O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Ernest Biéler w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Ernest Biéler: widok kupujących
Klienci otwierają The leaf gatherer częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Ernest Biéler: 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 10% wszystkich wizyt. Następnie następują Accounts of the pasture or La Raclette i The Kid with sheep. Ernest Biéler odnotował 9 300 odwiedzin: 2 800 na stronie artysty, 6 500 w kategorii obrazy. Trend jest wzrostowy: o 11% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 5 400 odwiedzin. Liczba odwiedzin według urządzeń: urządzenia (81%), telefony (10%) i tablety (10%). Preferencje są jasne: Wyraźne nasycenie barw (Nasycenie kolorów) generuje 36% odwiedzin, stanowiąc jedynie 26% katalogu.
Ernest Biéler: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Ernest Biéler z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
The leaf gatherer
700 wizyt · 10,1%
-
2
Accounts of the pasture or La Raclette
600 wizyt · 8,7%
-
3
The Kid with sheep
400 wizyt · 5,8%
-
4
A beautiful Sunday at Savièze
300 wizyt · 4,3%
-
5
View of St. Saphorin from the house of Montellier
200 wizyt · 2,9%
-
6
Portrait of Jules Tissières
200 wizyt · 2,9%
-
7
Girl with the æillet
200 wizyt · 2,9%
-
8
Maiden with hat
200 wizyt · 2,9%
-
9
The mysterious Water
200 wizyt · 2,9%
-
10
Confidence in the shelter of the woods
200 wizyt · 2,9%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Ernest Biéler w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 100 |
| Lip 2026 | 1 000 | 4 400 |
| Sie 2026 | 1 100 | 700 |
| Wrz 2026 | 700 | 1 300 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Ernest Biéler w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Ernest Biéler odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 10,0% | 5,8% |
| Miękki cień | 30,0% | 33,3% |
| Delikatna luminancja | 36,0% | 43,5% |
| Jasna luminancja | 20,0% | 11,6% |
| Rozświetlony | 4,0% | 5,8% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 12,0% | 8,7% |
| Subtelna kolorystyka | 20,0% | 11,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 36,0% | 40,6% |
| Wyraźne nasycenie barw | 26,0% | 36,2% |
| Żywy kolor | 6,0% | 2,9% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Ciemne tony | 35,7% | 44,8% |
| Barwy ziemi | 42,9% | 37,3% |
| Barwy neutralne | 19,1% | 10,4% |
| Pastele | 2,4% | 4,5% |
| Ciepłe | 0,0% | 3,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 22,0% | 8,7% |
| Zrównoważony | 46,0% | 49,3% |
| Żywy i nasycony | 32,0% | 42,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 4,0% | 0,0% |
| Delikatny | 12,0% | 8,7% |
| Zrównoważony kontrast | 2,0% | 2,9% |
| Wyrazisty kontrast | 20,0% | 18,8% |
| Oświadczenie | 62,0% | 69,6% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 14,0% | 8,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 6,0% | 15,9% |
| Zrównoważona harmonia | 14,0% | 7,2% |
| Silna spójność kolorystyczna | 52,0% | 59,4% |
| Spójna paleta barw | 14,0% | 8,7% |
Które obrazy Ernest Biéler cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Accounts of the pasture or… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 200 |
| Portrait of Jules Tissières | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| The Kid with sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Types de Savièse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maiden with hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Girl with the æillet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| View of St. Saphorin from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Confidence in the shelter o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Marie. Valais in the lace c… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Red Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział odbiorców Ernest Biéler ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 7 500 | 80,6% |
| telefony | 900 | 9,7% |
| tablety | 900 | 9,7% |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Ernest Biéler?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| rosyjski | 300 | 42,9% |
| angielski | 100 | 14,3% |
| hiszpański | 100 | 14,3% |
| szwedzki | 100 | 14,3% |
| ukraiński | 100 | 14,3% |
Ile dziennie odwiedzin ma Ernest Biéler i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 21 Wrz | 0 |
| Wt 22 Wrz | 100 |
| Śr 23 Wrz | 100 |
| Czw 24 Wrz | 100 |
| Pt 25 Wrz | 100 |
| So 26 Wrz | 600 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 1 100 |
| Śr 30 Wrz | 100 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 500 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 100 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
O Ernest Biéler w AllPaintingsStore.com
Który obraz Ernest Biéler cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- The leaf gatherer: 700 odwiedzin, co stanowi 10% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Ernest Biéler?
- 9 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 2 800 na stronie artysty i 6 500 na obrazach.
Z jakich urządzeń korzystają odwiedzający Ernest Biéler?
- Podział wizyt to urządzenia (81%), telefony (10%) i tablety (10%); najwięcej jest urządzenia z udziałem 81%.
Jaki styl malarstwa Ernest Biéler przyciąga kupujących?
- Obrazy Wyraźne nasycenie barw (Nasycenie kolorów): 36% odwiedzin, 26% katalogu.