Pinigų grąžinimo garantija · 100 dienų Nemokamas pristatymas į visas pasaulio valstybes
646.784kūriniai 53.423menininkai 5.406muziejai 32kalbos
Katalogo įrašas

Window Composition

1952. , 65.0 x 92.0 cm.

Br. 1. Abrahamas Rattneras, Window Composition, 1952. Rodoma kaip jūsų nurodyta reprodukcija: , .

§ 1Katalogo duomenys

Matmenys
65.0 x 92.0 cm

§ 2Abstraktus

Kolekcinio objekto aprašas

Autoriaus biografija

Abrahamas Rattneris (1895–1978): amerikietis eksprecionistas, garsėjantis ryškiomis paveikslų plėstra, nagrinėjančiais religines temas ir surrealizmą. Pirmosios worldio karo kamufliažo meistras, pristatytas didydesiuose muzejuose.

§ 3Komentaras

The Window Composition is a captivating oil on canvas painting created by the renowned American artist Abraham Rattner in 1952. This artwork is a quintessential example of modern art, characterized by its unique composition and thought-provoking themes. As an expert in art and a salesman at AllPaintingsStore.com, I am delighted to delve into the intricacies of this artwork and explore its significance.

Artist Background

Abraham Rattner was an American artist born in 1895 and died in 1978. He is known for his richly colored and emotionally charged paintings, which often explored themes of spirituality and human experience. Rattner's style is characterized by the use of bold brushstrokes and vibrant colors, which are evident in the Window Composition.

Composition and Symbolism

The Window Composition features a man sitting at a table with a book in front of him, surrounded by several books and a clock hanging on the wall. The overall atmosphere of the painting is one of quiet contemplation, as the man engages with his book. The use of symbolism in this artwork is noteworthy, with the window representing a portal to new ideas and perspectives.
  • The Window Composition is a testament to Rattner's unique style and artistic vision.
  • The painting's themes of spirituality and human experience are thought-provoking and emotionally charged.
  • The use of bold brushstrokes and vibrant colors adds depth and complexity to the artwork.
AllPaintingsStore.com offers a wide range of handmade oil painting reproductions, including the Window Composition by Abraham Rattner. Our team of skilled artists uses high-quality materials and techniques to create accurate and beautiful reproductions of famous artworks. Visit our website at AllPaintingsStore.com to explore our collection and learn more about the Window Composition and other notable artworks.
The St Andrews Museum in Scotland is another notable institution that features an impressive collection of artworks, including pieces by Abraham Rattner. For more information on the museum and its collection, visit AllPaintingsStore.com.

Klausimai ir atsakymai

Kas sukūrė „Window Composition“?

„Window Composition“ priskiriamas Abrahamas Rattneras.

Kokie yra originalaus „Window Composition“ matmenys?

Įrašyti kūrinio „Window Composition“ – Abrahamas Rattneras matmenys yra 65 x 92 cm. Kopijas galima užsisakyti kitais dydžiais, išlaikant tą pačius proporcijas.

Kokia yra „Window Composition“ – Abrahamas Rattneras dominuojanti spalva?

„Window Composition“ linksta į Green to Violet Spectrum atspalvį.

§ 4Autorius

Abrahamas Rattneras

Abrahamas Rattneras

1893 - 1978, Jungtinės Amerikos Valstijos

Trumpa informacija apie Abrahamas Rattneras

  • Gimimo Data: 1895 m. liepos 8 d.
  • Gimimo Vieta: Poughkeepsie, JAV
  • Menininkai, Paveikę Šį Menininką:
    • Claude Monet
    • Georges Rouault
    • Pablo Picasso
  • Menų Kryptis Ar Stilius: Ekspresionizmas, Surrealizmas
  • Mirties Data: 1978 m. vasario 14 d.
  • Tautybė: Amerika
  • Visas Vardas Ir Pavardė: Abraham Rattner
  • Šioymeno Įtaką Gavę Menininkai Ar Kryptys: ['Amerikos ekspresionizmas']

Autoriaus biografija

Ekspresija įrašyta į gyvenimą: Abrahamo Rattnero pasaulis

Abrahamas Rattneris, gimęs 1895 m. Niujorko valstijoje, Poughkeepsie mieste, buvo menininkas, kurio gyvenimas ir kūryba buvo neatsiejami nuo audringų XX amžiaus sūdu būdų. Jo kelionė, vedanti nuo Pirmojo pasaulinio karo mūšio laukų iki gyvybingos Paryžiaus ir Niujokio meno scenos, suformavo unikalų meninį balsą – charakterizuojamą drąsia ekspresija, dvasine troškimu ir vaizduojančiu neišliekamą, gražų spalvų naudojimą. Ankstyvoji Rattnero ambicija linko architektūrai, kurią jis pradėjo studijuoti Džordžo Vašingtono universitete, tačiau tikrasis kvapas iškvietė jį į paveislinę meną, nukreipdamas jį studijoms Corcoran mokykloje bei Pensilvanijos gražaus meno akademijoje. Šis pagrindinis mokymasis tapo lemiamu veiksniniu jam naviguojant evoliuojančiame moderniojo meno pasaulyje.

