O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gunnar Berg w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Gunnar Berg: widok kupujących
Klienci otwierają Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord) częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Gunnar Berg: 900 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 32% wszystkich wizyt. Następnie następują From Svolvær Harbor i Svolvær. Gunnar Berg odnotował 2 800 odwiedzin: 400 na stronie artysty, 2 400 w kategorii obrazy. Tempo spadło: o 78% mniej wizyt w Paź 2026 niż w Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 1 500 odwiedzin. Preferencje są jasne: Dramatyczny (Wydźwięk emocjonalny) generuje 75% odwiedzin, stanowiąc jedynie 33% katalogu.
Gunnar Berg: 7 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
7 obrazów artysty Gunnar Berg z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord)
900 wizyt · 32,1%
-
2
From Svolvær Harbor
600 wizyt · 21,4%
-
3
Svolvær, 1889
400 wizyt · 14,3%
-
4
Untitled (AQRR5V)
400 wizyt · 14,3%
-
5
Fra Svolvær, 1889
300 wizyt · 10,7%
-
6
Norwegian Sjekter ved Nordlandskysten
100 wizyt · 3,6%
-
7
Fra Svolvær i Lofoten ( From Svolvaer in Lofoten, Norway)
100 wizyt · 3,6%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Gunnar Berg w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 100 |
| Lip 2026 | 200 | 1 300 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 200 | 700 |
| Paź 2026 | 0 | 200 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Gunnar Berg w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Gunnar Berg odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Dramatyczny | 33,3% | 75,0% |
| Sielski | 33,3% | 25,0% |
| Spokój | 33,3% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 7,7% | 10,7% |
| Delikatna luminancja | 69,2% | 67,9% |
| Jasna luminancja | 7,7% | 21,4% |
| Rozświetlony | 15,4% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 61,5% | 60,7% |
| Subtelna kolorystyka | 23,1% | 39,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 0,0% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 15,4% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 42,9% | 61,1% |
| Barwy neutralne | 28,6% | 38,9% |
| Pastele | 28,6% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 53,8% | 57,1% |
| Zrównoważony | 30,8% | 42,9% |
| Żywy i nasycony | 15,4% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 15,4% | 0,0% |
| Delikatny | 30,8% | 25,0% |
| Zrównoważony kontrast | 23,1% | 28,6% |
| Wyrazisty kontrast | 7,7% | 0,0% |
| Oświadczenie | 23,1% | 46,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 30,8% | 35,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 15,4% | 14,3% |
| Zrównoważona harmonia | 15,4% | 25,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 15,4% | 14,3% |
| Spójna paleta barw | 23,1% | 10,7% |
Które obrazy Gunnar Berg cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trollfjordslaget (The Battl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 200 | 100 |
| Fra Svolvær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 | 0 |
| Windmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishingboats in the Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Svolvær | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| Gravferd i Lofoten (Burial… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House and Barge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reine kirkegård ( Reine gra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing vessels at Reine, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fra Svolvær i Lofoten ( Fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Gunnar Berg?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Gunnar Berg i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 100 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
O Gunnar Berg w AllPaintingsStore.com
Który obraz Gunnar Berg cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Trollfjordslaget (The Battle at Trollfjord): 900 odwiedzin, co stanowi 32% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 7 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Gunnar Berg?
- 2 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 400 na stronie artysty i 2 400 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Gunnar Berg przyciąga kupujących?
- Obrazy Dramatyczny (Wydźwięk emocjonalny): 75% odwiedzin, 33% katalogu.