O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Nicolas Tournier w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Nicolas Tournier: widok kupujących
Klienci otwierają Merry Company częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Nicolas Tournier: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 19% wszystkich wizyt. Następnie następują The Descent from the Cross i Roman Charity. Nicolas Tournier odnotował 2 300 odwiedzin: 1 000 na stronie artysty, 1 300 w kategorii obrazy. Tempo spadło: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 2 200 odwiedzin. Preferencje są jasne: Sielski (Wydźwięk emocjonalny) generuje 33% odwiedzin, stanowiąc jedynie 0% katalogu.
Nicolas Tournier: 10 obrazów, które kupujący oglądają w pierwszej kolejności
10 obrazów artysty Nicolas Tournier z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Merry Company
300 wizyt · 18,8%
-
2
The Descent from the Cross
300 wizyt · 18,8%
-
3
Roman Charity, 1620
300 wizyt · 18,8%
-
4
St Paul, 1625
100 wizyt · 6,2%
-
5
LE CONCERT
100 wizyt · 6,2%
-
6
Montbéliard
100 wizyt · 6,2%
-
7
The Concert
100 wizyt · 6,2%
-
8
LE CHRIST EN CROIX, LA VIERGE, LA MADELEINE, SAINT JEAN ET SAINT VINCENT DE PAUL
100 wizyt · 6,2%
-
9
The death of St. Cecilia
100 wizyt · 6,2%
-
10
Christ on the Cross with the Virgin, Mary Magdalene, St. John and St. Francis of Paola, 1628
100 wizyt · 6,2%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Nicolas Tournier w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 1 000 | 1 200 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Nicolas Tournier w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Nicolas Tournier odpowiadają wyborom kupujących?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Melancholijny | 60,0% | 66,7% |
| Dramatyczny | 20,0% | 0,0% |
| Refleksyjny | 20,0% | 0,0% |
| Sielski | 0,0% | 33,3% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 86,0% | 93,8% |
| Miękki cień | 8,0% | 6,2% |
| Delikatna luminancja | 6,0% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 62,0% | 37,5% |
| Subtelna kolorystyka | 32,0% | 62,5% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 4,0% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 2,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 95,3% | 100,0% |
| Ciemne tony | 2,3% | 0,0% |
| Barwy neutralne | 2,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 86,0% | 93,8% |
| Zrównoważony | 14,0% | 6,2% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 28,0% | 25,0% |
| Delikatny | 40,0% | 31,2% |
| Zrównoważony kontrast | 10,0% | 12,5% |
| Wyrazisty kontrast | 4,0% | 6,2% |
| Oświadczenie | 18,0% | 25,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 12,0% | 25,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 8,0% | 12,5% |
| Zrównoważona harmonia | 22,0% | 6,2% |
| Silna spójność kolorystyczna | 42,0% | 43,8% |
| Spójna paleta barw | 16,0% | 12,5% |
Które obrazy Nicolas Tournier cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ on the Cross with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE CONCERT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX, LA VIER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Denial of Peter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with the Head of Goli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David with Goliath’s head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają oferty kupujący Nicolas Tournier?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Nicolas Tournier i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 100 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
O Nicolas Tournier w AllPaintingsStore.com
Który obraz Nicolas Tournier cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Merry Company: 300 odwiedzin, co stanowi 19% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Nicolas Tournier?
- 2 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 000 na stronie artysty i 1 300 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Nicolas Tournier przyciąga kupujących?
- Obrazy Sielski (Wydźwięk emocjonalny): 33% odwiedzin, 0% katalogu.