Τι περιλαμβάνει αυτή η σελίδα;
Αυτή η σελίδα παρουσιάζει τον αριθμό των επισκέψεων στις σελίδες του Lucy Willis σε αυτόν τον ιστότοπο. Μια επίσκεψη αντιστοιχεί στο ότι ένα άτομο άνοιξε μια σελίδα. Κάθε διάγραμμα παρακάτω συνοδεύεται από μια σύντομη επεξήγηση.
Lucy Willis: η ζήτηση με μια ματιά
Το πιο δημοφιλές έργο του Lucy Willis στο AllPaintingsStore.com τα τελευταία δώδεκα μήceς είναι το After Rain, Tourrette: 700 επισκέψεις, που αντιστοιχούν στο 29% των συνολικών επισκέψεων του καλλιτέχνη. Επόμενα σε ζήτηση: Spring Flowers In A Vase και Black Cat And Dappling. Ο/Η Lucy Willis συγκέντρωσε συνολικά 2.200 επισκέψεις, με 500 στη σελίδα του/της καλλιτέχνη/της και 1.700 σε μεμονωμένα έργα. Μήνας αιχμής: Ιούλ 2026, με 1.600 επισκέψεις. Οι επισκέπτες προεγγίζονται στο Ελαφριά χρωματική απόχρωση (Κορεσμός Χρώματος): 50% των επισκέψεων, σε σύγκριση με το 28% του καταλόγου του καλλιτέχνη.
Τα 10 έργα του Lucy Willis που ανοίγουν περισσότερο οι επισκέπτες
Ένα κατάταξη ζήτησης βάσει πραγματικών επισκέψεων κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες στο AllPaintingsStore.com: τα 10 πίνακες του Lucy Willis που είδαν περισσότερες επισκέψεις, με τις πιο δημοφιλείς πρώτες.
-
1
After Rain, Tourrette
700 επισκέψεις · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 επισκέψεις · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 επισκέψεις · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 επισκέψεις · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 επισκέψεις · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 επισκέψεις · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 επισκέψεις · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 επισκέψεις · 4,2%
-
9
Cats
100 επισκέψεις · 4,2%
-
10
The marquee
100 επισκέψεις · 4,2%
Πόσο ενδιαφέρον συγκεντρεί ο/η Lucy Willis κάθε μήνα;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα και δείχνει πόσες φορές επισκέφθηκαν οι χρήστες τη σελίδα αυτού του καλλιτέχνη κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα, μέσα στους τελευταίους बारह μήνες.
Δείτε τα δεδομένα
| Μήνας | Σελίδα καλλιτέχνη | Σελίδες έργων |
|---|---|---|
| Νοέ 2025 | 0 | 0 |
| Δεκ 2025 | 0 | 0 |
| Ιαν 2026 | 0 | 0 |
| Φεβ 2026 | 0 | 0 |
| Μάρ 2026 | 0 | 0 |
| Απρ 2026 | 0 | 0 |
| Μάι 2026 | 0 | 0 |
| Ιούν 2026 | 0 | 100 |
| Ιούλ 2026 | 400 | 1.200 |
| Αύγ 2026 | 100 | 100 |
| Σεπ 2026 | 0 | 0 |
| Οκτ 2026 | 0 | 300 |
Πόσες συχνά εμφανίζονται τα έργα του Lucy Willis;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει έναν μήνα. Περιλαμβάνει το άθροισμα των επισκέψεων σε όλες τις σελίδες έργων αυτού του καλλιτέχνη, μήνα με μήνα, για διάστημα ενός έτους.
Τα μηνιαία στοιχεία και των δύο γραφημάτων βρίσκονται στον πρώτο πίνακα, παραπάνω.
Τι είδους πίνακες επιλέγουν οι επισκέπτες του Lucy Willis;
Κάθε διαγόσμα αστερισμού συγκρίνει δύο στοιχεία. Η διακεκομμένη μορφή αναπαριστά το συνολικό έργο του καλλιτέχνη: πενήντα έργα επιλεγμένα τυχαία και ταξινομημένα με βάση μία ιδιότητα. Η συμπαγής μορφή δείχνει πού κατευθύνθηκαν πραγματικά οι επισκέψεις κατά τους τελευταίους δώδεκα μήνες. Όπου η συμπαγής μορφή εκτείνεται περισσότερο από τη διακεκομμένη, αυτός ο τύπος έργου συγκεντρώνει περισσότερη προσοχή από όση θα συγκέντρωνε βάσει της αναλογίας του στο συνολικό έργο του καλλιτέχνη.
