Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
449.564kunstværker 30.613kunstnere 4.658museer 32sprog

Isaak Ilyich Levitan Hvad købere kigger på

1860 – 1900

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Isaak Ilyich Levitan på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Isaak Ilyich Levitan: køberens perspektiv

Købere åbner Lake. Rus. oftere end noget andet maleri af Isaak Ilyich Levitan: 800 besøg i løbet af tolv måneder, hvilket svarer til 2% af det samlede antal. Derefter følger Lake. Spring. og A river. Isaak Ilyich Levitan fik 33.100 besøg: 4.000 på kunstnerprofilen og 29.100 på malerierne. Momentum er positivt: 30% flere besøg i Sept 2026 end i Aug 2026. Den bedste måned var Jul 2026: 26.900 besøg. Besøg efter enhed: enheder (95%), telefoner (3%) og tablets (1%). Smagen er klar: Rolig (Følelsesmæssig stemning) står for 18% af besøgene, men udgør kun 0% af kataloget.

Isaak Ilyich Levitan: de 10 malerier, som købere ser først

De 10 malerier af Isaak Ilyich Levitan med flest besøg på AllPaintingsStore.com i løbet af tolv måneder, mest besøgte først.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 besøg · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 besøg · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 besøg · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 besøg · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 besøg · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 besøg · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 besøg · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 besøg · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 besøg · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 besøg · 0,9%

Hvordan ændrer besøgene på Isaak Ilyich Levitan-siden sig per måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20261001.500
Jul 20262.50024.400
Aug 20264001.600
Sept 20261.0001.600

Hvordan ændrer besøg på Isaak Ilyich Levitans malerier sig efter måned?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af Isaak Ilyich Levitan vækker størst interesse, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Hvad er enhedenfordelingen for Isaak Ilyich Levitan-publikummet?

Hver del repræsenterer en enhedstype: telefon, tablet eller computer. Jo større delen er, desto flere besøg kom fra den enhedstype i løbet af de sidste tolv måneder.

Vis tallene
EnhedBesøgDel
enheder31.60095,5%
telefoner1.1003,3%
tablets4001,2%

Hvilke sprog bruger køberne af Isaak Ilyich Levitan til at browse på?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Vis tallene
SprogBesøgDel
engelsk40033,3%
fransk20016,7%
ungarsk20016,7%
spansk1008,3%
estisk1008,3%
italiensk1008,3%
Chinese1008,3%

Hvor mange besøg om dagen får Isaak Ilyich Levitan, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene
DagBesøg
man 21 Sept200
tir 22 Sept300
ons 23 Sept0
tor 24 Sept100
fre 25 Sept0
lør 26 Sept100
søn 27 Sept400
man 28 Sept100
tir 29 Sept400
ons 30 Sept0
tor 1 Okt400
fre 2 Okt0
lør 3 Okt100
søn 4 Okt200
man 5 Okt100
tir 6 Okt0
ons 7 Okt100
tor 8 Okt200
fre 9 Okt200
lør 10 Okt200
søn 11 Okt0
man 12 Okt (forventet)100
tir 13 Okt (forventet)200
ons 14 Okt (forventet)0
tor 15 Okt (forventet)200
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)100
søn 18 Okt (forventet)100
man 19 Okt (forventet)100
tir 20 Okt (forventet)100
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)100
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)100
søn 25 Okt (forventet)100
man 26 Okt (forventet)100
tir 27 Okt (forventet)100
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)100
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)100
søn 1 Nov (forventet)100

Om Isaak Ilyich Levitan på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri af Isaak Ilyich Levitan har flest besøg?

Lake. Rus.: 800 besøg, 2% af visningerne. 10 malerier er rangeret højere.

Hvor stor er Isaak Ilyich Levitan-målgruppen?

33.100 besøg over tolv måneder, 4.000 på kunstnersiden og 29.100 på malerierne.

Hvilke enheder bruger de besøgende hos Isaak Ilyich Levitan?

Besøgsoverblikket er fordelt på enheder (95%), telefoner (3%) og tablets (1%); enheder er mest udbredt med 95%.

Hvilken stil inden for malerier af Isaak Ilyich Levitan tiltrækker købere?

Rolig (Følelsesmæssig stemning) malerier: 18% af de besøgende, 0% af kataloget.