Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
449 561dzieła sztuki 30 612artyści 4 658muzea 32język

Jean-Léon Gérôme Statystyki popytu i odwiedzin

1824 – 1904

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jean-Léon Gérôme w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Jean-Léon Gérôme: popyt na pierwszy rzut oka

Najczęściej oglądanym obrazem artysty Jean-Léon Gérôme w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind: 2 500 wyświetleń, co stanowi 6% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Slave Market in Rome i Drunken Bacchus and Cupid. Jean-Léon Gérôme przyciągnął łącznie 37 500 wizyt: 3 400 na stronie artysty oraz 34 100 na pojedynczych obrazach. Popyt rośnie: liczba odwiedzin wzrosła o 4% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 21 800 odwiedzin. Klienci przeglądają oferty na urządzenia (85%), telefony (12%) i tablety (3%). Klienci skłaniają się ku Miękki cień (Jasność luminancji): 49% odwiedzin, przy 26% udziału w katalogu artysty.

10 obrazów artysty Jean-Léon Gérôme, które najczęściej otwierają kupujący

Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 10 obrazów artysty Jean-Léon Gérôme oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.

  1. Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind 1 Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind, 1896 2 500 wizyt · 6,3%
  2. Slave Market in Rome 2 Slave Market in Rome, 1884 1 800 wizyt · 4,5%
  3. Drunken Bacchus and Cupid 3 Drunken Bacchus and Cupid, 1850 1 700 wizyt · 4,3%
  4. L'Eminence Grise 4 L'Eminence Grise 1 700 wizyt · 4,3%
  5. The Slave Market 5 The Slave Market, 1871 1 500 wizyt · 3,8%
  6. Harem Women Feeding Pigeons w Courtyard - Jean Leon Gerome 6 Harem Women Feeding Pigeons w Courtyard - Jean Leon Gerome, 1894 1 100 wizyt · 2,8%
  7. Snake Charmer 7 Snake Charmer, 1889 1 000 wizyt · 2,5%
  8. Pollice Verso (aka Thumbs Down) 8 Pollice Verso (aka Thumbs Down) 1 000 wizyt · 2,5%
  9. Moorish Bath (also known as Lady of Cairo Bathing) 9 Moorish Bath (also known as Lady of Cairo Bathing), 1872 900 wizyt · 2,3%
  10. Prayer on the Housetops 10 Prayer on the Housetops, 1865 900 wizyt · 2,3%

Jakie zainteresowanie budzi Jean-Léon Gérôme każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202601 000
Lip 20261 30020 500
Sie 20269006 300
Wrz 20261 2006 300

Jak często oglądane są obrazy artysty Jean-Léon Gérôme?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które obrazy Jean-Léon Gérôme cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Public Prayer w Mosque Amr…0000000005002000
Harem Women Feeding Pigeons…000000000200200500
Modlitwa w meczecie000000000300100200
Slave Market in Rome000000000400300600
Turkish 0000000001001000
Ryczek i jej kocięta0000000000100100
Snake Charmer000000000800100100
Moorish Bath0000000003000200
Portrait of a Lady0000000004003000
Truth coming from the well…00000000080001 600

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace Jean-Léon Gérôme?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia32 00085,3%
telefony4 50012,0%
tablety1 0002,7%

W jakich językach przeglądają oferty kupujący Jean-Léon Gérôme?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz dane
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
Chinese60046,2%
angielski20015,4%
francuski20015,4%
duński1007,7%
gruziński1007,7%
rosyjski1007,7%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Jean-Léon Gérôme oraz jak prezentuje się prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz dane
DzieńOdwiedziny
Śr 23 Wrz500
Czw 24 Wrz300
Pt 25 Wrz700
So 26 Wrz400
Nd 27 Wrz200
Pon 28 Wrz600
Wt 29 Wrz500
Śr 30 Wrz500
Czw 1 Paź600
Pt 2 Paź300
So 3 Paź200
Nd 4 Paź1 200
Pon 5 Paź600
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź800
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź1 000
So 10 Paź400
Nd 11 Paź300
Pon 12 Paź2 700
Wt 13 Paź1 700
Śr 14 Paź (prognoza)1 100
Czw 15 Paź (prognoza)600
Pt 16 Paź (prognoza)1 200
So 17 Paź (prognoza)600
Nd 18 Paź (prognoza)1 100
Pon 19 Paź (prognoza)2 400
Wt 20 Paź (prognoza)1 400
Śr 21 Paź (prognoza)1 300
Czw 22 Paź (prognoza)600
Pt 23 Paź (prognoza)1 400
So 24 Paź (prognoza)700
Nd 25 Paź (prognoza)1 200
Pon 26 Paź (prognoza)2 800
Wt 27 Paź (prognoza)1 700
Śr 28 Paź (prognoza)1 400
Czw 29 Paź (prognoza)700
Pt 30 Paź (prognoza)1 600
So 31 Paź (prognoza)800
Nd 1 Lis (prognoza)1 400
Pon 2 Lis (prognoza)3 100
Wt 3 Lis (prognoza)1 900

Jean-Léon Gérôme: najczęstsze pytania

Które obrazy Jean-Léon Gérôme cieszą się największym popytem?

Truth coming from the well armed with her whip to chastise mankind prowadzi z wynikiem 2 500 odwiedzin (6% wszystkich wyświetleń Jean-Léon Gérôme). Powyższy ranking przedstawia 10 najlepszych pozycji.

Jak duże jest zainteresowanie artystą Jean-Léon Gérôme?

37 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 3 400 na stronie artysty i 34 100 na stronach poszczególnych obrazów.

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace Jean-Léon Gérôme?

Klienci przeglądają oferty na urządzenia (85%), telefony (12%) i tablety (3%); urządzenia generują 85% wizyt.

Który rodzaj obrazów Jean-Léon Gérôme preferują kupujący?

Miękki cień (Jasność luminancji): 49% odwiedzin dla 26% katalogu.