Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Maximilien Luce w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
Maximilien Luce: liczby, które mają znaczenie
Steelworks to najczęściej otwierany obraz artysty Maximilien Luce: 3 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 25% wszystkich wyświetleń tego artysty. Następują po nim A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) i Fleurs dans un vase. Łącznie 12 500 wizyt: 1 500 na stronie artysty i 11 000 w odniesieniu do obrazów. Wzrost o 175% między Sie 2026 a Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 z 10 500 wizytami. Podział na urządzenia: urządzenia (90%), telefony (9%) i tablety (2%). Dramatyczny (Klimat) to preferowany styl: 69% wizyt, 0% katalogu.
10 najpopularniejszych obrazów artysty Maximilien Luce pod względem liczby odwiedzin
Ranking według liczby odwiedzin w AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, a nie według punktacji katalogowej. Miejsce 1 zajmuje obraz Maximilien Luce, który jest najczęściej otwierany przez użytkowników.
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin na stronie Maximilien Luce?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Paź 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
100
400
Lip 2026
1 200
9 300
Sie 2026
0
400
Wrz 2026
200
900
Jaka jest miesięczna liczba odwiedzin obrazów artysty Maximilien Luce?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają kupujący spośród obrazów Maximilien Luce?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż tabelę
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Dramatyczny
0,0%
68,8%
Sielski
50,0%
12,5%
Spokój
50,0%
10,4%
Nostalgiczny
0,0%
6,2%
Romantyczny
0,0%
2,1%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen siły
0,0%
68,8%
Sielski
50,0%
8,3%
Melancholijny
0,0%
8,3%
Spokój
50,0%
4,2%
Refleksyjny
0,0%
4,2%
Mroczny i poważny
0,0%
4,2%
Radosny
0,0%
2,1%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
2,0%
0,0%
Miękki cień
12,0%
17,5%
Delikatna luminancja
52,0%
51,7%
Jasna luminancja
26,0%
29,2%
Rozświetlony
8,0%
1,7%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
38,0%
19,2%
Subtelna kolorystyka
48,0%
56,7%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
14,0%
21,7%
Wyraźne nasycenie barw
0,0%
2,5%
Żywy kolor
0,0%
0,0%
Paleta kolorów
Paleta kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Barwy neutralne
77,8%
63,9%
Barwy ziemi
19,4%
31,9%
Ciemne tony
0,0%
2,8%
Monochromatyczna
2,8%
0,0%
Pastele
0,0%
1,4%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
24,0%
10,0%
Zrównoważony
70,0%
81,7%
Żywy i nasycony
6,0%
8,3%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
10,0%
4,2%
Delikatny
24,0%
15,0%
Zrównoważony kontrast
16,0%
8,3%
Wyrazisty kontrast
14,0%
14,2%
Oświadczenie
36,0%
58,3%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
60,0%
60,8%
Subtelnie wymieszana paleta barw
18,0%
20,0%
Zrównoważona harmonia
6,0%
10,8%
Silna spójność kolorystyczna
14,0%
6,7%
Spójna paleta barw
2,0%
1,7%
Jak prezentują się wyniki sprzedaży najpopularniejszych obrazów Maximilien Luce miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż tabelę
Dzieło sztuki
Paź 2025
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
The Pile Drivers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Region of Paris, View of Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
View of the Observatory Qua…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Brickyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Paris Street in May 1871…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Seine at Herblay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Steelworks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
0
0
Quay at Camaret, Finistère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Slag Heap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Navvies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony czy komputery: gdzie przeglądał(a) Maximilien Luce?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż tabelę
Urządzenie
Odwiedziny
Udostępnij
urządzenia
11 200
89,6%
telefony
1 100
8,8%
tablety
200
1,6%
Jaki jest podział językowy odbiorców Maximilien Luce?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż tabelę
Język
Odwiedziny
Udostępnij
węgierski
100
100,0%
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Maximilien Luce i jaka jest prognoza?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż tabelę
Dzień
Odwiedziny
Śr 23 Wrz
0
Czw 24 Wrz
400
Pt 25 Wrz
200
So 26 Wrz
0
Nd 27 Wrz
0
Pon 28 Wrz
0
Wt 29 Wrz
0
Śr 30 Wrz
0
Czw 1 Paź
0
Pt 2 Paź
0
So 3 Paź
0
Nd 4 Paź
100
Pon 5 Paź
0
Wt 6 Paź
400
Śr 7 Paź
300
Czw 8 Paź
0
Pt 9 Paź
0
So 10 Paź
100
Nd 11 Paź
100
Pon 12 Paź
100
Wt 13 Paź
0
Śr 14 Paź (prognoza)
100
Czw 15 Paź (prognoza)
100
Pt 16 Paź (prognoza)
100
So 17 Paź (prognoza)
0
Nd 18 Paź (prognoza)
100
Pon 19 Paź (prognoza)
0
Wt 20 Paź (prognoza)
100
Śr 21 Paź (prognoza)
100
Czw 22 Paź (prognoza)
100
Pt 23 Paź (prognoza)
100
So 24 Paź (prognoza)
0
Nd 25 Paź (prognoza)
100
Pon 26 Paź (prognoza)
0
Wt 27 Paź (prognoza)
100
Śr 28 Paź (prognoza)
100
Czw 29 Paź (prognoza)
100
Pt 30 Paź (prognoza)
100
So 31 Paź (prognoza)
0
Nd 1 Lis (prognoza)
100
Pon 2 Lis (prognoza)
0
Wt 3 Lis (prognoza)
100
Zapytania o Maximilien Luce wymagają
Który obraz Maximilien Luce jest najczęściej oglądany?
Steelworks, z 3 000 odwiedzinami lub 25% wszystkich wyświetleń. Pełna lista zajmuje 10 miejsce.
Ile wizyt odwiedza Maximilien Luce na AllPaintingsStore.com?
12 500 w ciągu dwunastu miesięcy (1 500 na stronie artysty, 11 000 na obrazach).
Czy profil Maximilien Luce jest częściej przeglądany na telefonach czy komputerach?
Podział wizyt według urządzeń: urządzenia (90%), telefony (9%) i tablety (2%); liderem jest urządzenia z udziałem 90%.
Czy istnieje styl Maximilien Luce, który jest preferowany przez odwiedzających?
Tak, Dramatyczny (Klimat): 69% odwiedzin przy 0% udziału w katalogu.