O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lam Qua w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Lam Qua: widok kupujących
Klienci otwierają Case No.3790 częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Lam Qua: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 17% wszystkich wizyt. Następnie następują The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong i Portrait of Keying (Qiying). Lam Qua odnotował 1 400 odwiedzin: 500 na stronie artysty, 900 w kategorii obrazy. Trend jest wzrostowy: o 100% więcej wizyt w Paź 2026 niż w Wrz 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 600 odwiedzin. Preferencje są jasne: Oświadczenie (Kontrast) generuje 25% odwiedzin, stanowiąc jedynie 7% katalogu.
Lam Qua: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Lam Qua z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Case No.3790, 1837
200 wizyt · 16,7%
-
2
The Fourth Concubine of Hexing (Wo Hing) of Hong Kong, 1864
200 wizyt · 16,7%
-
3
Portrait of Keying (Qiying), 1844
100 wizyt · 8,3%
-
4
Case No.3438, 1837
100 wizyt · 8,3%
-
5
Case No.5583, 1838
100 wizyt · 8,3%
-
6
Case No.5119, 1838
100 wizyt · 8,3%
-
7
Case No.4606, 1837
100 wizyt · 8,3%
-
8
Case No.4605, 1837
100 wizyt · 8,3%
-
9
Case No.2152 (after), 1836
100 wizyt · 8,3%
-
10
Thomas McMicking (b.1812)
100 wizyt · 8,3%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Lam Qua w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 200 | 400 |
| Sie 2026 | 300 | 200 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
| Paź 2026 | 0 | 200 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Lam Qua w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Lam Qua odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 43,3% | 33,3% |
| Miękki cień | 46,7% | 58,3% |
| Delikatna luminancja | 10,0% | 8,3% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 13,3% | 25,0% |
| Subtelna kolorystyka | 30,0% | 25,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 53,3% | 50,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 3,3% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 88,9% | 88,9% |
| Ciemne tony | 7,4% | 0,0% |
| Barwy neutralne | 3,7% | 11,1% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 23,3% | 33,3% |
| Zrównoważony | 73,3% | 66,7% |
| Żywy i nasycony | 3,3% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 3,3% | 16,7% |
| Delikatny | 43,3% | 25,0% |
| Zrównoważony kontrast | 20,0% | 25,0% |
| Wyrazisty kontrast | 26,7% | 8,3% |
| Oświadczenie | 6,7% | 25,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 13,3% | 16,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 3,3% | 8,3% |
| Zrównoważona harmonia | 6,7% | 8,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 53,3% | 41,7% |
| Spójna paleta barw | 23,3% | 25,0% |
Które obrazy Lam Qua cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Case No.3790 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Case No.4605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.4849 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.1675 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.3438 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mouqua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dr. Peter Parker. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hevlyn Benson (1805–1858) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.2152 (after) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Case No.5331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Lam Qua?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Lam Qua i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 100 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 100 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
O Lam Qua w AllPaintingsStore.com
Który obraz Lam Qua cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Case No.3790: 200 odwiedzin, co stanowi 17% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Lam Qua?
- 1 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 900 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Lam Qua przyciąga kupujących?
- Obrazy Oświadczenie (Kontrast): 25% odwiedzin, 7% katalogu.