Rahatagastus garantii · 100 päeva Tasuta kohaletoimetamine üle maailma
637378teosed 50751kunstnikud 4658muuseumid 32keeled
Katalogi kirje

Stephen Olin

Oil On Canvas. Rahvuslik Portreegalerii.

Joonis 1. William Edward West, Stephen Olin. Näidatud on spetsifitseeritud reproduktsiona: , .

§ 1Kataloogandmed

§ 2Abstraktne

Kogumisobjekti kirjeldus

This 19th-century oil portrait by William Edward West captures a dignified man in dramatic chiaroscuro. Discover this timeless masterpiece now.

Kunstniku elulugu

Ameerika portreimaalar, kes koostöös Washington Irvingiga. Avastage William Edward Westi ajatuid teoseid juba täna.

§ 3Kommentaar

Portrait of Stephen Olin by William Edward West

In this bust-length portrait, William Edward West captures the steady presence of Stephen Olin. The sitter, who lived from 1797 to 1851, meets the viewer with a gaze that reflects his life as a prominent educator and Methodist minister. There is a stillness in his posture, a quiet weight held within the dark fabric of his attire. He sits as a man defined by the gravity of his convictions.

The artist, William Edward West, focuses the composition on the face and the crisp white of the collar. The dark jacket recedes, pushing the subject forward into the light. Every line of the man's features suggests a life spent in the service of scholarship and the pulpit. The shadows settle deeply around him, anchoring his figure against an indistinct background. He remains a figure of composed, intellectual strength.

Composition and Visual Elements of the Portrait

The subject sits slightly off-center, a quiet weight within the frame. His body is turned toward the viewer's left, yet his gaze remains fixed and directed forward. This subtle torsion creates a sense of stillness. A strong light source strikes one side of his face and chest, carving his features out of the surrounding gloom. The light finds the crisp white of his shirt collar and the pale skin of his face, leaving the rest to the shadows.

The color palette is a study in gravity. Deep blacks, browns, and umbers dominate the space, creating a somber atmosphere. He wears a dark jacket and a bow tie, garments that seem to merge with the dark, indistinct background. This lack of detail behind him pushes his figure into the foreground. The shadows are deep, providing a heavy contrast to the bright white of his linen. The darkness is not empty; it is a thick, enveloping presence.

The composition relies on this interplay of light and void. The dark fabric of his coat recedes, ensuring the viewer's eye returns to the illuminated planes of his face. Every line serves to anchor the man in his own quiet space. The light catches the subtle textures of his skin and the sharp edge of his collar. A steady, silent light.

Technical Details and Physical Medium

The portrait is an oil on canvas on Masonite, measuring 91.5cm x 71.1cm (36" x 28"). A strong light source carves the subject out of a dark, indistinct background, employing a chiaroscuro style to define the form. This light catches the edge of the face and the chest, casting deep shadows that grant the figure a sense of weight and volume.

The artist uses smooth, painterly brushstrokes to define the textures of the sitter's attire. The heavy black fabric of the coat and the crispness of the white collar emerge from the darkness through these controlled applications of pigment. Where the light meets the skin, the lines are soft and blended, smoothing the transitions between light and shadow. The surface holds the quiet stillness of a captured moment.

Provenance and Institutional Collections

The history of this portrait is anchored in the collections of the National Portrait Gallery in Washington, District of Columbia. It remains a permanent part of the institution's holdings, preserved under the object number NPG.81.100. The painting carries the accession number 81.100, a mark of its place within the official record of the gallery.

The work arrived at the gallery through a specific legacy. It was part of the Olin Dows, New York bequest. This gift was formally transferred to the National Portrait Gallery in 1981. The movement of the canvas from a private estate to a public repository ensures its continued presence in the national archive.

