Hvad er denne side?
Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Cheri Blum på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Cheri Blum: efterspørgsel på et øjekast
Det mest sete maleri af Cheri Blum på AllPaintingsStore.com over tolv måneder er December: 200 besøg, hvilket svarer til 29% af alle kunstnerens visninger. Næste i høj kurs: February og Cover. Cheri Blum har i alt genereret 4.300 besøg, heraf 3.800 på kunstnerprofilen og 500 på enkelte malerier. Efterspørgslen stiger: antallet af besøg er vokset med 60% fra Sept 2026 til Okt 2026. Måned med flest besøg: Jul 2026 med 2.100 besøg. Besøgende browser på telefoner (63%), enheder (26%) og tablets (12%). Besøgende har en præference for Tydelig farveintensitet (Farvemætning): 43% af besøgene, mod 23% af kunstnerens katalog.
De 5 malerier af Cheri Blum, som besøgende åbner mest
En efterspørgselsrangering baseret på faktiske besøg i de seneste tolv måneder på AllPaintingsStore.com: de 5 malerier af Cheri Blum der blev set mest, med de mest besøgte først.
Hvor meget interesse får Cheri Blum hver måned?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Se dataene
| Måned | Kunstnerside | Sider for værker |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1.700 | 400 |
| Aug 2026 | 800 | 0 |
| Sept 2026 | 500 | 0 |
| Okt 2026 | 700 | 100 |
Hvor ofte bliver malerierne af Cheri Blum vist?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvilken type malerier vælger besøgende hos Cheri Blum?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Se dataene
| Lysstyrke | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Mørk | 0,0% | 0,0% |
| Blød skygge | 0,0% | 0,0% |
| Blød lysstyrke | 0,0% | 0,0% |
| Lysende balance | 38,5% | 57,1% |
| Lysstærk | 61,5% | 42,9% |
| Farvemætning | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Dæmpet | 0,0% | 0,0% |
| Dæmpet farvemætning | 0,0% | 0,0% |
| Afbalanceret blød | 76,9% | 57,1% |
| Tydelig farveintensitet | 23,1% | 42,9% |
| Levende farve | 0,0% | 0,0% |
| Farvepalette | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Neutrale nuancer | 61,5% | 57,1% |
| Pastelfarver | 30,8% | 28,6% |
| Jordagtig | 7,7% | 14,3% |
| Farveintensitet | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Monokrom | 0,0% | 0,0% |
| Afbalanceret | 0,0% | 0,0% |
| Levende og mættet | 100,0% | 100,0% |
| Kontrast | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Seren | 84,6% | 85,7% |
| Blid | 15,4% | 14,3% |
| Balanceret | 0,0% | 0,0% |
| Kraftig kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Udsagn | 0,0% | 0,0% |
| Farveharmoni | Kunstværker af kunstneren | Besøg |
|---|---|---|
| Uharmonisk farvepalette | 0,0% | 0,0% |
| Blødt blandet palet | 0,0% | 0,0% |
| Balanceret harmoni | 0,0% | 0,0% |
| Stærk farveenhed | 7,7% | 14,3% |
| Sammenhængende palette | 92,3% | 85,7% |
Hvilke malerier af Cheri Blum er i høj kurs, måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Se dataene
| Kunstværk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Maj 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sept 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cover | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| May | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| April | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| January | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| March | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| October | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| September | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| November | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| JuLy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheder bruger besøgende til at gennemse Cheri Blum?
Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.
Se dataene
| Enhed | Besøg | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 2.700 | 62,8% |
| enheder | 1.100 | 25,6% |
| tablets | 500 | 11,6% |
Hvilke sprog bruger besøgende på Cheri Blum?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Se dataene
| Sprog | Besøg | Del |
|---|---|---|
| engelsk | 400 | 80,0% |
| tysk | 100 | 20,0% |
Hvor mange daglige besøg er der hos Cheri Blum, og hvad er prognosen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Se dataene
| Dag | Besøg |
|---|---|
| lør 17 Okt | 0 |
| søn 18 Okt | 0 |
| man 19 Okt | 0 |
| tir 20 Okt | 0 |
| ons 21 Okt | 100 |
| tor 22 Okt | 100 |
| fre 23 Okt | 0 |
| lør 24 Okt | 0 |
| søn 25 Okt | 0 |
| man 26 Okt | 0 |
| tir 27 Okt | 0 |
| ons 28 Okt | 0 |
| tor 29 Okt | 0 |
| fre 30 Okt | 0 |
| lør 31 Okt | 0 |
| søn 1 Nov | 0 |
| man 2 Nov | 0 |
| tir 3 Nov | 0 |
| ons 4 Nov | 0 |
| tor 5 Nov | 0 |
| fre 6 Nov | 100 |
| lør 7 Nov (forventet) | 0 |
| søn 8 Nov (forventet) | 0 |
| man 9 Nov (forventet) | 0 |
| tir 10 Nov (forventet) | 0 |
| ons 11 Nov (forventet) | 0 |
| tor 12 Nov (forventet) | 0 |
| fre 13 Nov (forventet) | 0 |
| lør 14 Nov (forventet) | 0 |
| søn 15 Nov (forventet) | 0 |
| man 16 Nov (forventet) | 0 |
| tir 17 Nov (forventet) | 0 |
| ons 18 Nov (forventet) | 0 |
| tor 19 Nov (forventet) | 0 |
| fre 20 Nov (forventet) | 0 |
| lør 21 Nov (forventet) | 0 |
| søn 22 Nov (forventet) | 0 |
| man 23 Nov (forventet) | 0 |
| tir 24 Nov (forventet) | 0 |
| ons 25 Nov (forventet) | 0 |
| tor 26 Nov (forventet) | 0 |
| fre 27 Nov (forventet) | 0 |
Cheri Blum: ofte stillede spørgsmål
Hvilke malerier af Cheri Blum er mest efterspurgte?
- December fører med 200 besøg (29% af Cheri Blums visninger). Ranglisten ovenfor viser de øverste 5.
Hvor stor er interessen for Cheri Blum?
- 4.300 besøg i løbet af tolv måneder: 3.800 på kunstnersiden og 500 på de enkelte malerier.
På hvilke enheder besøger folk Cheri Blum?
- Besøgende browser på telefoner (63%), enheder (26%) og tablets (12%); telefoner står for 63% af besøgene.
Hvilken type malerier af Cheri Blum foretrækker de besøgende?
- Tydelig farveintensitet (Farvemætning): 43% af besøgene for 23% af kataloget.