O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Colin Hunter w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Colin Hunter: widok kupujących
Klienci otwierają Their Only Harvest częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Colin Hunter: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 19% wszystkich wizyt. Następnie następują At Rest i Falls of Niagara. Colin Hunter odnotował 2 600 odwiedzin: 800 na stronie artysty, 1 800 w kategorii obrazy. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 2 300 odwiedzin. Preferencje są jasne: Barwy neutralne (Paleta kolorów) generuje 69% odwiedzin, stanowiąc jedynie 56% katalogu.
Colin Hunter: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Colin Hunter z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Their Only Harvest
400 wizyt · 19,0%
-
2
At Rest
300 wizyt · 14,3%
-
3
Falls of Niagara, 1890
200 wizyt · 9,5%
-
4
Beer, Devon
200 wizyt · 9,5%
-
5
The Sands of White Hills, 1889
200 wizyt · 9,5%
-
6
William Leiper (1839–1916), RSA, 1869
100 wizyt · 4,8%
-
7
Niagara Rapids (detail), 1901
100 wizyt · 4,8%
-
8
Kelp Gatherers, 1881
100 wizyt · 4,8%
-
9
Highland Waterfall, 1898
100 wizyt · 4,8%
-
10
A Sea View, 1879
100 wizyt · 4,8%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Colin Hunter w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 600 | 1 700 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 100 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 100 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Colin Hunter w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Colin Hunter odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 9,1% | 4,8% |
| Miękki cień | 15,2% | 4,8% |
| Delikatna luminancja | 54,5% | 61,9% |
| Jasna luminancja | 21,2% | 28,6% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 48,5% | 52,4% |
| Subtelna kolorystyka | 33,3% | 28,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 15,2% | 14,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 3,0% | 4,8% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 55,6% | 69,2% |
| Barwy ziemi | 33,3% | 7,7% |
| Ciemne tony | 11,1% | 23,1% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 48,5% | 52,4% |
| Zrównoważony | 48,5% | 38,1% |
| Żywy i nasycony | 3,0% | 9,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 6,1% | 4,8% |
| Delikatny | 15,2% | 19,1% |
| Zrównoważony kontrast | 9,1% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 24,2% | 23,8% |
| Oświadczenie | 45,5% | 52,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 30,3% | 38,1% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 15,2% | 28,6% |
| Zrównoważona harmonia | 12,1% | 14,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 33,3% | 9,5% |
| Spójna paleta barw | 9,1% | 9,5% |
Które obrazy Colin Hunter cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Sea View | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Herring Market at Sea (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Breakers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Naturalist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ebbing Tide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sea Piece, Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beach Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Fishers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the West Coast of Scotla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Colin Hunter?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Colin Hunter i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
O Colin Hunter w AllPaintingsStore.com
Który obraz Colin Hunter cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Their Only Harvest: 400 odwiedzin, co stanowi 19% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Colin Hunter?
- 2 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 800 na stronie artysty i 1 800 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Colin Hunter przyciąga kupujących?
- Obrazy Barwy neutralne (Paleta kolorów): 69% odwiedzin, 56% katalogu.