Where to See This Artwork Today

The portrait resides within the halls of the National Portrait Gallery in Washington, District of Columbia. It is part of the permanent collection maintained by the Smithsonian Institution. This specific oil on canvas remains a quiet part of the institution's holdings, held under the stewardship of the National Portrait Gallery.

Visitors seeking to view this depiction of Stephen Olin should note that the work is currently not on view. It rests in the archives or a storage space, away from the public gaze. The subject's steady gaze is temporarily shielded from the light of the gallery rooms.

The painting waits in the stillness of the collection. It remains a silent presence within the Smithsonian's vast inventory.

Korduvad küsimused

Kust saan näha teose "Stephen Olin" eelvaadet?

Leht Eelvaade teose "Stephen Olin" kohta võimaldab teil teost enne tellimist eelvaatata.

Millist kontrasti näitab teos „Stephen Olin“, autor William Edward West?

Teoses „Stephen Olin“, autor William Edward West on nähtav Statement kontrast heellemiste ja tumedate alade vahel.

Kas ma saan näha teost „Stephen Olin“, autor William Edward West erinevates valgustingimustes?

Teose „Stephen Olin“, autor William Edward West Röntgenuuring leht on interaktiivne vaatur, mis võimaldab liikuda läbi teose üheksateist optilise kihti, sealhulgas röntgenlaadunäoga vaadet.

§ 4Kunstnik

William Edward West

William Edward West

1788 - 1857, USA

Kiirinfo William Edward West kohta

  • Artists Who Influenced This Artist:
    • Thomas Sully
    • Giuseppe Bezzuoli
  • Date Of Birth: 1788
  • Date Of Death: 1857
  • Full Name: William Edward West
  • Nationality: American
  • Notable Artworks:
    • Misty Mountains
    • Stephen Olin
  • Place Of Birth: Lexington, United States

Kunstniku elulugu

Varane elu ja kunstiline haridus

William Edward West sündis 1788. aastal Lexingtonis, Kentuckys. Tema varane mõistmine vormist ja joone kohta ning kunstiline vaade maailmale said vormitud kodus, tema isa silversmithi ehk hõbetööliste ringis. See esimene kokkupuide käsitöömeistritega pakkus talle vundamust, mis oli hädavajalik visuaalkunstidele pühendunud elu teel. Iseseisva õpetamise ja isa juhenduse abil hakkas noor kunstnik arendama tehnilist täpsust, mis nõudlik oli tema tulevikupõhjalisteks kunstilisteks püüdlusteks.

Püüdes laiendada oma ametlikku haridust, kolis West 1809. aastal Philadelphiasse. Just selles kasvavas Ameerika kultuurikeskuses astus ta sisse Thomas Sully õpioidisse. Sully juhenduse all täiendas West oma oskust tabada inimjõud, olles see oskus, mis määrkas tema karjääri suunandi. See õppeperiood tähistas tema üleminekut käsitöömeistri õpilasest professionaalne maalajaks.

Rihvi ja Euroopa karjäär

Aastal 1817 lahkus West USA-st, et avada endale uusi horisonte ning rändata läbi kogu Euroopa. Tema Itaalias viibitud periood jäi talle ligevõrgselt meelde tänu Florentsis saadud akadeemilisele õppimisele, kus ta sai õppida kunstniku Giuseppe Bezzuoli juures. See õppeperiood pani aluse tema tehnilisele arengule, mis arenes edasasi, kui ta liikus läbi Prantsuse ja Inglismaa kultuurikeskuste. Tema saavutatud maine Euroopa kunsti maailmas kinnitusid läbi eksponeerimiste Royal Academy of Arts'is ja British Institutionis.

