Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
643.303kunstværker 52.888kunstnere 5.406museer 32sprog

Émile Munier Efterspørgsel og besøgsstatistikker

1840 – 1895

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Émile Munier på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Émile Munier: efterspørgsel på et øjekast

Det mest sete maleri af Émile Munier på AllPaintingsStore.com over tolv måneder er On the beach: 500 besøg, hvilket svarer til 8% af alle kunstnerens visninger. Næste i høj kurs: Femme nu dans la Forêt og portrait de marie louise. Émile Munier har i alt genereret 7.200 besøg, heraf 1.800 på kunstnerprofilen og 5.400 på enkelte malerier. Efterspørgslen stiger: antallet af besøg er vokset med 40% fra Sept 2026 til Okt 2026. Måned med flest besøg: Jul 2026 med 4.500 besøg. Købere browser på enheder (81%), telefoner (18%) og tablets (1%). Købere har en tendens til Æterisk (Følelsesmæssig stemning): 43% af besøgene, mod 20% af kunstnerens katalog.

De 10 malerier af Émile Munier, som købere oftest åbner

En efterspørgselsrangering baseret på faktiske besøg i de seneste tolv måneder på AllPaintingsStore.com: de 10 malerier af Émile Munier der blev set mest, med de mest besøgte først.

  1. On the beach 1 On the beach 500 besøg · 7,8%
  2. Femme nu dans la Forêt 2 Femme nu dans la Forêt 400 besøg · 6,2%
  3. portrait de marie louise 3 portrait de marie louise, 1880 300 besøg · 4,7%
  4. 1 les confitures 4 1 les confitures, 1891 300 besøg · 4,7%
  5. A Happy Family 5 A Happy Family 300 besøg · 4,7%
  6. Lunch on the Steps 6 Lunch on the Steps 300 besøg · 4,7%
  7. Childhood Friends 7 Childhood Friends 300 besøg · 4,7%
  8. the rescue 8 the rescue, 1894 300 besøg · 4,7%
  9. The Young Farmers 9 The Young Farmers 300 besøg · 4,7%
  10. Anges Gardiens (Guardian Angels) 10 Anges Gardiens (Guardian Angels) 300 besøg · 4,7%

Hvor meget interesse får Émile Munier hver måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Se dataene
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260300
Jul 20269003.600
Aug 20262001.000
Sept 2026300200
Okt 2026400300

Hvor ofte bliver malerierne af Émile Munier vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af Émile Munier er i høj kurs, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Se dataene
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
A Tender Embrace00000000200000
the rescue000000000000
Jesus00000000100000
Returning from the garden000000000000
Her best friend000000000000
the favorite kitten00000000000100
Young Girl with Lamb000000000000
The letter000000000000
La Priére (Prayer)000000000000
a special moment000000000000

Hvilke enheder bruger købere til at gennemse Émile Munier?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Se dataene
EnhedBesøgDel
enheder5.80080,6%
telefoner1.30018,1%
tablets1001,4%

Hvilke sprog bruger købere af Émile Munier til at browse på?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Se dataene
SprogBesøgDel
engelsk20040,0%
fransk10020,0%
polsk10020,0%
russisk10020,0%

Hvor mange daglige besøg er der hos Émile Munier, og hvad er prognosen?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Se dataene
DagBesøg
fre 16 Okt300
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt200
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt100
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt100
fre 30 Okt100
lør 31 Okt0
søn 1 Nov0
man 2 Nov0
tir 3 Nov0
ons 4 Nov100
tor 5 Nov100
fre 6 Nov (forventet)100
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)100
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)100
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0
fre 20 Nov (forventet)0
lør 21 Nov (forventet)0
søn 22 Nov (forventet)0
man 23 Nov (forventet)0
tir 24 Nov (forventet)0
ons 25 Nov (forventet)0
tor 26 Nov (forventet)0

Émile Munier: ofte stillede spørgsmål

Hvilke malerier af Émile Munier er mest efterspurgte?

On the beach fører med 500 besøg (8% af Émile Muniers visninger). Ranglisten ovenfor viser de øverste 10.

Hvor stor er interessen for Émile Munier?

7.200 besøg i løbet af tolv måneder: 1.800 på kunstnersiden og 5.400 på de enkelte malerier.

På hvilke enheder gennemser købere Émile Munier?

Købere browser på enheder (81%), telefoner (18%) og tablets (1%); enheder står for 81% af besøgene.

Hvilken type malerier af Émile Munier foretrækker køberne?

Æterisk (Følelsesmæssig stemning): 43% af besøgene for 20% af kataloget.