Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
449 561dzieła sztuki 30 612artyści 4 658muzea 32język

Jacopo Pontormo Popularne obrazy i dane o odwiedzinach

1494 – 1556

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jacopo Pontormo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Jacopo Pontormo: liczby, które mają znaczenie

Wieczysta to najczęściej otwierany obraz artysty Jacopo Pontormo: 2 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 16% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Halberdier i Portrait of Two Friends. Łącznie 19 200 wizyt: 4 200 na stronie artysty i 15 000 w odniesieniu do obrazów. Wzrost o 75% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 14 300 wizytami. Główne języki: włoski (47%), holenderski (16%) i polski (10%). Podział na urządzenia: urządzenia (82%), telefony (14%) i tablety (4%). Sielski (Klimat) to preferowany styl: 44% wizyt, 0% katalogu.

10 najpopularniejszych obrazów artysty Jacopo Pontormo pod względem liczby odwiedzin

Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Jacopo Pontormo, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.

  1. Wieczysta 1 Wieczysta, 1528 2 700 wizyt · 16,3%
  2. Halberdier 2 Halberdier, 1520 1 100 wizyt · 6,6%
  3. Portrait of Two Friends 3 Portrait of Two Friends 400 wizyt · 2,4%
  4. St. Sebastian 4 St. Sebastian, 1515 400 wizyt · 2,4%
  5. Christ seated, as a nude figure 5 Christ seated, as a nude figure 400 wizyt · 2,4%
  6. Supper at Emmaus 6 Supper at Emmaus 400 wizyt · 2,4%
  7. Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 7 Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 300 wizyt · 1,8%
  8. Visitation 1 8 Visitation 1 300 wizyt · 1,8%
  9. Group of the Dead 9 Group of the Dead 300 wizyt · 1,8%
  10. two nudes compared 10 two nudes compared 300 wizyt · 1,8%

Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Jacopo Pontormo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż tabelę
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026400100
Lip 20261 50012 800
Sie 20262001 400
Wrz 20262 100700

Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Jacopo Pontormo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Jacopo Pontormo miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż tabelę
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Wieczysta000000000900300200
Halberdier000000000400500200
Ten thousand martyrs00000000020000
Narodziny Jana Chrzestnego0000000002000100
St. Sebastian00000000040000
Scene of a Sacrifice000000000000
Cosimo I de' Medici0000000001001000
Madonna with St. Francis an…00000000020000
St. Anthony Abbot00000000030000
Adoration of the Magi00000000010000

Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) Jacopo Pontormo?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż tabelę
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia15 80082,3%
telefony2 70014,1%
tablety7003,6%

Jaki jest podział językowy odbiorców Jacopo Pontormo?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż tabelę
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
włoski2 30046,9%
holenderski80016,3%
polski50010,2%
hiszpański4008,2%
angielski3006,1%
węgierski2004,1%
czeski1002,0%
niemiecki1002,0%
japoński1002,0%
słoweński1002,0%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Jacopo Pontormo i jaka jest prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż tabelę
DzieńOdwiedziny
Śr 23 Wrz100
Czw 24 Wrz100
Pt 25 Wrz100
So 26 Wrz100
Nd 27 Wrz100
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz400
Śr 30 Wrz100
Czw 1 Paź200
Pt 2 Paź400
So 3 Paź300
Nd 4 Paź100
Pon 5 Paź300
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź200
Czw 8 Paź400
Pt 9 Paź500
So 10 Paź300
Nd 11 Paź500
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź300
Śr 14 Paź (prognoza)200
Czw 15 Paź (prognoza)400
Pt 16 Paź (prognoza)600
So 17 Paź (prognoza)400
Nd 18 Paź (prognoza)400
Pon 19 Paź (prognoza)200
Wt 20 Paź (prognoza)500
Śr 21 Paź (prognoza)300
Czw 22 Paź (prognoza)500
Pt 23 Paź (prognoza)700
So 24 Paź (prognoza)500
Nd 25 Paź (prognoza)500
Pon 26 Paź (prognoza)300
Wt 27 Paź (prognoza)600
Śr 28 Paź (prognoza)300
Czw 29 Paź (prognoza)600
Pt 30 Paź (prognoza)800
So 31 Paź (prognoza)600
Nd 1 Lis (prognoza)600
Pon 2 Lis (prognoza)300
Wt 3 Lis (prognoza)700

Zapytania o Jacopo Pontormo wymagają

Który obraz Jacopo Pontormo jest najczęściej oglądany?

Wieczysta, z 2 700 odwiedzinami lub 16% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.

Ile wizyt odwiedza Jacopo Pontormo na AllPaintingsStore.com?

19 200 w ciągu dwunastu miesięcy (4 200 na stronie artysty, 15 000 na obrazach).

Czy profil Jacopo Pontormo jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?

Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (82%), telefony (14%) i tablety (4%); liderem jest urządzenia z udziałem 82%.

W jakich językach można przeglądać prace Jacopo Pontormo?

włoski (47%), holenderski (16%) i polski (10%). Najpopularniejszym językiem jest włoski (47%).

Czy istnieje styl Jacopo Pontormo, który jest preferowany przez odwiedzających?

Tak, Sielski (Klimat): 44% odwiedzin przy 0% udziału w katalogu.