Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
644 672dzieła sztuki 52 888artyści 5 406muzea 32język

John Virtue Co oglądają odwiedzający

1947

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty John Virtue w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

John Virtue: spojrzenie odwiedzających

Oglądali Landscape No.664 częściej niż jakiekolwiek inne dzieło John Virtue: 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 42% wszystkich odwiedzin. Następnie następują Landscape No.739 i Landscape 715. John Virtue odnotował 1 300 odwiedzin: 500 na stronie artysty, 800 w kategorii obrazy. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 600 odwiedzin. Preferencje są jasne: Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów) generuje 42% odwiedzin, stanowiąc jedynie 10% katalogu.

John Virtue: 4 obrazów, które odwiedzający oglądają w pierwszej kolejności

4 obrazów artysty John Virtue z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.

  1. Landscape No.664 1 Landscape No.664, 2003 500 wizyt · 41,7%
  2. Landscape No.739 2 Landscape No.739, 2004 400 wizyt · 33,3%
  3. Landscape 715 3 Landscape 715, 2004 200 wizyt · 16,7%
  4. Landscape No.662 4 Landscape No.662, 2003 100 wizyt · 8,3%

Jak zmienia się liczba odwiedzin strony John Virtue w ujęciu miesięcznym?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Otwórz dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260100
Lip 2026400200
Sie 2026100200
Wrz 20260300

Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów John Virtue w ujęciu miesięcznym?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które obrazy John Virtue cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Otwórz dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Landscape No.6640000000000200300
Landscape No.73900000000010000
Landscape 71500000000100000
Landscape No.268000000000000
Landscape No.440000000000000
Landscape No 624000000000000
Landscape No.66200000000010000
Accrington from the Coppice000000000000
Landscape 301000000000000
Landscape IV000000000000

W jakich językach przeglądają dzieła John Virtue odwiedzający?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Ile dziennie odwiedzin ma John Virtue i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Otwórz dane
DzieńOdwiedziny
So 10 Paź0
Nd 11 Paź100
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź0
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź0
Pt 23 Paź0
So 24 Paź0
Nd 25 Paź0
Pon 26 Paź0
Wt 27 Paź0
Śr 28 Paź0
Czw 29 Paź0
Pt 30 Paź0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0
Wt 10 Lis (prognoza)0
Śr 11 Lis (prognoza)0
Czw 12 Lis (prognoza)0
Pt 13 Lis (prognoza)0
So 14 Lis (prognoza)0
Nd 15 Lis (prognoza)0
Pon 16 Lis (prognoza)0
Wt 17 Lis (prognoza)0
Śr 18 Lis (prognoza)0
Czw 19 Lis (prognoza)0
Pt 20 Lis (prognoza)0

O John Virtue w AllPaintingsStore.com

Który obraz John Virtue cieszy się największą liczbą odwiedzin?

Landscape No.664: 500 odwiedzin, co stanowi 42% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 4 obrazów.

Jaka jest wielkość grupy odbiorców John Virtue?

1 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 800 na obrazach.

Jaki styl malarstwa John Virtue przyciąga odwiedzających?

Obrazy Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 42% odwiedzin, 10% katalogu.