Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
646.784kunstværker 53.423kunstnere 5.406museer 32sprog

Marina Abramović Efterspørgsel og besøgsstatistikker

1946

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Marina Abramović på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Marina Abramović: efterspørgsel på et øjekast

Det mest sete maleri af Marina Abramović på AllPaintingsStore.com over tolv måneder er The Hero: 200 besøg, hvilket svarer til 33% af alle kunstnerens visninger. Næste i høj kurs: The Communicator og Green Dragon Lying. Marina Abramović har i alt genereret 600 besøg, heraf 200 på kunstnerprofilen og 400 på enkelte malerier. Måned med flest besøg: Jul 2026 med 500 besøg. Visitors lean towards Blød lysstyrke (Lysstyrke): 50% of the visits, against 33% of the artist's catalog.

The 4 paintings by Marina Abramović that visitors open most

En efterspørgselsrangering baseret på faktiske besøg i de seneste tolv måneder på AllPaintingsStore.com: de 4 malerier af Marina Abramović der blev set mest, med de mest besøgte først.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 besøg · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 besøg · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 besøg · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 besøg · 16,7%

Hvor meget interesse får Marina Abramović hver måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Se dataene
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026200300
Aug 202600
Sept 20260100

Hvor ofte bliver malerierne af Marina Abramović vist?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af Marina Abramović er i høj kurs, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Se dataene
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
The Hero00000000000100
Rhythm 5000000000000
Green Dragon Lying00000000010000
The Communicator00000000020000
Black Dragon000000000000
Chair for Man and His Spirit000000000000

Which languages do visitors of Marina Abramović browse in?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Se dataene
SprogBesøgDel
spansk100100,0%

Hvor mange daglige besøg er der hos Marina Abramović, og hvad er prognosen?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Se dataene
DagBesøg
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt0
tor 15 Okt1.500
fre 16 Okt0
lør 17 Okt0
søn 18 Okt0
man 19 Okt0
tir 20 Okt0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)2.100
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)2.700
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0
ons 4 Nov (forventet)0
tor 5 Nov (forventet)3.100
fre 6 Nov (forventet)0
lør 7 Nov (forventet)0
søn 8 Nov (forventet)0
man 9 Nov (forventet)0
tir 10 Nov (forventet)0

Marina Abramović: ofte stillede spørgsmål

Hvilke malerier af Marina Abramović er mest efterspurgte?

The Hero fører med 200 besøg (33% af Marina Abramovićs visninger). Ranglisten ovenfor viser de øverste 4.

Hvor stor er interessen for Marina Abramović?

600 besøg i løbet af tolv måneder: 200 på kunstnersiden og 400 på de enkelte malerier.

Which type of painting by Marina Abramović do visitors prefer?

Blød lysstyrke (Lysstyrke): 50% af besøgene for 33% af kataloget.