O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Joshua Shaw w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Joshua Shaw: liczby, które mają znaczenie
North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains to najczęściej otwierany obraz artysty Joshua Shaw: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 27% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim Witch Duck Creek i On The Susquehanna. Łącznie 2 300 wizyt: 900 na stronie artysty i 1 400 w odniesieniu do obrazów. Spadek o 100% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 2 100 wizytami. Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) to preferowany styl: 67% wizyt, 38% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Joshua Shaw pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Joshua Shaw, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains
400 wizyt · 26,7%
-
2
Witch Duck Creek, 1835
200 wizyt · 13,3%
-
3
On The Susquehanna
200 wizyt · 13,3%
-
4
Indians Stalking Deer (also known as Bears Feast)
100 wizyt · 6,7%
-
5
The First Ship, 1846
100 wizyt · 6,7%
-
6
Two Reclining Indians
100 wizyt · 6,7%
-
7
Indian Lying Face Down
100 wizyt · 6,7%
-
8
Seven Hills – An American Landscape
100 wizyt · 6,7%
-
9
Ship at Sea in a Squall
100 wizyt · 6,7%
-
10
Scene On Stony Creek, Catawba River
100 wizyt · 6,7%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Joshua Shaw?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 100 |
| Lip 2026 | 900 | 1 200 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Joshua Shaw?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Joshua Shaw?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 7,5% | 13,3% |
| Miękki cień | 25,0% | 20,0% |
| Delikatna luminancja | 20,0% | 33,3% |
| Jasna luminancja | 35,0% | 20,0% |
| Rozświetlony | 12,5% | 13,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 27,5% | 13,3% |
| Subtelna kolorystyka | 35,0% | 40,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 27,5% | 33,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 10,0% | 13,3% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 65,5% | 75,0% |
| Ciemne tony | 13,8% | 16,7% |
| Barwy ziemi | 17,2% | 8,3% |
| Monochromatyczna | 3,5% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 25,0% | 13,3% |
| Zrównoważony | 60,0% | 73,3% |
| Żywy i nasycony | 15,0% | 13,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 10,0% | 13,3% |
| Delikatny | 10,0% | 6,7% |
| Zrównoważony kontrast | 7,5% | 6,7% |
| Wyrazisty kontrast | 12,5% | 40,0% |
| Oświadczenie | 60,0% | 33,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 12,5% | 6,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 5,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 7,5% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 37,5% | 66,7% |
| Spójna paleta barw | 37,5% | 26,7% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Joshua Shaw miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reedy River Massacre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Witch Duck Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Dido and Aneas Going to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indians Stalking Deer (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Wissahiccon, Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romantic Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Windy Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Mill, Miller and Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział językowy odbiorców Joshua Shaw?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Joshua Shaw i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
Zapytania o Joshua Shaw wymagają
Który obraz Joshua Shaw jest najczęściej oglądany?
- North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains, z 400 odwiedzinami lub 27% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Joshua Shaw na AllPaintingsStore.com?
- 2 300 w ciągu dwunastu miesięcy (900 na stronie artysty, 1 400 na obrazach).
Czy istnieje styl Joshua Shaw, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 67% odwiedzin przy 38% udziału w katalogu.