Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maurice Bompard puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Maurice Bompard: pirkėjų peržiūra
Pirkėjai lanko LE REPOS DU MODELE dažniau nei bet kurį kitą Maurice Bompard paveikslą: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, kas sudaro 14% iš bendros dalies. Tada ateina Le Palais du bassin St Marc à Venise ir La Place St Marc à Venise. Maurice Bompard gavo 2.100 apsilankymų: 700 puslapio lankytojų, 1.400 – paveikslų lankytojų. Geriausias mėnuo buvo Lie 2026: 1.900 lankytojų. Spalva aiškia: Švelnus (Kontrastas) sulaukia 64% lankytojų, tačiau sudaro tik 47% katalogo.
Maurice Bompard: 10 paveikių, kuriuos pirkėjai stebi pirmiausia
10 labiausiai lankomų Maurice Bompard paveikslų „AllPaintingsStore.com“ svetainėje per dvylika mėnesių, išvardytų pagal lankomumą.
-
1
LE REPOS DU MODELE
200 lankytojų · 14,3%
-
2
Le Palais du bassin St Marc à Venise
200 lankytojų · 14,3%
-
3
La Place St Marc à Venise
200 lankytojų · 14,3%
-
4
Le Repos du modèle
200 lankytojų · 14,3%
-
5
La Porte fortifiée de Clairvaux (Vielle porte sarrasine)
100 lankytojų · 7,1%
-
6
Fontaine (Paysage au bassin)
100 lankytojų · 7,1%
-
7
Nature morte au plat vert
100 lankytojų · 7,1%
-
8
Nature morte aux cuivres
100 lankytojų · 7,1%
-
9
Nature morte
100 lankytojų · 7,1%
-
10
Villa d'Este (Fontaine)
100 lankytojų · 7,1%
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Maurice Bompard puslapio lankytojų skaičius?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 600 | 1.300 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kaip kas mėnesį pasikeidžia Maurice Bompard paveikslų lankomumas?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kurių Maurice Bompard paveikių renkasi pirkėjai?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti duomenis
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,3% | 14,3% |
| Švelnus šešėlis | 36,1% | 35,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 52,8% | 50,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 2,8% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 11,1% | 14,3% |
| Subtili spalva | 27,8% | 28,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 41,7% | 35,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 19,4% | 21,4% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 66,7% | 69,2% |
| Tamsūs tonai | 26,7% | 23,1% |
| Neutralios spalvos | 6,7% | 7,7% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 16,7% | 28,6% |
| Subalansuota | 63,9% | 42,9% |
| Vividūs | 19,4% | 28,6% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 5,6% | 0,0% |
| Švelnus | 47,2% | 64,3% |
| Subalansuotas | 27,8% | 14,3% |
| Ryški | 13,9% | 21,4% |
| Pareiškimas | 5,6% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 13,9% | 14,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 2,8% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 16,7% | 14,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,9% | 35,7% |
| Suvarta paletė | 27,8% | 35,7% |
Kurios Maurice Bompard paveikslai domina žiūrovus mėnesį po mėnesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti duomenis
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| El Kantara (also known as L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Harem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Fontaine du Pincio à Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Infante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme à sa toilette (de dos) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Intérieur d'un patricien vé… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villa d'Este | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Repos du modèle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Femme à sa toilette (De fac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Chasseurs sur le Causse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Maurice Bompard pirkėjai?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Maurice Bompard ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti duomenis
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 28 Lap (prognozė) | 0 |
Apie Maurice Bompard svetainėje AllPaintingsStore.com
Kurį Maurice Bompard paveikslą lankia daugiausia žmonių?
- LE REPOS DU MODELE: 200 apsilankymų, 14% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 paveikslų.
Kokia Maurice Bompard auditorijos apimtis?
- 2.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų atsidavė menininko puslapyje ir 1.400 lankytojų – paveikslų puslapyje.
Kokia Maurice Bompard tapybos stiliaus darbai labiausiai pritraukia pirkėjus?
- Švelnus (Kontrastas) paveikių: 64% lankytojų, 47% katalogo.