O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gaspar De Crayer w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Gaspar De Crayer: widok kupujących
Klienci otwierają Spotkanie Aleksandra Wielkiego i Diogeneza częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Gaspar De Crayer: 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 31% wszystkich wizyt. Następnie następują Triumph of Scipio Africanus i LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE. Gaspar De Crayer odnotował 2 400 odwiedzin: 900 na stronie artysty, 1 500 w kategorii obrazy. Tempo spadło: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 1 600 odwiedzin. Preferencje są jasne: Delikatny (Kontrast) generuje 88% odwiedzin, stanowiąc jedynie 36% katalogu.
Gaspar De Crayer: 7 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
7 obrazów artysty Gaspar De Crayer z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Spotkanie Aleksandra Wielkiego i Diogeneza
500 wizyt · 31,2%
-
2
Triumph of Scipio Africanus, 1634
400 wizyt · 25,0%
-
3
LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS AVEC SAINT AUGUSTIN, SAINTE BARBE ET SAINT ANTOINE
300 wizyt · 18,8%
-
4
The Adoration of the Shepherds, Gaspar de Crayer, c. 1640 - c. 1650, 1650
100 wizyt · 6,2%
-
5
The Ascension of Saint Catherine, 1641
100 wizyt · 6,2%
-
6
Saint Augustine in Ecstasy, 1648
100 wizyt · 6,2%
-
7
Van dyck de crayer.
100 wizyt · 6,2%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Gaspar De Crayer w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 100 |
| Lip 2026 | 700 | 900 |
| Sie 2026 | 100 | 500 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Gaspar De Crayer w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Gaspar De Crayer odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Duchowy | 50,0% | 25,0% |
| Dramatyczny | 20,0% | 33,3% |
| Pełen siły | 10,0% | 41,7% |
| Refleksyjny | 10,0% | 0,0% |
| Mroczny i poważny | 10,0% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 72,0% | 43,8% |
| Miękki cień | 18,0% | 25,0% |
| Delikatna luminancja | 10,0% | 31,2% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 40,0% | 6,2% |
| Subtelna kolorystyka | 32,0% | 31,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 20,0% | 12,5% |
| Wyraźne nasycenie barw | 6,0% | 31,2% |
| Żywy kolor | 2,0% | 18,8% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 83,3% | 50,0% |
| Ciemne tony | 11,9% | 50,0% |
| Barwy neutralne | 4,8% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 68,0% | 37,5% |
| Zrównoważony | 26,0% | 12,5% |
| Żywy i nasycony | 6,0% | 50,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 22,0% | 6,2% |
| Delikatny | 36,0% | 87,5% |
| Zrównoważony kontrast | 4,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 26,0% | 6,2% |
| Oświadczenie | 12,0% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 14,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 56,0% | 62,5% |
| Spójna paleta barw | 30,0% | 37,5% |
Które obrazy Gaspar De Crayer cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA VIERGE ET L'ENFANT JESUS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| The Cardinal Infante | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spotkanie Aleksandra Wielki… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX ENTRE SA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin with child and saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John the Baptist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roman Charity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Dominic of Guzmán | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Gaspar De Crayer?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Gaspar De Crayer i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 100 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 100 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
O Gaspar De Crayer w AllPaintingsStore.com
Który obraz Gaspar De Crayer cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Spotkanie Aleksandra Wielkiego i Diogeneza: 500 odwiedzin, co stanowi 31% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 7 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Gaspar De Crayer?
- 2 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 900 na stronie artysty i 1 500 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Gaspar De Crayer przyciąga kupujących?
- Obrazy Delikatny (Kontrast): 88% odwiedzin, 36% katalogu.