O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Frank Mason w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Frank Mason: widok kupujących
Klienci otwierają The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Frank Mason: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 17% wszystkich wizyt. Następnie następują Off Dover, Barque 'Invermay' i Chess game. Frank Mason odnotował 2 400 odwiedzin: 1 600 na stronie artysty, 800 w kategorii obrazy. Trend jest wzrostowy: o 50% więcej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 1 800 odwiedzin. Preferencje są jasne: Najciemniejszy (Jasność luminancji) generuje 50% odwiedzin, stanowiąc jedynie 23% katalogu.
Frank Mason: 8 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
8 obrazów artysty Frank Mason z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 wizyt · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 wizyt · 16,7%
-
3
Chess game
200 wizyt · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 wizyt · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 wizyt · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 wizyt · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 wizyt · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 wizyt · 8,3%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Frank Mason w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 1 100 | 700 |
| Sie 2026 | 100 | 100 |
| Wrz 2026 | 300 | 0 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Frank Mason w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Frank Mason odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 22,7% | 50,0% |
| Miękki cień | 11,4% | 8,3% |
| Delikatna luminancja | 25,0% | 8,3% |
| Jasna luminancja | 31,8% | 16,7% |
| Rozświetlony | 9,1% | 16,7% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 40,9% | 58,3% |
| Subtelna kolorystyka | 36,4% | 16,7% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 13,6% | 16,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 9,1% | 8,3% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 68,8% | 50,0% |
| Barwy ziemi | 21,9% | 37,5% |
| Ciemne tony | 3,1% | 12,5% |
| Monochromatyczna | 3,1% | 0,0% |
| Pastele | 3,1% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 43,2% | 33,3% |
| Zrównoważony | 47,7% | 58,3% |
| Żywy i nasycony | 9,1% | 8,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 15,9% | 25,0% |
| Delikatny | 15,9% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 13,6% | 33,3% |
| Wyrazisty kontrast | 22,7% | 25,0% |
| Oświadczenie | 31,8% | 16,7% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 40,9% | 58,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 15,9% | 8,3% |
| Zrównoważona harmonia | 20,4% | 8,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 15,9% | 0,0% |
| Spójna paleta barw | 6,8% | 25,0% |
Które obrazy Frank Mason cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Frank Mason?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 300 | 75,0% |
| rosyjski | 100 | 25,0% |
Ile dziennie odwiedzin ma Frank Mason i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 200 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 100 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 100 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
O Frank Mason w AllPaintingsStore.com
Który obraz Frank Mason cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa: 200 odwiedzin, co stanowi 17% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 8 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Frank Mason?
- 2 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 600 na stronie artysty i 800 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Frank Mason przyciąga kupujących?
- Obrazy Najciemniejszy (Jasność luminancji): 50% odwiedzin, 23% katalogu.