O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Joseph M. Raphael w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Joseph M. Raphael: widok kupujących
Klienci otwierają Market Of St. Catherine, Bruxelles częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Joseph M. Raphael: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 14% wszystkich wizyt. Następnie następują The Town Crier And His Family i Lemon, Jug And Acacia. Joseph M. Raphael odnotował 2 100 odwiedzin: 400 na stronie artysty, 1 700 w kategorii obrazy. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 1 600 odwiedzin. Preferencje są jasne: Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów) generuje 43% odwiedzin, stanowiąc jedynie 20% katalogu.
Joseph M. Raphael: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Joseph M. Raphael z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Market Of St. Catherine, Bruxelles
300 wizyt · 14,3%
-
2
The Town Crier And His Family
300 wizyt · 14,3%
-
3
Lemon, Jug And Acacia
200 wizyt · 9,5%
-
4
Neighbors
200 wizyt · 9,5%
-
5
Cottage Garden
100 wizyt · 4,8%
-
6
World Within Worlds, 1978
100 wizyt · 4,8%
-
7
Pond With Flowering Trees
100 wizyt · 4,8%
-
8
Reflection Pool
100 wizyt · 4,8%
-
9
In The Garden
100 wizyt · 4,8%
-
10
Ostend Strand
100 wizyt · 4,8%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Joseph M. Raphael w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 1 300 |
| Sie 2026 | 0 | 200 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 100 | 200 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Joseph M. Raphael w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Joseph M. Raphael odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 6,0% | 14,3% |
| Miękki cień | 12,0% | 19,1% |
| Delikatna luminancja | 30,0% | 9,5% |
| Jasna luminancja | 42,0% | 42,9% |
| Rozświetlony | 10,0% | 14,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 26,0% | 28,6% |
| Subtelna kolorystyka | 40,0% | 23,8% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 30,0% | 47,6% |
| Wyraźne nasycenie barw | 4,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 16,0% | 14,3% |
| Zrównoważony | 64,0% | 52,4% |
| Żywy i nasycony | 20,0% | 33,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 16,0% | 19,1% |
| Delikatny | 40,0% | 38,1% |
| Zrównoważony kontrast | 16,0% | 14,3% |
| Wyrazisty kontrast | 14,0% | 23,8% |
| Oświadczenie | 14,0% | 4,8% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 20,0% | 14,3% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 10,0% | 9,5% |
| Zrównoważona harmonia | 20,0% | 42,9% |
| Silna spójność kolorystyczna | 20,0% | 19,1% |
| Spójna paleta barw | 30,0% | 14,3% |
Które obrazy Joseph M. Raphael cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In The Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Market Of St. Catherine, Br… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Workhorses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bartered Bride, Stern Grove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Neighbors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Self-potrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Our Place, Rue England | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blowing Bubbles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Joseph M. Raphael?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 100,0% |
Ile dziennie odwiedzin ma Joseph M. Raphael i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 100 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 100 |
| Pon 2 Lis | 300 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 100 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 100 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 400 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 200 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 500 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 200 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 600 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
O Joseph M. Raphael w AllPaintingsStore.com
Który obraz Joseph M. Raphael cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Market Of St. Catherine, Bruxelles: 300 odwiedzin, co stanowi 14% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Joseph M. Raphael?
- 2 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 400 na stronie artysty i 1 700 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Joseph M. Raphael przyciąga kupujących?
- Obrazy Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 43% odwiedzin, 20% katalogu.