O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Marc Duvallier w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Marc Duvallier: liczby, które mają znaczenie
Celestial Choreography in Crimson and Ochre to najczęściej otwierany obraz artysty Marc Duvallier: 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim The Eternal Vow in Verdant Light: A Singular Pastoral Study i Solitude in Ochre: The Silent Horizon. Łącznie 6 300 wizyt: 700 na stronie artysty i 5 600 w odniesieniu do obrazów. Spadek o 9% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 3 800 wizytami. Podział na urządzenia: urządzenia (90%), telefony (8%) i tablety (2%). Delikatny (Kontrast) to preferowany styl: 36% wizyt, 14% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Marc Duvallier pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Marc Duvallier, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
-
1
Celestial Choreography in Crimson and Ochre, 2026
500 wizyt · 8,2%
-
2
The Eternal Vow in Verdant Light: A Singular Pastoral Study, 2026
300 wizyt · 4,9%
-
3
Solitude in Ochre: The Silent Horizon, 2026
200 wizyt · 3,3%
-
4
Gilded Solitude: An Autumnal Mosaic in Silver and Ochre, 2026
200 wizyt · 3,3%
-
5
The Sovereign of Silence: A Study in Crimson and Shadow, 2026
200 wizyt · 3,3%
-
6
Resonance in Shadow: A Baroque Soliloquy, 2026
200 wizyt · 3,3%
-
7
The Solitary Zenith: An Infinite Chrysalis, 2026
200 wizyt · 3,3%
-
8
Celestial Solitude: The Cobalt Nocturne, 2026
200 wizyt · 3,3%
-
9
Celestial Orbit of the Eternal Muse, 2026
200 wizyt · 3,3%
-
10
Primal Radiance: The Celestial Awakening, 2026
100 wizyt · 1,6%
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Marc Duvallier?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 400 |
| Lip 2026 | 200 | 3 600 |
| Sie 2026 | 200 | 900 |
| Wrz 2026 | 300 | 700 |
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Marc Duvallier?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Marc Duvallier?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 10,0% | 18,0% |
| Miękki cień | 34,0% | 47,5% |
| Delikatna luminancja | 36,0% | 22,9% |
| Jasna luminancja | 16,0% | 9,8% |
| Rozświetlony | 4,0% | 1,6% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 26,0% | 14,8% |
| Subtelna kolorystyka | 18,0% | 26,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 34,0% | 32,8% |
| Wyraźne nasycenie barw | 22,0% | 22,9% |
| Żywy kolor | 0,0% | 3,3% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 54,8% | 54,4% |
| Ciemne tony | 21,4% | 28,3% |
| Barwy neutralne | 21,4% | 15,2% |
| Monochromatyczna | 2,4% | 2,2% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 24,0% | 24,6% |
| Zrównoważony | 52,0% | 50,8% |
| Żywy i nasycony | 24,0% | 24,6% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 8,0% | 8,2% |
| Delikatny | 14,0% | 36,1% |
| Zrównoważony kontrast | 22,0% | 18,0% |
| Wyrazisty kontrast | 22,0% | 21,3% |
| Oświadczenie | 34,0% | 16,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 18,0% | 8,2% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 10,0% | 19,7% |
| Zrównoważona harmonia | 12,0% | 8,2% |
| Silna spójność kolorystyczna | 30,0% | 50,8% |
| Spójna paleta barw | 30,0% | 13,1% |
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Marc Duvallier miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Echoes of the Amber Twiligh… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Celestial Choreography in C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 100 |
| The Echo of Antiquity: A So… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chromatic Anura: A Singular… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rhythmic Cadence in Primary… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chromatic Equilibrium: An I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Celestial Equilibrium in Oc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Primordial Mask in Cadm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ethereal Horizon: A Study i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Celestial Orbit of the Eter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) Marc Duvallier?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 5 700 | 90,5% |
| telefony | 500 | 7,9% |
| tablety | 100 | 1,6% |
Jaki jest podział językowy odbiorców Marc Duvallier?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż tabelę
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| niemiecki | 100 | 20,0% |
| angielski | 100 | 20,0% |
| hiszpański | 100 | 20,0% |
| japoński | 100 | 20,0% |
| portugalski | 100 | 20,0% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Marc Duvallier i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 100 |
| Czw 24 Wrz | 300 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 100 |
| Pon 28 Wrz | 200 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 200 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 200 |
| Wt 6 Paź | 300 |
| Śr 7 Paź | 200 |
| Czw 8 Paź | 100 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 300 |
| Pon 12 Paź | 100 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 200 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 300 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 200 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 300 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 200 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 300 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 100 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 300 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 300 |
Zapytania o Marc Duvallier wymagają
Który obraz Marc Duvallier jest najczęściej oglądany?
- Celestial Choreography in Crimson and Ochre, z 500 odwiedzinami lub 8% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Marc Duvallier na AllPaintingsStore.com?
- 6 300 w ciągu dwunastu miesięcy (700 na stronie artysty, 5 600 na obrazach).
Czy profil Marc Duvallier jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?
- Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (90%), telefony (8%) i tablety (2%); liderem jest urządzenia z udziałem 90%.
Czy istnieje styl Marc Duvallier, który jest preferowany przez odwiedzających?
- Tak, Delikatny (Kontrast): 36% odwiedzin przy 14% udziału w katalogu.