O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Fritz Thaulow w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Fritz Thaulow: liczby, które mają znaczenie
At Quimperlé to najczęściej otwierany obraz artysty Fritz Thaulow: 1 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 12% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim The River at Beaulieu i The Old Church by the River. Łącznie 12 500 wizyt: 2 100 na stronie artysty i 10 400 w odniesieniu do obrazów. Wzrost o 611% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Wrz 2026 z 6 400 wizytami. Podział na urządzenia: urządzenia (55%), telefony (42%) i tablety (3%). Miękki cień (Jasność luminancji) to preferowany styl: 53% wizyt, 28% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Fritz Thaulow pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Fritz Thaulow, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
At Quimperlé
1 600 wizyt · 11,7%
-
2
The River at Beaulieu
1 400 wizyt · 10,2%
-
3
The Old Church by the River
1 100 wizyt · 8,0%
-
4
At Quimperle, 1901
1 000 wizyt · 7,3%
-
5
The Pier, Dordrecht, 1905
700 wizyt · 5,1%
-
6
On the Grand Canal, Venice, 1885
600 wizyt · 4,4%
-
7
La rivière à Manéhouville (près de Dieppe)
500 wizyt · 3,6%
-
8
French River Landscape with a Stone Bridge
500 wizyt · 3,6%
-
9
La vieille fabrique
500 wizyt · 3,6%
-
10
Riverside, View of Abbeville, 1894
400 wizyt · 2,9%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Fritz Thaulow?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 700 | 4 500 |
| Sie 2026 | 0 | 900 |
| Wrz 2026 | 1 400 | 5 000 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Fritz Thaulow?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Fritz Thaulow?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 20,0% | 7,3% |
| Miękki cień | 28,0% | 53,3% |
| Delikatna luminancja | 30,0% | 31,4% |
| Jasna luminancja | 22,0% | 8,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 26,0% | 24,1% |
| Subtelna kolorystyka | 38,0% | 41,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 28,0% | 29,2% |
| Wyraźne nasycenie barw | 8,0% | 5,1% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 57,6% | 80,7% |
| Barwy neutralne | 36,4% | 12,9% |
| Ciemne tony | 6,1% | 6,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 36,0% | 35,0% |
| Zrównoważony | 52,0% | 59,9% |
| Żywy i nasycony | 12,0% | 5,1% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 2,0% | 0,7% |
| Delikatny | 24,0% | 15,3% |
| Zrównoważony kontrast | 14,0% | 12,4% |
| Wyrazisty kontrast | 20,0% | 29,2% |
| Oświadczenie | 40,0% | 42,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 14,0% | 25,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 4,0% | 11,7% |
| Zrównoważona harmonia | 14,0% | 15,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 50,0% | 36,5% |
| Spójna paleta barw | 18,0% | 10,9% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Fritz Thaulow miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| At Quimperlé | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 800 |
| The Old Church by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 400 |
| The River at Beaulieu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 1 100 |
| The Mill Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| On the Banks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Stream through a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| woodland scene with a river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| At Quimperle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 |
| Riverside, View of Abbeville | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Priest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) Fritz Thaulow?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 6 900 | 55,2% |
| telefony | 5 200 | 41,6% |
| tablety | 400 | 3,2% |
Jaki jest podział językowy odbiorców Fritz Thaulow?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż tabelę
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 700 | 58,3% |
| hiszpański | 400 | 33,3% |
| czeski | 100 | 8,3% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Fritz Thaulow i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 200 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 400 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 100 |
| So 3 Paź | 300 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 100 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 200 |
| Pt 9 Paź | 200 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 200 |
| Pon 12 Paź | 200 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 900 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 200 |
| So 17 Paź (prognoza) | 300 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 200 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 900 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 100 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 200 |
| So 24 Paź (prognoza) | 400 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 200 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 1 000 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 300 |
| So 31 Paź (prognoza) | 400 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 300 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 1 200 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 200 |
Zapytania o Fritz Thaulow wymagają
Który obraz Fritz Thaulow jest najczęściej oglądany?
- At Quimperlé, z 1 600 odwiedzinami lub 12% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Fritz Thaulow na AllPaintingsStore.com?
- 12 500 w ciągu dwunastu miesięcy (2 100 na stronie artysty, 10 400 na obrazach).
Czy profil Fritz Thaulow jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?
- Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (55%), telefony (42%) i tablety (3%); liderem jest urządzenia z udziałem 55%.
Czy istnieje styl Fritz Thaulow, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Miękki cień (Jasność luminancji): 53% odwiedzin przy 28% udziału w katalogu.