Need välismaal viibitud aastad laiendasid Westi sotsiaalseid ja professionaalseid ringe, hõlmades nüüd juba silmapaistvaid kirjanduslikke tegelasi. Ta sõlmis sideme Washington Irvingiga – suhete süvenedes läeen lihtsalt tuttavusest professionaalseks koostööks. Ühikus püüdisid nad luua arvukalt illustratsioone, mis olid mõeldud Irvingi kirjade ilustratioonideks, ühendades visuaalse lugulaadendumise ja kirjelduse kunstilise täiuslikusega. See portreemalingu ja illustratsiooni põjaline kohaotsimine määrkas suuri osi tema loomingulisest pärandist, samal ajal kui ta uuris üle maali kultuurilised keskused.

Portreidenõudlused ja lateremad aastad

Pärast Ameerika ÜHITUST naasmist kinnitas West end oma positsiooni AMERIKA eliiti lemmikpainijana, keda palusid pidevalt uued portreemalid. Tema unikaalne võime vangustada inimese iseloomu ja vaimu tõi kaasa pidevaid tellimusi rikkamatelt peredelt, kes soovisid dokumenteerida oma sugulust ja pärandit. Viibides Ameerika lõunas, maalas ta mitmeid peretportreete Natchezis, Mississipi osalis, aidates nii piirkonna silmapaistvate majanduste ja suursuguste perede visuaalse ajaloo loomisel. Need teosed peegeldavad stabiilset professionaalset tegevust ajastul, mil ta pidi pühenduma oma klientide sotsiaalsetele ja prestiižile vastavatele nõudlustele.

Tema elulähedased aastad olid iseloomulikud tasakaalustatud ja kindla eluviisiga Baltimore linnas. See linnakeskus oli tema kunstilise tegevuse täispõhjaliseks fookuseks, kus ta pühendus täielikult portreetide maalile. Ta jäi oma kutsele truuks kuni viimaste eluaastadeni astumiseni. Kuigi tema professionaalne tegevus keskendus Baltimore'ile, jõudis tema elu lõppfaas Tennesseesse, Nashvilli linna. Ta lahkus maailmast 1857. aastal, jättes endast maha kunstilise pärandi, mis dokumenteeris üha kasvava ja areneva rahva näod.

Tähtsate teoste ja kollektsioonide vaade

Westi loomingulise mitmekülgsuse peegeldub tema säilinud teosede asukoht paljudes erinevades institutsioonides. Tema maastikuline teos Misty Mountains, mis on loodud aastal 1821, on säilinud Chicagos asuva Kunstiinstituudi kollektsioonis. See kunstiteos kasutab piiratud paletti pruunist loputusest ja valgest guasšist üle grafiidi tanuval paberil, et kirjeldada karjusid ja uduga kaetud mäetoppe. Kompozytsioon tugineb valgus-varjundite mängule, mis loob mäepindadel sügiseva ja kollektiivse ruumi tunde.

Tema maine portretistina on kinnitatud teostega, mis on säilinud olulistes riiklikudes kogumikkunstikogades. Washingtoni Rahvusportreidigaleriis säilib tema portret Stephen Olin. Teised teosed, nagu näiteks teos, mis on tuvastatud kui Võib-olla iseportreet, kannavad tagasipoolil kirja "Turner". Need kogumised pakuvad lühike, kuid väärtuslik vaade tehnilisele täpsusele, mida West rakendas oma portreteeritud isikutele kogu oma Ameerika Ühendusteisid käsitleva karjääri jooksul.

§ 5Sarnased teosed

§ 6Küsimused

Teave teose kohta

  • Medium: Oil on canvas
  • Subject or theme: Formal and dignified bust-length portrait
  • Dimensions: 91.5cm x 71.1cm
  • Notable elements or techniques: Chiaroscuro, smooth painterly brushstrokes

Kunstiteaduse kvartett

Iga küsimuse kohta on ainult üks õige vastus.

Küsimus 1:
What is the medium used for the portrait of Stephen Olin?
Küsimus 2:
Where is the portrait of Stephen Olin currently located?
Küsimus 3:
According to the description, what color is the man's shirt collar?
Küsimus 4:
In what city was the artist William Edward West born?
Küsimus 5:
What was the profession of William Edward West's father?

