O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gaurang Kumar Shah w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Gaurang Kumar Shah: popyt na pierwszy rzut oka
Najczęściej oglądanym obrazem artysty Gaurang Kumar Shah w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest Mohini: Textile: 200 wyświetleń, co stanowi 25% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Madalasa and Rutudwaja: Textile i Arjuna Subhadra: Textile. Gaurang Kumar Shah przyciągnął łącznie 700 wizyt: 100 na stronie artysty oraz 600 na pojedynczych obrazach. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 600 odwiedzin. Klienci skłaniają się ku Nostalgiczny (Klimat): 67% odwiedzin, przy 19% udziału w katalogu artysty.
7 obrazów artysty Gaurang Kumar Shah, które najczęściej otwierają kupujący
Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 7 obrazów artysty Gaurang Kumar Shah oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.
-
1
Mohini: Textile, 2019
200 wizyt · 25,0%
-
2
Madalasa and Rutudwaja: Textile, 2019
100 wizyt · 12,5%
-
3
Arjuna Subhadra: Textile, 2019
100 wizyt · 12,5%
-
4
Shakuntala Sakhi: Textile, 2019
100 wizyt · 12,5%
-
5
Padmini: Textile, 2019
100 wizyt · 12,5%
-
6
Working At The Looms, 2018
100 wizyt · 12,5%
-
7
Sharada: Textile, 2019
100 wizyt · 12,5%
Jakie zainteresowanie budzi Gaurang Kumar Shah każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 500 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
Jak często oglądane są obrazy artysty Gaurang Kumar Shah?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie obrazy wybierają kupujący Gaurang Kumar Shah?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz dane
| Klimat | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Mistyczny | 43,8% | 0,0% |
| Nostalgiczny | 18,8% | 66,7% |
| Romantyczny | 12,5% | 33,3% |
| Klasyka | 12,5% | 0,0% |
| Ziemiste | 6,2% | 0,0% |
| Sielski | 6,2% | 0,0% |
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Spokój | 25,0% | 66,7% |
| Duchowy | 31,2% | 0,0% |
| Dramatyczny | 12,5% | 0,0% |
| Romantyczny | 6,2% | 33,3% |
| Kojący | 6,2% | 0,0% |
| Pełen energii | 6,2% | 0,0% |
| Refleksyjny | 6,2% | 0,0% |
| Sielski | 6,2% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 3,5% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 65,5% | 37,5% |
| Jasna luminancja | 31,0% | 62,5% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 48,3% | 62,5% |
| Subtelna kolorystyka | 41,4% | 37,5% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 10,3% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 20,7% | 37,5% |
| Zrównoważony | 79,3% | 62,5% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 3,5% | 0,0% |
| Delikatny | 41,4% | 37,5% |
| Zrównoważony kontrast | 10,3% | 12,5% |
| Wyrazisty kontrast | 17,2% | 25,0% |
| Oświadczenie | 27,6% | 25,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 48,3% | 37,5% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 24,1% | 37,5% |
| Zrównoważona harmonia | 13,8% | 25,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 13,8% | 0,0% |
| Spójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
Które obrazy Gaurang Kumar Shah cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz dane
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dhruva Narayan On The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shakuntala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati on The Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu Garuda Vahan: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ganapati with Riddhi and Si… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Panchadevata on Loom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madalasa and Rutudwaja: Tex… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Working At The Looms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vasantika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ambika: Textile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Gaurang Kumar Shah?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Gaurang Kumar Shah oraz jak prezentuje się prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 100 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
Gaurang Kumar Shah: najczęstsze pytania
Które obrazy Gaurang Kumar Shah cieszą się największym popytem?
- Mohini: Textile prowadzi z wynikiem 200 odwiedzin (25% wszystkich wyświetleń Gaurang Kumar Shah). Powyższy ranking przedstawia 7 najlepszych pozycji.
Jak duże jest zainteresowanie artystą Gaurang Kumar Shah?
- 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 100 na stronie artysty i 600 na stronach poszczególnych obrazów.
Który rodzaj obrazów Gaurang Kumar Shah preferują kupujący?
- Nostalgiczny (Klimat): 67% odwiedzin dla 19% katalogu.