Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
449 561dzieła sztuki 30 612artyści 4 658muzea 32język

Jean-Antoine Watteau Popularne obrazy i dane o odwiedzinach

1684 – 1721

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jean-Antoine Watteau w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Jean-Antoine Watteau: liczby, które mają znaczenie

Żałobny Żyd to najczęściej otwierany obraz artysty Jean-Antoine Watteau: 49 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 32% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Pierrot, formerly known as Gilles i Wyprawa na Cytherę. Łącznie 169 500 wizyt: 23 000 na stronie artysty i 146 500 w odniesieniu do obrazów. Spadek o 45% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 94 100 wizytami. Główne języki: angielski (35%), koreański (12%) i bułgarski (8%). Podział na urządzenia: urządzenia (55%), telefony (38%) i tablety (7%). Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) to preferowany styl: 61% wizyt, 26% katalogu.

10 najpopularniejszych obrazów artysty Jean-Antoine Watteau pod względem liczby odwiedzin

Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Jean-Antoine Watteau, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.

  1. Żałobny Żyd 1 Żałobny Żyd, 1719 49 500 wizyt · 32,1%
  2. Pierrot, formerly known as Gilles 2 Pierrot, formerly known as Gilles 15 000 wizyt · 9,7%
  3. Wyprawa na Cytherę 3 Wyprawa na Cytherę, 1717 9 500 wizyt · 6,2%
  4. Embarkation for Cythera 4 Embarkation for Cythera, 1719 2 900 wizyt · 1,9%
  5. Partia Pięciu 5 Partia Pięciu, 1713 1 900 wizyt · 1,2%
  6. The Judgment of Paris 6 The Judgment of Paris, 1718 1 800 wizyt · 1,2%
  7. "Embarkation for Cythera" - Wyjazd na Cytwerę 7 "Embarkation for Cythera" - Wyjazd na Cytwerę, 1717 1 400 wizyt · 0,9%
  8. Fêtes Vénitiennes 8 Fêtes Vénitiennes, 1718 1 300 wizyt · 0,8%
  9. Portret z Żołnierzy 9 Portret z Żołnierzy, 1710 1 300 wizyt · 0,8%
  10. The Music Lesson 10 The Music Lesson, 1719 1 300 wizyt · 0,8%

Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Jean-Antoine Watteau?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż tabelę
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261002 600
Lip 20267 90086 200
Sie 20265 30041 500
Wrz 20269 70016 200

Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Jean-Antoine Watteau?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Jean-Antoine Watteau miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż tabelę
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Żałobny Żyd0000000010017 20026 8004 700
Wyprawa na Cytherę0000000004 1002 3001 900
Pielgrzymowanie na Cythernę000000000700100200
Tytuł w języku szwedzkim: K…000000000200500100
Wiejski taniec000000000500100300
Meeting in the Open Air000000001005000300
Komedia italijczyków0000000003001000
Pilgrimage to Cythera000000001006002000
Fêtes Vénitiennes0000000000100600
Pierrot Content000000000400300400

Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) Jean-Antoine Watteau?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż tabelę
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia93 10054,9%
telefony64 00037,8%
tablety12 4007,3%

Jaki jest podział językowy odbiorców Jean-Antoine Watteau?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż tabelę
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski4 20034,7%
koreański1 40011,6%
bułgarski1 0008,3%
rosyjski8006,6%
włoski6005,0%
portugalski6005,0%
słowacki5004,1%
arabski4003,3%
hiszpański4003,3%
fiński4003,3%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Jean-Antoine Watteau i jaka jest prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż tabelę
DzieńOdwiedziny
Wt 22 Wrz700
Śr 23 Wrz500
Czw 24 Wrz700
Pt 25 Wrz600
So 26 Wrz1 100
Nd 27 Wrz1 900
Pon 28 Wrz2 000
Wt 29 Wrz1 500
Śr 30 Wrz1 400
Czw 1 Paź2 800
Pt 2 Paź1 100
So 3 Paź1 500
Nd 4 Paź1 500
Pon 5 Paź1 400
Wt 6 Paź1 100
Śr 7 Paź1 000
Czw 8 Paź1 600
Pt 9 Paź2 100
So 10 Paź1 200
Nd 11 Paź1 500
Pon 12 Paź1 600
Wt 13 Paź (prognoza)1 300
Śr 14 Paź (prognoza)1 100
Czw 15 Paź (prognoza)2 000
Pt 16 Paź (prognoza)1 500
So 17 Paź (prognoza)1 500
Nd 18 Paź (prognoza)1 900
Pon 19 Paź (prognoza)1 900
Wt 20 Paź (prognoza)1 400
Śr 21 Paź (prognoza)1 200
Czw 22 Paź (prognoza)2 200
Pt 23 Paź (prognoza)1 600
So 24 Paź (prognoza)1 600
Nd 25 Paź (prognoza)2 100
Pon 26 Paź (prognoza)2 100
Wt 27 Paź (prognoza)1 500
Śr 28 Paź (prognoza)1 300
Czw 29 Paź (prognoza)2 300
Pt 30 Paź (prognoza)1 700
So 31 Paź (prognoza)1 700
Nd 1 Lis (prognoza)2 200
Pon 2 Lis (prognoza)2 200

Zapytania o Jean-Antoine Watteau wymagają

Który obraz Jean-Antoine Watteau jest najczęściej oglądany?

Żałobny Żyd, z 49 500 odwiedzinami lub 32% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.

Ile wizyt odwiedza Jean-Antoine Watteau na AllPaintingsStore.com?

169 500 w ciągu dwunastu miesięcy (23 000 na stronie artysty, 146 500 na obrazach).

Czy profil Jean-Antoine Watteau jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?

Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (55%), telefony (38%) i tablety (7%); liderem jest urządzenia z udziałem 55%.

W jakich językach można przeglądać prace Jean-Antoine Watteau?

angielski (35%), koreański (12%) i bułgarski (8%). Najpopularniejszym językiem jest angielski (35%).

Czy istnieje styl Jean-Antoine Watteau, który jest preferowany przez odwiedzających?

Tak, Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 61% odwiedzin przy 26% udziału w katalogu.