Pengene tilbage-garanti · 100 dage Gratis levering i hele verden
449.561kunstværker 30.612kunstnere 4.658museer 32sprog

Noh, Suntag Hvad købere kigger på

1971

Hvad er denne side?

Denne side viser, hvor mange personer der besøger siderne for Noh, Suntag på denne hjemmeside. Et besøg betyder, at én person har åbnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.

Statistikkerne blev nulstillet den 1. juli 2026 — der er ikke tilgængelige data før denne dato.

Noh, Suntag: køberens perspektiv

Købere åbner Drought #CFF0116 oftere end noget andet maleri af Noh, Suntag: 200 besøg i løbet af tolv måneder, hvilket svarer til 40% af det samlede antal. Derefter følger Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP og Forgetting Machines #Yang Kyoon. Noh, Suntag fik 800 besøg: 300 på kunstnerprofilen og 500 på malerierne. Den bedste måned var Jul 2026: 400 besøg. Smagen er klar: Lysende balance (Lysstyrke) står for 60% af besøgene, men udgør kun 22% af kataloget.

Noh, Suntag: de 4 malerier, som købere ser først

De 4 malerier af Noh, Suntag med flest besøg på AllPaintingsStore.com i løbet af tolv måneder, mest besøgte først.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 besøg · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 besøg · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 besøg · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 besøg · 20,0%

Hvordan ændrer besøgene på Noh, Suntag-siden sig per måned?

Hver søjle repræsenterer én måned og viser antallet af sidevisninger for denne kunstner i den pågældende måned over de seneste tolv måneder.

Vis tallene
MånedKunstnersideSider for værker
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Maj 202600
Jun 202600
Jul 2026100300
Aug 2026100100
Sept 2026100100

Hvordan ændrer besøg på Noh, Suntags malerier sig efter måned?

Hver søjle repræsenterer én måned. Den viser det samlede antal besøg på alle denne kunstners værksider, måned for måned, over et år.

De månedlige tal for begge grafer findes i den første tabel ovenfor.

Hvilke malerier af Noh, Suntag vækker størst interesse, måned for måned?

Hver række repræsenterer et populært kunstværk. Hver søjle viser, hvor mange besøg det pågældende kunstværk fik i løbet af en måned. Højere søjler betyder flere besøg den måned.

Vis tallene
KunstværkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Maj 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sept 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

Hvilke sprog bruger køberne af Noh, Suntag til at browse på?

Hver del repræsenterer ét sprog. Jo større delen er, desto flere besøgende har brugt hjemmesiden på det pågældende sprog i løbet af de sidste tredive dage. Kun de ti største vises.

Hvor mange besøg om dagen får Noh, Suntag, og hvad er det næste?

Hver søjle repræsenterer én dag. De første søjler viser antallet af besøg i de seneste tre uger. Søjlerne i den anden farve er vores estimat for de næste tre uger.

Vis tallene
DagBesøg
ons 23 Sept0
tor 24 Sept0
fre 25 Sept0
lør 26 Sept0
søn 27 Sept0
man 28 Sept0
tir 29 Sept0
ons 30 Sept0
tor 1 Okt0
fre 2 Okt0
lør 3 Okt0
søn 4 Okt0
man 5 Okt0
tir 6 Okt0
ons 7 Okt0
tor 8 Okt0
fre 9 Okt0
lør 10 Okt0
søn 11 Okt0
man 12 Okt0
tir 13 Okt0
ons 14 Okt (forventet)0
tor 15 Okt (forventet)0
fre 16 Okt (forventet)0
lør 17 Okt (forventet)0
søn 18 Okt (forventet)0
man 19 Okt (forventet)0
tir 20 Okt (forventet)0
ons 21 Okt (forventet)0
tor 22 Okt (forventet)0
fre 23 Okt (forventet)0
lør 24 Okt (forventet)0
søn 25 Okt (forventet)0
man 26 Okt (forventet)0
tir 27 Okt (forventet)0
ons 28 Okt (forventet)0
tor 29 Okt (forventet)0
fre 30 Okt (forventet)0
lør 31 Okt (forventet)0
søn 1 Nov (forventet)0
man 2 Nov (forventet)0
tir 3 Nov (forventet)0

Om Noh, Suntag på AllPaintingsStore.com

Hvilket maleri af Noh, Suntag har flest besøg?

Drought #CFF0116: 200 besøg, 40% af visningerne. 4 malerier er rangeret højere.

Hvor stor er Noh, Suntag-målgruppen?

800 besøg over tolv måneder, 300 på kunstnersiden og 500 på malerierne.

Hvilken stil inden for malerier af Noh, Suntag tiltrækker købere?

Lysende balance (Lysstyrke) malerier: 60% af de besøgende, 22% af kataloget.