Jamstvo povrata novca u roku od 100 dana Besplatna dostava širom svijeta
449.561umjetnička djela 30.612umjetnici 4.658muzeji 32jezici

Tarsila Do Amaral Što kupci gledaju

1886 – 1973

Što je ova stranica?

Ova stranica prikazuje broj posjeta stranicama umjetnika Tarsila Do Amaral na ovoj web stranici. Jedan posjet označava otvaranje stranice od strane jedne osobe. Svaki grafikon u nastavku sadrži vlastito kratko objašnjenje.

Statistika je resetirana 1. srpnja 2026. — podaci prije tog datuma nisu dostupni.

Tarsila Do Amaral: pogled kupaca

Kupci otvaraju Amor (Ilustração para češće od bilo koje druge slike autora Tarsila Do Amaral: 600 posjeta u dvanaest mjeseci, što je 16% ukupnog broja. Zatim slijede Urutu Snake i In praise of nature. Tarsila Do Amaral je imao 4.300 posjeta: 1.100 na stranici umjetnika i 3.200 na slikama. Trend je pozitivan: 250% više posjeta u Ruj. 2026 nego u Kol. 2026. Najbolji mjesec bio je Srp. 2026: 3.300 posjeta. Posjete prema uređaju: računala (63%),telefoni (35%) i tableti (2%). Okus je jasan: Blaga luminancija (Luminancija) privlači 46% posjeta, ali čini samo 18% kataloga.

Tarsila Do Amaral: prvih 10 slika koje kupci prvo pogledaju

10 najposjećenijih djela umjetnika Tarsila Do Amaral na platformi AllPaintingsStore.com u posljednjih dvanaest mjeseci, poredano od najposjećenijih.

  1. Amor (Ilustração para 1 Amor (Ilustração para, 1925 600 posjeta · 16,2%
  2. Urutu Snake 2 Urutu Snake, 1928 400 posjeta · 10,8%
  3. In praise of nature 3 In praise of nature, 1971 300 posjeta · 8,1%
  4. Landscape VII 4 Landscape VII, 1971 300 posjeta · 8,1%
  5. Monkey in the forest 5 Monkey in the forest, 1971 300 posjeta · 8,1%
  6. Port I 6 Port I, 1953 300 posjeta · 8,1%
  7. Rio de Janeiro (Sugar Loaf) 7 Rio de Janeiro (Sugar Loaf), 1923 200 posjeta · 5,4%
  8. São Paulo 8 São Paulo, 1924 200 posjeta · 5,4%
  9. Study (Nude - Figure from the hips up) 9 Study (Nude - Figure from the hips up), 1922 200 posjeta · 5,4%
  10. Paisagem antropofágica 10 Paisagem antropofágica, 1930 200 posjeta · 5,4%

Kako se broj posjeta stranici Tarsila Do Amaral mijenja po mjesecima?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec i prikazuje broj pregleda stranice ovog umjetnika tijekom tog mjeseca, u posljednjih dvanaest mjeseci.

Otvorite brojke
MjesecStranica umjetnikaStranice umjetnina
Lis. 202500
Stu. 202500
Pro. 202500
Sij. 202600
Velj. 202600
Ožu. 202600
Tra. 202600
Svi. 202600
Lip. 20260100
Srp. 20269002.400
Kol. 2026100100
Ruj. 2026100600

Kako se broj posjeta slikama umjetnika Tarsila Do Amaral mijenja po mjesecima?

Svaki stupac predstavlja jedan mjesec. On prikazuje zbroj posjeta svim stranicama umjetnina ovog umjetnika, mjesec po mjesec, u trajanju od jedne godine.

Mesečni podaci iz oba wykresa nalaze se u prvoj tablici iznad.

Koje slike od Tarsila Do Amaral su najzanimljivije, mjesec po mjesec?

Svaki red predstavlja jedno popularno umjetničko djelo. Svaki stupac prikazuje broj posjeta tom djelu u pojedinom mjesecu, pri čemu viši stupci označavaju veći broj posjeta u tom mjesecu.

