Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
644.671kunstværker 52.888kunstnere 5.406museer 32sprog

John Virtue Hvad besøgende kigger på

1947

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for John Virtue på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

John Virtue: de besøgendes perspektiv

Besøgende åbner Landscape No.664 oftere end noget andet maleri af John Virtue: 500 besøg over tolv måneder, hvilket svarer til 42% af det samlede antal. Derefter følger Landscape No.739 og Landscape 715. John Virtue fik 1.300 besøg: 500 på kunstnerprofilen og 800 på malerierne. Den bedste måned var Jul 2026: 600 besøg. Smagen er klar: Balanceret harmoni (Farveharmoni) står for 42% af besøgene, men udgør kun 10% af kataloget.

John Virtue: de 4 malerier, som besøgende ser først

De 4 malerier af John Virtue med flest besøg på AllPaintingsStore.com i løbet af tolv måneder, mest besøgte først.

  1. Landscape No.664 1 Landscape No.664, 2003 500 besøg · 41,7%
  2. Landscape No.739 2 Landscape No.739, 2004 400 besøg · 33,3%
  3. Landscape 715 3 Landscape 715, 2004 200 besøg · 16,7%
  4. Landscape No.662 4 Landscape No.662, 2003 100 besøg · 8,3%

Hvordan ændrer besøgene på John Virtue-siden sig per måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 20260100
Jul 2026400200
Aug 2026100200
Sept 20260300

Hvordan ændrer besøg på John Virtues malerier sig efter måned?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af John Virtue vækker størst interesse, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Landscape No.6640000000000200300
Landscape No.73900000000010000
Landscape 71500000000100000
Landscape No.268000000000000
Landscape No.440000000000000
Landscape No 624000000000000
Landscape No.66200000000010000
Accrington from the Coppice000000000000
Landscape 301000000000000
Landscape IV000000000000

Hvilke sprog bruger besøgende hos John Virtue til at navigere på?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøg om dagen får John Virtue, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene
DagBesøg
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt100
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt0
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt0
tor 22 Okt0
fre 23 Okt0
lør 24 Okt0
søn 25 Okt0
man 26 Okt0
tir 27 Okt0
ons 28 Okt0
tor 29 Okt100
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)0
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0
ons 11 Nov (forventet)0
tor 12 Nov (forventet)0
fre 13 Nov (forventet)0
lør 14 Nov (forventet)0
søn 15 Nov (forventet)0
man 16 Nov (forventet)0
tir 17 Nov (forventet)0
ons 18 Nov (forventet)0
tor 19 Nov (forventet)0

Om John Virtue på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri af John Virtue har flest besøg?

Landscape No.664: 500 besøg, 42% af visningerne. 4 malerier er rangeret højere.

Hvor stor er John Virtue-målgruppen?

1.300 besøg over tolv måneder, 500 på kunstnersiden og 800 på malerierne.

Hvilken stil inden for malerier af John Virtue tiltrækker besøgende?

Balanceret harmoni (Farveharmoni) malerier: 42% af de besøgende, 10% af kataloget.