O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Georges Jules Victor Clairin w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Georges Jules Victor Clairin: liczby, które mają znaczenie
An Ouled Nail Tribal Dancer to najczęściej otwierany obraz artysty Georges Jules Victor Clairin: 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim The Opium Smokers i Massacre des Abencérages à Grenade. Łącznie 1 900 wizyt: 100 na stronie artysty i 1 800 w odniesieniu do obrazów. Wzrost o 67% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 1 100 wizytami. Zrównoważony (Nasycenie kolorów) to preferowany styl: 88% wizyt, 47% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Georges Jules Victor Clairin pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Georges Jules Victor Clairin, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
An Ouled Nail Tribal Dancer
800 wizyt · 33,3%
-
2
The Opium Smokers, 1872
400 wizyt · 16,7%
-
3
Massacre des Abencérages à Grenade
300 wizyt · 12,5%
-
4
Ophelia
200 wizyt · 8,3%
-
5
Spanish Woman On Balcony
100 wizyt · 4,2%
-
6
Sarah Bernhardt dans son jardin de Belle Ile
100 wizyt · 4,2%
-
7
The sultans favorites
100 wizyt · 4,2%
-
8
Les Saltimbanques
100 wizyt · 4,2%
-
9
Elegant Ladies Fishing
100 wizyt · 4,2%
-
10
Buste De Femme De Profil
100 wizyt · 4,2%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Georges Jules Victor Clairin?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 1 000 |
| Sie 2026 | 0 | 300 |
| Wrz 2026 | 0 | 500 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Georges Jules Victor Clairin?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Georges Jules Victor Clairin?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 13,3% | 8,3% |
| Miękki cień | 33,3% | 41,7% |
| Delikatna luminancja | 33,3% | 41,7% |
| Jasna luminancja | 16,7% | 8,3% |
| Rozświetlony | 3,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 43,3% | 12,5% |
| Subtelna kolorystyka | 26,7% | 58,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 26,7% | 29,2% |
| Wyraźne nasycenie barw | 3,3% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 63,0% | 83,3% |
| Barwy neutralne | 29,6% | 12,5% |
| Ciemne tony | 7,4% | 4,2% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 40,0% | 12,5% |
| Zrównoważony | 46,7% | 87,5% |
| Żywy i nasycony | 13,3% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 3,3% | 0,0% |
| Delikatny | 20,0% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 3,3% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 33,3% | 37,5% |
| Oświadczenie | 40,0% | 62,5% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 6,7% | 4,2% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 13,3% | 8,3% |
| Zrównoważona harmonia | 10,0% | 8,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 46,7% | 62,5% |
| Spójna paleta barw | 23,3% | 16,7% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Georges Jules Victor Clairin miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spanish Woman On Balcony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Opium Smokers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Les Saltimbanques | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sultans favorites | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ophelia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sarah Bernhardt dans son ja… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| La Promenade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les brûleuses de varech | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les Vivants Défendent Leurs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman by the sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział językowy odbiorców Georges Jules Victor Clairin?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Georges Jules Victor Clairin i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 100 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 200 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 200 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 100 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 100 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
Zapytania o Georges Jules Victor Clairin wymagają
Który obraz Georges Jules Victor Clairin jest najczęściej oglądany?
- An Ouled Nail Tribal Dancer, z 800 odwiedzinami lub 33% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Georges Jules Victor Clairin na AllPaintingsStore.com?
- 1 900 w ciągu dwunastu miesięcy (100 na stronie artysty, 1 800 na obrazach).
Czy istnieje styl Georges Jules Victor Clairin, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Zrównoważony (Nasycenie kolorów): 88% odwiedzin przy 47% udziału w katalogu.