O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Anton Mauve w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Anton Mauve: widok kupujących
Klienci otwierają Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886 częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Anton Mauve: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 9% wszystkich wizyt. Następnie następują Scheveningen i A Team and Pull-cart. Anton Mauve odnotował 5 200 odwiedzin: 1 100 na stronie artysty, 4 100 w kategorii obrazy. Trend jest wzrostowy: o 700% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 4 300 odwiedzin. Liczba odwiedzin według urządzeń: urządzenia (83%), telefony (12%) i tablety (6%). Preferencje są jasne: Jasna luminancja (Jasność luminancji) generuje 30% odwiedzin, stanowiąc jedynie 10% katalogu.
Anton Mauve: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Anton Mauve z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886
400 wizyt · 9,1%
-
2
Scheveningen, 1874
300 wizyt · 6,8%
-
3
A Team and Pull-cart
300 wizyt · 6,8%
-
4
The country road
300 wizyt · 6,8%
-
5
A peasant woman by a barn
200 wizyt · 4,5%
-
6
Crossing the Heath
200 wizyt · 4,5%
-
7
Grazing sheep
200 wizyt · 4,5%
-
8
Finished grazing
200 wizyt · 4,5%
-
9
Landscape With Shepherd And Sheep
200 wizyt · 4,5%
-
10
Winter in the Scheveningen Woods, Anton Mauve, 1870 - 1888, 1888
200 wizyt · 4,5%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Anton Mauve w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 400 | 3 900 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 700 | 100 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Anton Mauve w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Anton Mauve odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 12,0% | 11,4% |
| Miękki cień | 28,0% | 9,1% |
| Delikatna luminancja | 46,0% | 45,5% |
| Jasna luminancja | 10,0% | 29,5% |
| Rozświetlony | 4,0% | 4,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 46,0% | 25,0% |
| Subtelna kolorystyka | 28,0% | 40,9% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 20,0% | 29,5% |
| Wyraźne nasycenie barw | 6,0% | 4,5% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 51,7% | 47,2% |
| Barwy ziemi | 41,4% | 44,4% |
| Ciemne tony | 6,9% | 5,6% |
| Monochromatyczna | 0,0% | 2,8% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 48,0% | 38,6% |
| Zrównoważony | 44,0% | 50,0% |
| Żywy i nasycony | 8,0% | 11,4% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 12,0% | 6,8% |
| Delikatny | 24,0% | 11,4% |
| Zrównoważony kontrast | 18,0% | 13,6% |
| Wyrazisty kontrast | 24,0% | 34,1% |
| Oświadczenie | 22,0% | 34,1% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 12,0% | 25,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 2,0% | 2,3% |
| Zrównoważona harmonia | 2,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 28,0% | 27,3% |
| Spójna paleta barw | 56,0% | 45,5% |
Które obrazy Anton Mauve cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (D2X6N7) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman from Laren with lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Changing Pasture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Ramassage du Goémon (Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| A Dutch Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homeward Bound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cow in a Stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Vegetable Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cows in the Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Vegetable Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział odbiorców Anton Mauve ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 4 300 | 82,7% |
| telefony | 600 | 11,5% |
| tablety | 300 | 5,8% |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Anton Mauve?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| japoński | 500 | 55,6% |
| włoski | 200 | 22,2% |
| fiński | 100 | 11,1% |
| szwedzki | 100 | 11,1% |
Ile dziennie odwiedzin ma Anton Mauve i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 25 Wrz | 100 |
| So 26 Wrz | 200 |
| Nd 27 Wrz | 100 |
| Pon 28 Wrz | 100 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 200 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 100 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 100 |
| Śr 14 Paź | 100 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 100 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 100 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 100 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
O Anton Mauve w AllPaintingsStore.com
Który obraz Anton Mauve cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Le Ramassage du Goémon (Collecting Seaweed), between 1871 and 1886: 400 odwiedzin, co stanowi 9% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Anton Mauve?
- 5 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 100 na stronie artysty i 4 100 na obrazach.
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Anton Mauve?
- Podział wizyt to urządzenia (83%), telefony (12%) i tablety (6%); najwięcej jest urządzenia z udziałem 83%.
Jaki styl malarstwa Anton Mauve przyciąga kupujących?
- Obrazy Jasna luminancja (Jasność luminancji): 30% odwiedzin, 10% katalogu.