · 21,1%
  3. Still-Life with Grapes 3 Still-Life with Grapes, 1640 300 besøg · 15,8%
  4. Old vegetable seller 4 Old vegetable seller 200 besøg · 10,5%
  5. OISEAUX DE BASSE COUR 5 OISEAUX DE BASSE COUR 200 besøg · 10,5%
  6. Fishmonger's Stall 6 Fishmonger's Stall 200 besøg · 10,5%
  7. itas Still-Life with a Bouquet and a Skull 7 itas Still-Life with a Bouquet and a Skull 100 besøg · 5,3%
  8. Basse cour 8 Basse cour 100 besøg · 5,3%

Hvordan ændrer besøgene på Adriaen Van Utrecht-siden sig per måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20261000
Jul 20266001.200
Aug 2026100200
Sept 20261.000100

Hvordan ændrer besøg på Adriaen Van Utrechts malerier sig efter måned?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af Adriaen Van Utrecht vækker størst interesse, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Stillevie med hare og fugle…000000000000
Still-Life with Grapes0000000002000100
The Pantry00000000020000
OISEAUX DE BASSE COUR00000000020000
NATURE MORTE FRUITS ET LEGU…000000000000
Still Life med Hummer, Grøn…000000000000
Merchants game and vegetabl…000000000000
Banquet still life000000000000
Fishmonger's Stall00000000020000
Chicken run with peacock tu…000000000000

Hvad er enhedenfordelingen for Adriaen Van Utrecht-publikummet?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Vis tallene
EnhedBesøgDel
enheder2.90087,9%
telefoner3009,1%
tablets1003,0%

Hvilke sprog bruger køberne af Adriaen Van Utrecht til at browse på?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SprogBesøgDel
tysk40040,0%
engelsk30030,0%
dansk20020,0%
italiensk10010,0%

Hvor mange besøg om dagen får Adriaen Van Utrecht, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene
DagBesøg
ons 23 Sept0
tor 24 Sept0
fre 25 Sept0
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt100
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt100
tir 6 Okt200
ons 7 Okt0
tor 8 Okt300
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt (forventet)0
tor 15 Okt (forventet)200
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)100
tir 20 Okt (forventet)100
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)300
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)100
tir 27 Okt (forventet)200
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)400
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)100
tir 3 Nov (forventet)200

Om Adriaen Van Utrecht på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri af Adriaen Van Utrecht har flest besøg?

The Pantry: 400 besøg, 21% af visningerne. 8 malerier er rangeret højere.

Hvor stor er Adriaen Van Utrecht-målgruppen?

3.300 besøg over tolv måneder, 1.800 på kunstnersiden og 1.500 på malerierne.

Hvilke enheder bruger de besøgende hos Adriaen Van Utrecht?

Besøgsoverblikket er fordelt på enheder (88%), telefoner (9%) og tablets (3%); enheder er mest udbredt med 88%.

Hvilken stil inden for malerier af Adriaen Van Utrecht tiltrækker købere?

Nostalgisk (Følelsesmæssig stemning) malerier: 33% af de besøgende, 17% af kataloget.