O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Merlette Charles Claude w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Merlette Charles Claude: widok kupujących
Klienci otwierają Le curé de Bazeilles, guerre de 1870 częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Merlette Charles Claude: 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 25% wszystkich wizyt. Następnie następują Portrait de Madame Merlette i Grand portrait de Madame Merlette. Merlette Charles Claude odnotował 800 odwiedzin: 500 na stronie artysty, 300 w kategorii obrazy. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 700 odwiedzin. Preferencje są jasne: Ciemne tony (Paleta kolorów) generuje 50% odwiedzin, stanowiąc jedynie 14% katalogu.
Merlette Charles Claude: 4 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
4 obrazów artysty Merlette Charles Claude z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Merlette Charles Claude w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 400 | 300 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Merlette Charles Claude w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Merlette Charles Claude odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 27,3% | 25,0% |
| Miękki cień | 45,5% | 75,0% |
| Delikatna luminancja | 18,2% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 9,1% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 27,3% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 36,4% | 50,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 27,3% | 25,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 9,1% | 25,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 71,4% | 50,0% |
| Ciemne tony | 14,3% | 50,0% |
| Barwy neutralne | 14,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 27,3% | 0,0% |
| Zrównoważony | 63,6% | 75,0% |
| Żywy i nasycony | 9,1% | 25,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 9,1% | 0,0% |
| Delikatny | 36,4% | 25,0% |
| Zrównoważony kontrast | 18,2% | 25,0% |
| Wyrazisty kontrast | 27,3% | 50,0% |
| Oświadczenie | 9,1% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 9,1% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 27,3% | 25,0% |
| Zrównoważona harmonia | 9,1% | 25,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 54,5% | 50,0% |
| Spójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
Które obrazy Merlette Charles Claude cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait de Madame Merlette | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soldat allemand tué par un… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scène de la guerre de 1870… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le Christ mort couché | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La gitane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grand portrait de Madame Me… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cuirassier de la guerre de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le curé de Bazeilles, guerr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scène de la guerre de 1870… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scène de la guerre de 1870… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Merlette Charles Claude?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Merlette Charles Claude i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 200 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 300 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 400 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 400 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
O Merlette Charles Claude w AllPaintingsStore.com
Który obraz Merlette Charles Claude cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Le curé de Bazeilles, guerre de 1870: 100 odwiedzin, co stanowi 25% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 4 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Merlette Charles Claude?
- 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 300 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Merlette Charles Claude przyciąga kupujących?
- Obrazy Ciemne tony (Paleta kolorów): 50% odwiedzin, 14% katalogu.