Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Maurycy Minkowski på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
!
Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.
Maurycy Minkowski: de tal der tæller
Han kastede et blik og blev gal er det mest viste maleri af Maurycy Minkowski: 200 visninger over tolv måneder, hvilket svarer til 40% af kunstnerens samlede visninger. Efterfulgt af Plight of Jews in Poland og After the Pogrom. I alt 1.000 besøg: 500 på kunstnersiden og 500 på malerierne. Bedste måned: Jul 2026 med 600 besøg. Stærk farveenhed (Farveharmoni) er den foretrukne stil: 80% af besøgene, 67% af kataloget.
Top 3 malerier af Maurycy Minkowski efter antal besøg
Rangordnet efter besøg på AllPaintingsStore.com i de seneste tolv måneder, ikke efter katalogscore. Rang 1 er det maleri af Maurycy Minkowski, som folk åbner mest.
Hvad er den månedlige trafik på Maurycy Minkowski-siden?
Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.
Vis tabellen
Måned
Kunstnerside
Sider for værker
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
300
300
Aug 2026
0
0
Sept 2026
200
200
Hvad er den månedlige trafik på malerierne af Maurycy Minkowski?
Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.
De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.
Hvad vælger køberne blandt malerierne af Maurycy Minkowski?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede form repræsenterer kunstnerens egne værker: halvtreds tilfældigt udvalgte værker, sorteret efter én egenskab. Den udfyldte form viser, hvor de faktiske besøg har været fordelt i løbet af de sidste tolv måneder. Når den udfyldte form rækker længere ud end den stiplede, betyder det, at den type kunst tiltrækker mere opmærksomhed, end dens andel af kunstnerens samlede produktion ellers ville tilsige.
Stemning
Følelsesmæssig stemning
Lysstyrke
Farvemætning
Farvepalette
Farveintensitet
Kontrast
Farveharmoni
Vis tabellen
Stemning
Stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Rolig og harmonisk
33,3%
40,0%
Elegant
33,3%
40,0%
Dramatisk
33,3%
20,0%
Følelsesmæssig stemning
Følelsesmæssig stemning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Melankolsk
33,3%
40,0%
Reflekterende
33,3%
40,0%
Alvorlig og dyster
33,3%
20,0%
Lysstyrke
Lysstyrke
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Mørk
0,0%
0,0%
Blød skygge
33,3%
40,0%
Blød lysstyrke
66,7%
60,0%
Lysende balance
0,0%
0,0%
Lysstærk
0,0%
0,0%
Farvemætning
Farvemætning
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Dæmpet
33,3%
40,0%
Dæmpet farvemætning
66,7%
60,0%
Afbalanceret blød
0,0%
0,0%
Tydelig farveintensitet
0,0%
0,0%
Levende farve
0,0%
0,0%
Farveintensitet
Farveintensitet
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Monokrom
33,3%
40,0%
Afbalanceret
66,7%
60,0%
Levende og mættet
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Seren
0,0%
0,0%
Blid
33,3%
40,0%
Balanceret
33,3%
20,0%
Kraftig kontrast
0,0%
0,0%
Udsagn
33,3%
40,0%
Farveharmoni
Farveharmoni
Kunstværker af kunstneren
Besøg
Uharmonisk farvepalette
0,0%
0,0%
Blødt blandet palet
0,0%
0,0%
Balanceret harmoni
0,0%
0,0%
Stærk farveenhed
66,7%
80,0%
Sammenhængende palette
33,3%
20,0%
Hvordan klarer de bedste malerier af Maurycy Minkowski sig måned for måned?
Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.
Vis tabellen
Kunstværk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Maj 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sept 2026
Han kastede et blik og blev…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Plight of Jews in Poland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
After the Pogrom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hvordan er den sproglige sammensætning af Maurycy Minkowskis publikum?
Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.
Vis tabellen
Sprog
Besøg
Del
engelsk
100
100,0%
Hvor mange daglige besøg er der hos Maurycy Minkowski, og hvad er prognosen?
Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.
Vis tabellen
Dag
Besøg
tir 22 Sept
0
ons 23 Sept
0
tor 24 Sept
0
fre 25 Sept
0
lør 26 Sept
0
søn 27 Sept
0
man 28 Sept
0
tir 29 Sept
0
ons 30 Sept
100
tor 1 Okt
0
fre 2 Okt
0
lør 3 Okt
0
søn 4 Okt
0
man 5 Okt
0
tir 6 Okt
0
ons 7 Okt
0
tor 8 Okt
0
fre 9 Okt
0
lør 10 Okt
0
søn 11 Okt
0
man 12 Okt
0
tir 13 Okt (forventet)
0
ons 14 Okt (forventet)
0
tor 15 Okt (forventet)
0
fre 16 Okt (forventet)
0
lør 17 Okt (forventet)
0
søn 18 Okt (forventet)
0
man 19 Okt (forventet)
0
tir 20 Okt (forventet)
0
ons 21 Okt (forventet)
0
tor 22 Okt (forventet)
0
fre 23 Okt (forventet)
0
lør 24 Okt (forventet)
0
søn 25 Okt (forventet)
0
man 26 Okt (forventet)
0
tir 27 Okt (forventet)
0
ons 28 Okt (forventet)
0
tor 29 Okt (forventet)
0
fre 30 Okt (forventet)
0
lør 31 Okt (forventet)
0
søn 1 Nov (forventet)
0
man 2 Nov (forventet)
0
Efterspørgsel på spørgsmål om Maurycy Minkowski
Hvad er det mest sete maleri af Maurycy Minkowski?
Han kastede et blik og blev gal, med 200 besøg eller 40% af visningerne. Den fulde liste går op til rang 3.
Hvor mange besøg får Maurycy Minkowski på AllPaintingsStore.com?
1.000 i løbet af tolv måneder (500 på kunstnersiden, 500 på malerierne).
Er der en stil fra Maurycy Minkowski, som de besøgende foretrækker?
Ja, Stærk farveenhed (Farveharmoni): 80% af besøgene mod 67% af kataloget.