Nuo kamufliažo iki drobės: Karas ir meninis pažaradimas

Pirmojo pasaulinio karo išbrėzimas dramatiškai pakeitė Rattnero kelią. Prisitrauktas Homerio Saint-Gaudensio į JAV armijos Amerikos kamufliažo korpusą, jis tarnavo Prancūzijoje – tai buvo formavimo patirtis, kuri negrįžtamai paliko žynetį jo meniniame vizijoje. Dalyvaudamas tokiuose svarčiuose mūšiuose kaip Antrasasis Marnos mūšis, Château-Thauks ir Belleau Wood, Rattner nebuvo tik konflikto stebėtojas; jis aktyviai dalyvavo jį slėpiant – tai buvo paradokslingas vaidmuo menininkui, kurio vėlesnė kūryba būtų apibrėžta gryna emocinė sąžiningumu. Didelė nugaros trauma, patyrta tarnybos metu, atnešė visą gyvenimą trukdančią fizinę skausmą, tačiau kartu suteikė ir gilią jautrumą gyvenimo traumoje bei neblėstančiai žmogaus dvasios galiai. Ši patirtis įsidėmėjo jo kūryboje kaip tema apie pažeidžiamumą ir atsparumą, kuri persmelkė visą jo opusą. Po karo Cresson kelionės stipendija suteikė Rattnerui galimybę grįžti į Prancūziją – šį kartą ne kaip żsoldžį, bet kaip menininką, ieškojančią įkvėpimo ir tobulinančią savo meistriškumą.

Parisienio metai: Stiliaus krosnis

1920-mečiai Paryzijoje buvo magnetas menininkams iš viso pasaulio, ir Rattner visiškai pasinerė į dinamišką meno aplinką. Jis studijavo prestižinėse akademijose – École des Beaux-Arts, Academies Julian, Ransom ir Grande Chaumière – sugerбdamas įtakas iš tokių meistrų kaip Claude Monet, Georges Rouault ir Pablo Picasso. Tačiau jis neapmėgavo šių menininkų; priešgi reverse, jis sujungė jų pamokas į išskirtinę stilių, kuris buvo tik jo paties. Jo parisienio laikotarpį pasižymėjo ekspresinio požiūrio vystymasis, charakterizuojamas turtais, dažnai tamsiais spalvų tonais, iškraipytomis formomis ir surrealistiniu vaizdu. Religinės temos pradėjo iškilsti kaip pagrindiniai motyvai jo darbe, atspindėdami gilią dvasinę ieškojimą ir susižavėjimą tikėjimo mystika. Tai nebuvo tradiciniai religiniai paveikslai; tai buvo intensyvūs asmeniški tikėjimo, abejonės ir žmogaus būklės tyrimai.

Grįžimas į Ameriką ir ilgalaikis palikimas

Artėjanti nazizmo grėsmė 1940 metais privertė Rattnerą grįžti į Niujorką. Atvykęs jis nepasidavė stagnacijai; kartu su rašytoju Henryju Milleriu jis išvyko į kelionę per visą šalį, dokumentuodamas jų patirtis ir dar labiau praturtindamas savo meninę perspektyvą. Rattner taip pat pas dedicatingosi mokymui, dalindamas savo žinias ir aistrą tokiuose įstaikose kaip The New School, Yale universitetas ir Columbia universitetas. Jo kūryba sulaukė pripažinimo žinomuose muziejuose, tokiuose kaip Chicago meno institutas, Whitney mokomasis amerikos meno muziejus ir Albright-Knox meno galerija, užtvirtindama jo vietą amerikietiško meno kanone. Be tapinimo, Rattnerio meninės talentai išsiplėtė į stiklapjūdį; 1960 m. jis suprojektavo nuostabų rytinį sieną Chicago Loop sinagogos – šedį, garsėjančią savo išskirtiniu grožiu ir dvasine rezonancia. Šiandien Leepa-Rattner meno muziejus Tarpon Springs mieste, Floridoje, stovi kaip jo neblėstančio palikimo įrodymas, saugojantis reikšmingą jo kūrybos kolekciją kartu su jo samtvorių darbiu. Abrahamo Rattnero menas užtaria tiltą tarp Europos modernizmo ir amerikietiško ekspresionizmo, suteikdamas žiūrėtojams galingą žvilgsnio į menininko sielą, kuris išgyveno – ir apmąstė – neįtikėtinų pokyčių šimtmetį. Jo unikalus religinės simbolikos, surrealistinių vaizdų ir ryškių spalvų derinys ir toliau sužavė ir įkvėpia, užtikrinant jam vietą pasaulio meno istorijoje.

