Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
449.514kunstværker 30.612kunstnere 4.658museer 32sprog

Frank Mura Populære malerier og besøgsdata

1861 – 1913

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Frank Mura på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Frank Mura: de tal der tæller

Village Scene er det mest viste maleri af Frank Mura: 100 visninger over tolv måneder, hvilket svarer til 33% af kunstnerens samlede visninger. Efterfulgt af Stanley Hawley (1867–1916) og In West Mersea Essex. I alt 500 besøg: 200 på kunstnersiden og 300 på malerierne. Bedste måned: Jul 2026 med 400 besøg. Blød skygge (Lysstyrke) er den foretrukne stil: 33% af besøgene, 14% af kataloget.

Top 3 malerier af Frank Mura efter antal besøg

Rangordnet efter besøg på AllPaintingsStore.com i de seneste tolv måneder, ikke efter katalogscore. Rang 1 er det maleri af Frank Mura, som folk åbner mest.

  1. Village Scene 1 Village Scene, 1913 100 besøg · 33,3%
  2. Stanley Hawley (1867–1916) 2 Stanley Hawley (1867–1916) 100 besøg · 33,3%
  3. In West Mersea Essex 3 In West Mersea Essex, 1880 100 besøg · 33,3%

Hvad er den månedlige trafik på Frank Mura-siden?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tabellen
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026200200
Aug 202600
Sept 202600

Hvad er den månedlige trafik på malerierne af Frank Mura?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvordan klarer de bedste malerier af Frank Mura sig måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tabellen
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Stanley Hawley (1867–1916)00000000010000
White Roses000000000000
Brittany Fish Market000000000000
Village Scene00000000010000
Bathers in a River000000000000
Hayricks000000000000
In West Mersea Essex00000000100000

Hvordan er den sproglige sammensætning af Frank Muras publikum?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange daglige besøg er der hos Frank Mura, og hvad er prognosen?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tabellen
DagBesøg
fre 25 Sept0
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0

Efterspørgsel på spørgsmål om Frank Mura

Hvad er det mest sete maleri af Frank Mura?

Village Scene, med 100 besøg eller 33% af visningerne. Den fulde liste går op til rang 3.

Hvor mange besøg får Frank Mura på AllPaintingsStore.com?

500 i løbet af tolv måneder (200 på kunstnersiden, 300 på malerierne).

Er der en stil fra Frank Mura, som de besøgende foretrækker?

Ja, Blød skygge (Lysstyrke): 33% af besøgene mod 14% af kataloget.