Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
612.262kunstværker 52.888kunstnere 5.406museer 32sprog

Inti Castro Hvad besøgende kigger på

1983

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Inti Castro på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Inti Castro: de besøgendes perspektiv

Besøgende åbner Resistancia oftere end noget andet maleri af Inti Castro: 1.300 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 32% af det samlede antal. Derefter følger Resignación og POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural. Inti Castro fik 12.800 besøg: 11.600 på kunstnerprofilen og 1.200 på malerierne. Momentum er positivt: 376% flere besøg i Okt 2026 end i Sept 2026. Den bedste måned var Okt 2026: 8.100 besøg. De gennemser i spansk (81%), engelsk (10%) og fransk (5%). De kommer fra Spanien (31%), Chile (28%) og USA (7%). Besøg efter enhed: enheder (50%), telefoner (43%) og tablets (7%). Smagen er klar: Blød skygge (Lysstyrke) står for 61% af besøgene, men udgør kun 33% af kataloget.

Inti Castro: de 10 malerier, som besøgende ser først

De 10 malerier af Inti Castro med flest besøg på AllPaintingsStore.com i løbet af tolv måneder, mest besøgte først.

  1. Resistancia 1 Resistancia 1.300 besøg · 31,7%
  2. Resignación 2 Resignación 900 besøg · 22,0%
  3. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 3 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 besøg · 9,8%
  4. San Dunguero 4 San Dunguero 300 besøg · 7,3%
  5. El arriero 5 El arriero 200 besøg · 4,9%
  6. Resistancia 6 Resistancia 100 besøg · 2,4%
  7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 besøg · 2,4%
  8. Resistancia 8 Resistancia 100 besøg · 2,4%
  9. Pecador 9 Pecador 100 besøg · 2,4%
  10. El arriero 10 El arriero 100 besøg · 2,4%

Hvordan ændrer besøgene på Inti Castro-siden sig per måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 2026100200
Jul 20261.700700
Aug 20263000
Sept 20261.600100
Okt 20267.900200

Hvordan ændrer besøg på Inti Castros malerier sig efter måned?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af Inti Castro vækker størst interesse, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene
KunstværkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026Okt 2026
Resignación0000000010000100
untitled00000000001000
San Dunguero00000000100000
POW! WOW! Hawaii 2014 - Int…000000000000
San Dunguero000000000000
El arriero000000000000
untitled00000000000100
Pecador00000001000000
Caudillo000000000000
untitled000000000000

Hvad er enhedenfordelingen for Inti Castro-publikummet?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Vis tallene
EnhedBesøgDel
enheder6.40050,0%
telefoner5.50043,0%
tablets9007,0%

Hvilke sprog bruger besøgende hos Inti Castro til at navigere på?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SprogBesøgDel
spansk6.70080,7%
engelsk8009,6%
fransk4004,8%
tysk1001,2%
russisk1001,2%
svensk1001,2%
ukrainsk1001,2%

Hvor mange besøg om dagen får Inti Castro, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene
DagBesøg
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt500
ons 21 Okt0
tor 22 Okt100
fre 23 Okt0
lør 24 Okt200
søn 25 Okt100
man 26 Okt1.500
tir 27 Okt300
ons 28 Okt1.600
tor 29 Okt700
fre 30 Okt300
lør 31 Okt0
søn 1 Nov400
man 2 Nov800
tir 3 Nov300
ons 4 Nov500
tor 5 Nov200
fre 6 Nov400
lør 7 Nov (forventet)100
søn 8 Nov (forventet)200
man 9 Nov (forventet)1.000
tir 10 Nov (forventet)500
ons 11 Nov (forventet)900
tor 12 Nov (forventet)400
fre 13 Nov (forventet)300
lør 14 Nov (forventet)100
søn 15 Nov (forventet)300
man 16 Nov (forventet)1.200
tir 17 Nov (forventet)600
ons 18 Nov (forventet)1.100
tor 19 Nov (forventet)500
fre 20 Nov (forventet)400
lør 21 Nov (forventet)100
søn 22 Nov (forventet)300
man 23 Nov (forventet)1.400
tir 24 Nov (forventet)700
ons 25 Nov (forventet)1.300
tor 26 Nov (forventet)600
fre 27 Nov (forventet)400

Om Inti Castro på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri af Inti Castro har flest besøg?

Resistancia: 1.300 besøg, 32% af visningerne. 10 malerier er rangeret højere.

Hvor stor er Inti Castro-målgruppen?

12.800 besøg over tolv måneder, 11.600 på kunstnersiden og 1.200 på malerierne.

Hvilke enheder bruger de besøgende hos Inti Castro?

Besøgsoverblikket er fordelt på enheder (50%), telefoner (43%) og tablets (7%); enheder er mest udbredt med 50%.

På hvilke sprog læser besøgende om Inti Castro?

På spansk (81%), engelsk (10%) og fransk (5%). spansk: 81%.

Hvilken stil inden for malerier af Inti Castro tiltrækker besøgende?

Blød skygge (Lysstyrke) malerier: 61% af de besøgende, 33% af kataloget.