§ 7Viige seda kirjet

AllPaintingsStore.com, “William Edward West, Stephen Olin”, https://allpaintingsstore.com/et/art/stephen-olin-by-william-edward-west/ArtistReproduction/ (vaadatud 19 oktoober 2026).

§ 8Reproduktsioon

Käsitsi valmistatud õlimaalireproduktsioon

Meie kunstnike poolt tellimusel valmistatud käsitsi maalitud õli-kainaste teos teie soovitud suuruses ja raamis. ( Lülita trükkitoodetele Lülita digitaalse pildi juurde)

See on märgitud tellimuselehe servas; selle lehe praegune seisukoht on järgmine.

Stephen Olin

Reproduktsiooni tehnika

Reproduktsiooni suurus

-

Eelistatud tippkunstnik

Rohkem detaile, peenust ja lisatootmisaega

-

Reproduktsiooni raamivalikud

-

-

Kunstiteoste või reproduktsioonide puhul, mille üks külg on üle 105 cm (umbikmolt 41 tolli), saadetakse raam kirjal asendis, la Dismantlitud komplektina. See meetod tagab ohutuse kohaletoimetamisel ja väldib transpordil tekkivaid kahjustusi.

Vajalik professionaalne kokkupanek – see ei ole isetegevusega valmistamiseks mõeldud toode.
Komplekt tuleb kokku panna ja lõvet pingutada kogemusega professionaalse raamija, kasutades puiduliim (ei kuulu komplekti), lõvetpingi ja klempe, et hoida raami kande mustad õigena liimi kuivamisaja jooksul. Vale kokkupanek või ebaühtlane lõvetping võib kunstiteost püsivalt kahjustada ning seda ei katta meie garantii.

  • Kaasatud on kõik tahked puidust liistud, täpselt lõigatud vastavaks suuruseks.

  • Kokku panemiseks kasutatakse lisatud kruvisid ning nurkade liimamiseks vajalikku puuliima, mida ei ole komplektis ja mida peab raamivalmistaja ise hankima.

  • Vajalik on kasutada professionaalseid tööriistu, mis ei kuulu komplekti: lõvetelapide pingist (pingutaja) ja klambreid, et hoida raami puidu nurgas õigena liimi kuivamisaja jooksul.

Oluline:
Nurgaliimamiseks on vaja puiduliim, liimimine peab toimuma klempide all kuni liim on täielikult kuivanud ning kokku monteeritud raami kanga pingutamiseks on vajalik kanga pingutustang. Kumbki neist ei kuulu komplekti. Palun veenduge enne selle suuruse tellimist, et teil on saadaval kogenud professionaalne raamistaja.

Nimesildikiri

-

-

Kaitsevärnitsus

Läikiv lakk (muudab värvid elavamaks ning kaitseb valgust ja niiskust eest)

-

Kohanda oma teost

Näiteid muudatuste kohta: Asenda nägu kliendi fotoga; Lisa lemmikloom (nt asenda kass koeraga); Lisa taustale peidetud sõnum; Muuda tausta maastikku või elemente.

-

Kiire tarne

Ülemaailmne tarne riiki 3–4 nädalaga tavalise 5 nädala asemel. (16 november). Kvaliteedis kompromisse ei tehta.

-

Kiirsaatmine

Ülemaailmne tarne () 5 nädala jooksul. (23 november).

Sisse kuuluv

Koguhind

€ 230

Säli iga tellimusega

  • Tasuta ekspresssaatmine üle maailma
  • Kõrgekvaliteediline lina-kangas
  • Täielik transpordikindlustus
  • Tollimaksude tagastamise garantii
  • Värvitoime täpsuse garantii
  • 100 päeva tagastusõigus (ainult valmistusdefektide korral)
  • 100% raha tagasi garantii
  • Hulgusoodustus
Tellimussõlm