O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Lucy Willis w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Lucy Willis: popyt na pierwszy rzut oka
Najczęściej oglądanym obrazem artysty Lucy Willis w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest After Rain, Tourrette: 700 wyświetleń, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Spring Flowers In A Vase i Black Cat And Dappling. Lucy Willis przyciągnął łącznie 2 200 wizyt: 500 na stronie artysty oraz 1 700 na pojedynczych obrazach. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 1 600 odwiedzin. Odwiedzający skłaniają się ku Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 50% wizyt, przy 26% w katalogu artysty.
10 obrazów artysty Lucy Willis, które najczęściej otwierają odwiedzający
Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 10 obrazów artysty Lucy Willis oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.
-
1
After Rain, Tourrette
700 wizyt · 29,2%
-
2
Spring Flowers In A Vase
200 wizyt · 8,3%
-
3
Black Cat And Dappling
100 wizyt · 4,2%
-
4
Inside Looking Out
100 wizyt · 4,2%
-
5
Cows In The Orchard
100 wizyt · 4,2%
-
6
Forgotten Palace, Udaipur
100 wizyt · 4,2%
-
7
The Blue Fountain
100 wizyt · 4,2%
-
8
Dhow Yard, Sur
100 wizyt · 4,2%
-
9
Cats
100 wizyt · 4,2%
-
10
The marquee
100 wizyt · 4,2%
Jakie zainteresowanie budzi Lucy Willis każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 100 |
| Lip 2026 | 400 | 1 200 |
| Sie 2026 | 100 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 300 |
Jak często oglądane są obrazy artysty Lucy Willis?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie obrazy wybierają odwiedzający Lucy Willis?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 4,0% | 4,2% |
| Delikatna luminancja | 20,0% | 20,8% |
| Jasna luminancja | 54,0% | 66,7% |
| Rozświetlony | 22,0% | 8,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 60,0% | 45,8% |
| Subtelna kolorystyka | 26,0% | 50,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 8,0% | 4,2% |
| Wyraźne nasycenie barw | 6,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 76,9% | 94,4% |
| Pastele | 15,4% | 5,6% |
| Barwy ziemi | 5,1% | 0,0% |
| Natura | 2,6% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 36,0% | 33,3% |
| Zrównoważony | 52,0% | 66,7% |
| Żywy i nasycony | 12,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 16,0% | 4,2% |
| Delikatny | 18,0% | 16,7% |
| Zrównoważony kontrast | 4,0% | 4,2% |
| Wyrazisty kontrast | 18,0% | 12,5% |
| Oświadczenie | 44,0% | 62,5% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 40,0% | 37,5% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 10,0% | 8,3% |
| Zrównoważona harmonia | 8,0% | 8,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 28,0% | 37,5% |
| Spójna paleta barw | 14,0% | 8,3% |
Które obrazy Lucy Willis cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening, Hroussa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kenneggy, Cornwall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cobo Bay, Guernsey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cairo Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bamboo Fence, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Clearing Leaves, Senegal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian goats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Darricha, Fes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fly Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają dzieła Lucy Willis odwiedzający?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Lucy Willis oraz jak prezentuje się prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 100 |
| Czw 22 Paź | 300 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 400 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
Lucy Willis: najczęstsze pytania
Które obrazy Lucy Willis cieszą się największym popytem?
- After Rain, Tourrette prowadzi z wynikiem 700 odwiedzin (29% wszystkich wyświetleń Lucy Willis). Powyższy ranking przedstawia 10 najlepszych pozycji.
Jak duże jest zainteresowanie artystą Lucy Willis?
- 2 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 1 700 na stronach poszczególnych obrazów.
Który rodzaj obrazów Lucy Willis preferują odwiedzający?
- Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 50% odwiedzin dla 26% katalogu.