O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Anthony V. C. Fielding w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Anthony V. C. Fielding: popyt na pierwszy rzut oka
Najczęściej oglądanym obrazem artysty Anthony V. C. Fielding w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest Travellers in a Storm, Approach to Winchester: 200 wyświetleń, co stanowi 40% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Snowdon from Llyn Nantlle i Dunstaffnage Castle, Argyllshire. Anthony V. C. Fielding przyciągnął łącznie 400 wizyt: 200 na stronie artysty oraz 200 na pojedynczych obrazach. Popyt spadł: liczba odwiedzin zmniejszyła się o 100% w porównaniu do okresu od Wrz 2026 do Paź 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 200 odwiedzin. Klienci skłaniają się ku Oświadczenie (Kontrast): 100% odwiedzin, przy 56% udziału w katalogu artysty.
4 obrazów artysty Anthony V. C. Fielding, które najczęściej otwierają kupujący
Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 4 obrazów artysty Anthony V. C. Fielding oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.
Jakie zainteresowanie budzi Anthony V. C. Fielding każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 100 |
| Lip 2026 | 100 | 100 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 100 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 0 |
Jak często oglądane są obrazy artysty Anthony V. C. Fielding?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie obrazy wybierają kupujący Anthony V. C. Fielding?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 11,1% | 0,0% |
| Miękki cień | 33,3% | 40,0% |
| Delikatna luminancja | 27,8% | 40,0% |
| Jasna luminancja | 27,8% | 20,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 16,7% | 20,0% |
| Subtelna kolorystyka | 55,6% | 20,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 22,2% | 40,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 5,6% | 20,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 22,2% | 20,0% |
| Zrównoważony | 61,1% | 60,0% |
| Żywy i nasycony | 16,7% | 20,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 5,6% | 0,0% |
| Delikatny | 11,1% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 11,1% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 16,7% | 0,0% |
| Oświadczenie | 55,6% | 100,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 11,1% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 16,7% | 20,0% |
| Zrównoważona harmonia | 5,6% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 27,8% | 20,0% |
| Spójna paleta barw | 38,9% | 60,0% |
Które obrazy Anthony V. C. Fielding cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Seascape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Boat in Rough Seas… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Newark Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caernarvon Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Rough Sea off Dover, Kent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowdon from Llyn Nantlle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Travellers in a Storm, Appr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herstmonceux Castle, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Broadwater, Sussex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Packet Boat Entering Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Anthony V. C. Fielding?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Anthony V. C. Fielding oraz jak prezentuje się prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
Anthony V. C. Fielding: najczęstsze pytania
Które obrazy Anthony V. C. Fielding cieszą się największym popytem?
- Travellers in a Storm, Approach to Winchester prowadzi z wynikiem 200 odwiedzin (40% wszystkich wyświetleń Anthony V. C. Fielding). Powyższy ranking przedstawia 4 najlepszych pozycji.
Jak duże jest zainteresowanie artystą Anthony V. C. Fielding?
- 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty i 200 na stronach poszczególnych obrazów.
Który rodzaj obrazów Anthony V. C. Fielding preferują kupujący?
- Oświadczenie (Kontrast): 100% odwiedzin dla 56% katalogu.