Otvorite brojke
UjeloLis. 2025Stu. 2025Pro. 2025Sij. 2026Velj. 2026Ožu. 2026Tra. 2026Svi. 2026Lip. 2026Srp. 2026Kol. 2026Ruj. 2026
São Paulo00000000020000
Rio de Janeiro (Sugar Loaf)00000000020000
Urutu Snake00000000040000
In praise of nature0000000002000100
Workers00000000010000
Paisagem antropofágica00000000020000
Study (Nude - Figure from t…00000000100000
Self-portrait with orange d…00000000010000
Antropofagic animals in the…000000000000
Carnaval (Ilustração para 000000000000

Kakva je podjela publike Tarsila Do Amaral prema uređajima?

Svaki dio kružnog dijagrama predstavlja jednu vrstu uređaja: telefon, tablet ili računalo. Što je dio veći, to je bilo više posjeta s tog tipa uređaja tijekom posljednjih dvanaest mjeseci.

Otvorite brojke
UređajBroj posjetaPodijeli
računala2.70062,8%
telefoni1.50034,9%
tableti1002,3%

Na kojim jezicima pregledavaju djela kupci umjetnika Tarsila Do Amaral?

Svaki dio kruga predstavlja jedan jezik. Što je veći dio, to je više posjetitelja koristilo web stranicu na tom jeziku tijekom posljednjih trideset dana. Prikazano je samo prvih deset.

Otvorite brojke
JezikBroj posjetaPodijeli
Španjolski10050,0%
Francuski10050,0%

Koliko dnevnih posjeta ima Tarsila Do Amaral i što je sljedeće?

Svaki stupac predstavlja jedan dan. Prvi stupci prikazuju broj posjeta u protekla tri tjedna, dok stupci druge boje predstavljaju našu procjenu za sljedeća tri tjedna.

Otvorite brojke
DanBroj posjeta
Čet 24 Ruj.0
Pet 25 Ruj.0
Sub 26 Ruj.0
Ned 27 Ruj.0
Pon 28 Ruj.0
Uto 29 Ruj.0
Sri 30 Ruj.100
Čet 1 Lis.100
Pet 2 Lis.100
Sub 3 Lis.0
Ned 4 Lis.0
Pon 5 Lis.0
Uto 6 Lis.0
Sri 7 Lis.200
Čet 8 Lis.0
Pet 9 Lis.0
Sub 10 Lis.0
Ned 11 Lis.0
Pon 12 Lis.0
Uto 13 Lis.300
Sri 14 Lis.0
Čet 15 Lis. (prognoza)0
Pet 16 Lis. (prognoza)0
Sub 17 Lis. (prognoza)0
Ned 18 Lis. (prognoza)0
Pon 19 Lis. (prognoza)0
Uto 20 Lis. (prognoza)100
Sri 21 Lis. (prognoza)100
Čet 22 Lis. (prognoza)100
Pet 23 Lis. (prognoza)100
Sub 24 Lis. (prognoza)0
Ned 25 Lis. (prognoza)0
Pon 26 Lis. (prognoza)0
Uto 27 Lis. (prognoza)200
Sri 28 Lis. (prognoza)200
Čet 29 Lis. (prognoza)100
Pet 30 Lis. (prognoza)100
Sub 31 Lis. (prognoza)0
Ned 1 Stu. (prognoza)0
Pon 2 Stu. (prognoza)0
Uto 3 Stu. (prognoza)200
Sri 4 Stu. (prognoza)200

O Tarsila Do Amaral na AllPaintingsStore.com

Koja slika umjetnika Tarsila Do Amaral ima najviše posjeta?

Amor (Ilustração para: 600 posjeta, 16% pregleda. 10 slika je rangirano iznad.

Koliki je broj publike Tarsila Do Amaral?

4.300 posjeta u posljednjih dvanaest mjeseci, 1.100 na stranici umjetnika i 3.200 na slikama.

S kojih uređaja pristupaju posjetitelji umjetnika Tarsila Do Amaral?

Podjela posjeta je računala (63%),telefoni (35%) i tableti (2%); računala su prvi s 63%.

Koji stil slikarstva Tarsila Do Amaral privlači kupce?

Slika Blaga luminancija (Luminancija): 46% posjeta, 18% kataloga.