§ 5Panašūs darbai

§ 6Dėjiniai klausimai

§ 7Citavimo tekstas

AllPaintingsStore.com, “Abrahamas Rattneras, Window Composition (1952)”, https://allpaintingsstore.com/lt/art/abraham-rattner-window-composition-AR2J3G-en/ArtistReproduction/ (žiūrėta 23 spalis 2026).

§ 8Kopija

Rankų darbo aliejinės reprodukcijos

Rankiniu būdu tapytas aliejus ant droblio jūsų pageidaujamame dydį ir rėmuose – tai mūsų menininkų pagal užsakymą sukurtas darbas. ( Perjungti į spausdinamus版作品 Perejti prie skaitmeninių vaizdų)

Tai nurodyta užsakymo lapelyje šurinkėje; šio lapelio dabartinė būklė tokia:

Window Composition

Reprodukcijos technika

Reprodukcijos matmenys

-

Aukščiausios klasės meistras

Daugiau detalių, meistriškumo ir papildomo gamybos laiko

-

Reprodukcijos rėmėjimo parinktys

-

-

Dėl meno kūrinių ar reprodukcijų, kurių bet kuri pusė yra didesnė nei 105 cm (apie 41 inch), rėmas bus siunčiamas kaip išskaidytas surinkimo rinkinys. Šis metodas užtikrina saugų pristatymą ir apsaugo nuo transportavimo metu galimos žalos.

Reikalingas profesionalus surinkimas – tai nėra „pasidaryk pats“ (DIY) produktas.
Rinkinys turi būti surinktas, o drobė išplėsta naudojant patyrį profesionalų rėmininką, medžio klijus (nėra įtraukti į rinkinį), drobės plėšimo kleslę bei presas, kad rėmo rėžiai išliktų tiesūs, kol klijai išdžiūvus. Netinkamas surinkimas arba netolydus drobės įtampa gali negrįžtamai sugadinti meno kūrinį, todėl šie atvejai nėra užtraukiami mūsų garantijos.

  • Į komplektą įeina visi vientisos medienos elementai, tiksliai išpjauti pagal dydį.

  • Surmontinama naudojant pridėtus varžtus bei papildomai reikalingą medžio kliją kampų jungtims, kuris nėra pridėtas ir turi būti parinktas rėmininkui.

  • Reikalingi profesionalūs įrankiai, kurie nėra įtraukti į rinkinį: drobės kėlimo plytelės (stiprintuvai) ir klemiai, laikantys rėmo strygius tiesiu kampu, kol džiūsta lipas.

Svarbu:
Kampų jungtims reikalingi medžio klijai, barams reikia laikyti naudojant presas, kol klijai visiškai išdžiūvės, o surinktam rėmui įtempiamai privilgti būtinos drobės įtempimo plytযুক্ত. Šios priemonės į rinkinį neįtrauktos. Prieš užsakydami šio dydžio rinkinį, rekomenduojame pasimalkoti patyrusiu rėmų meistru.

Pavadinimo lentelė

-

-

Apsauginis lakas

Blizgus lakas (ryškina spalvas, saugo nuo šviesos ir drėgmės)

-

Personalizuoti kūrinį

Ką galima pakeisti (pavyzdžiui): pakeisti veidą klientui skirta nuotrauka; pridėti augintinį (pvz., katę pakeisti šuniu); įtraukti paslėptą žinutę fone; pakeisti fono kraštovaizdį ar elementus.

-

Skubiai

Pristatymas visame pasaulyje () per 3–4 savaites, o ne įprastai – per 5 savaites. (20 lapkritis). Kokybė lieka nepakeičiama.

-

Skubus pristatymas

Pristatymas visame pasaulyje () per 5 weeks. (27 lapkritis).

Įskaičiuota

Bendroji kaina

€ 230

Pridedama prie kiekvieno užsakymo

  • Nemokamas greitasis pristatymas visame pasaulyje
  • Aukštos kokybės lininis drobė
  • Pilnas siuntimo draudimas
  • Muitinės mokesčių grąžinimo garantija
  • Tikro spalvų atitikimo garantija
  • 100 dienų grąžinimo politika (tik esant įtaigoms)
  • 100% pinigų grąžinimo garantija
  • Nuolaida dideliems užsakymams
Užsakymų lapas