Ατμόσφαιρα
Συναισθηματική Χροιά
Φωτεινότητα
Κορεσμός Χρώματος
Παλέτα Χρωμάτων
Ένταση Χρώματος
Αντίθεση
Αρμονία Χρωμάτων
Δείτε τα δεδομένα
| Φωτεινότητα | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Σκοτεινό | 0,0% | 0,0% |
| Μαλακή σκιά | 6,0% | 4,2% |
| Ήπια φωτεινότητα | 22,0% | 20,8% |
| Φωτεινή Ισορροπία | 54,0% | 66,7% |
| Φωτεινό | 18,0% | 8,3% |
| Κορεσμός Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Χαμηλός κορεσμός | 60,0% | 45,8% |
| Ελαφριά χρωματική απόχρωση | 28,0% | 50,0% |
| Ήπια ισορροπημένη | 8,0% | 4,2% |
| Καθαρή χρωματική απόχρωση | 4,0% | 0,0% |
| Έντονο χρώμα | 0,0% | 0,0% |
| Παλέτα Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ουδέτερα χρώματα | 79,5% | 94,4% |
| Παστέλ αποχρώσεις | 12,8% | 5,6% |
| Γήινοι τόνοι | 5,1% | 0,0% |
| Φύση | 2,6% | 0,0% |
| Ένταση Χρώματος | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Μονόχρωμο | 32,0% | 33,3% |
| Ισορροπημένο | 60,0% | 66,7% |
| Ζωντανό | 8,0% | 0,0% |
| Αντίθεση | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Γαλήνιο | 14,0% | 4,2% |
| Ήπιο | 18,0% | 16,7% |
| Ισορροπημένη | 6,0% | 4,2% |
| Έντονη | 18,0% | 12,5% |
| Δήλωση | 44,0% | 62,5% |
| Αρμονία Χρωμάτων | Έργα του καλλιτέχνη | Επισκέψεις |
|---|---|---|
| Ασυρμητική παλέτα | 42,0% | 37,5% |
| Ομαλορτοποιημένη παλέτα χρωμάτων | 16,0% | 8,3% |
| Ισορροπημένη αρμονία | 8,0% | 8,3% |
| Ισχυρή χρωματική ενότητα | 28,0% | 37,5% |
| Συνοπτική παλέτα | 6,0% | 8,3% |
Ποια έργα του Lucy Willis βρίσκονται σε ζήτηση, μήνα προς μήνα;
Κάθε γραμμή αντιστοιχεί σε ένα δημοφιλές έργο τέχνης. Κάθε μπάρα δείχνει τον αριθμό των επισκέψεων που έλαβε το συγκεκριμένο έργο μέσα σε έναν μήνα. Όσο πιο ψηλή είναι η μπάρα, τόσο περισσότερες επισκέψεις σημειώθηκαν κατά τη διάρκεια αυτού του μήνα.
Δείτε τα δεδομένα
| Έργο τέχνης | Νοέ 2025 | Δεκ 2025 | Ιαν 2026 | Φεβ 2026 | Μάρ 2026 | Απρ 2026 | Μάι 2026 | Ιούν 2026 | Ιούλ 2026 | Αύγ 2026 | Σεπ 2026 | Οκτ 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Σε ποιες γλώσσες περιηγούνται οι επισκέπτες του Lucy Willis;
Κάθε τμήμα αντιπροσωπεύει μια γλώσσα. Όσο μεγαλύτερο είναι το τμήμα, τόσο περισσότεροι επισκέπτες χρησιμοποίησαν την ιστοσελίδα στη συγκεκριμένη γλώσσα κατά τους τελευταίους τριάντα ημέρες. Εμφανίζονται μόνο οι δέκα πρώτες.
Πόσες είναι οι καθημερινές επισκέψεις στον Lucy Willis και ποια είναι η πρόβλεψη;
Κάθε μπάρα αντιπροσωπεύει μία ημέρα. Οι πρώτες μπάρες καταγράφουν τις επισκέψεις των τελευταίων τριών εβδομάδων, ενώ οι μπάρες σε δεύτερο χρώμα αποτελούν την πρόβεπή μας για τις επόμενες τρεις εβδομάδες.
Δείτε τα δεδομένα
| Ημέρα | Επισκέψεις |
|---|---|
| Παρ 16 Οκτ | 0 |
| Σαβ 17 Οκτ | 0 |
| Κυρ 18 Οκτ | 0 |
| Δευ 19 Οκτ | 0 |
| Τρί 20 Οκτ | 0 |
| Τετ 21 Οκτ | 100 |
| Πέμ 22 Οκτ | 300 |
| Παρ 23 Οκτ | 0 |
| Σαβ 24 Οκτ | 0 |
| Κυρ 25 Οκτ | 400 |
| Δευ 26 Οκτ | 0 |
| Τρί 27 Οκτ | 0 |
| Τετ 28 Οκτ | 0 |
| Πέμ 29 Οκτ | 0 |
| Παρ 30 Οκτ | 0 |
| Σαβ 31 Οκτ | 0 |
| Κυρ 1 Νοέ | 0 |
| Δευ 2 Νοέ | 0 |
| Τρί 3 Νοέ | 0 |
| Τετ 4 Νοέ | 0 |
| Πέμ 5 Νοέ | 0 |
| Παρ 6 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 7 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 8 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 9 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 10 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 11 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 12 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 13 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 14 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 15 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 16 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 17 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 18 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 19 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Παρ 20 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Σαβ 21 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Κυρ 22 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Δευ 23 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τρί 24 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Τετ 25 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
| Πέμ 26 Νοέ (πρόβλεψη) | 0 |
Lucy Willis: συχνές ερωτήσεις
Ποια έργα του Lucy Willis έχουν τη μεγαλύτερη ζήτηση;
- Το έργο After Rain, Tourrette πρωτείρεται με 700 επισκέψεις (29% των προβολών του Lucy Willis). Η κατάταξη παραπάνω δείχνει τα κορυφαία 10.
Πόσο ενδιαφέρον υπάρχει για τον/την Lucy Willis;
- 2.200 επισκέψεις σε δώδεκα μήνες: 500 στη σελίδα του καλλιτέχνη και 1.700 σε μεμονωμένα έργα.
Ποιο είδος ζωγραφιάς από τον/την Lucy Willis προτιμούν οι επισκέπτες;
- Ελαφριά χρωματική απόχρωση (Κορεσμός Χρώματος): 50% των επισκέψεων για το 28% του καταλόγου.