O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Gyula Batthyany w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Gyula Batthyany: liczby, które mają znaczenie
Polo to najczęściej otwierany obraz artysty Gyula Batthyany: 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 50% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Nude. Łącznie 400 wizyt: 300 na stronie artysty i 100 w odniesieniu do obrazów. Spadek o 100% między Wrz 2026 a Paź 2026. Najlepszy miesiąc: Sie 2026 z 200 wizytami. Jasna luminancja (Jasność luminancji) to preferowany styl: 50% wizyt, 12% katalogu.
2 najpopularniejszych obrazów artysty Gyula Batthyany pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Gyula Batthyany, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Gyula Batthyany?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 0 |
| Sie 2026 | 100 | 100 |
| Wrz 2026 | 100 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 0 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Gyula Batthyany?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający spośród obrazów Gyula Batthyany?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 5,9% | 0,0% |
| Miękki cień | 23,5% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 58,8% | 50,0% |
| Jasna luminancja | 11,8% | 50,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 17,6% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 41,2% | 50,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 23,5% | 50,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 17,6% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 33,3% | 50,0% |
| Barwy neutralne | 33,3% | 50,0% |
| Ciemne tony | 33,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 5,9% | 0,0% |
| Zrównoważony | 70,6% | 100,0% |
| Żywy i nasycony | 23,5% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 0,0% | 0,0% |
| Delikatny | 11,8% | 50,0% |
| Zrównoważony kontrast | 11,8% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 52,9% | 0,0% |
| Oświadczenie | 23,5% | 50,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 41,2% | 50,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 17,6% | 50,0% |
| Zrównoważona harmonia | 17,6% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 17,6% | 0,0% |
| Spójna paleta barw | 5,9% | 0,0% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Gyula Batthyany miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish Gentlemen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Harem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Masked Ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Passion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Larva Faced People | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remembrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Turkish Manner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział językowy odbiorców Gyula Batthyany?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Gyula Batthyany i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
Zapytania o Gyula Batthyany wymagają
Który obraz Gyula Batthyany jest najczęściej oglądany?
- Polo, z 100 odwiedzinami lub 50% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 2 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Gyula Batthyany na AllPaintingsStore.com?
- 400 w ciągu dwunastu miesięcy (300 na stronie artysty, 100 na obrazach).
Czy istnieje styl Gyula Batthyany, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Jasna luminancja (Jasność luminancji): 50% odwiedzin przy 12% udziału w katalogu.