Gwarancja zwrotu pieniędzy · 100 dni Darmowa dostawa na cały świat
449 514dzieła sztuki 30 612artyści 4 658muzea 32język

Oskar Kokoschka Statystyki popytu i odwiedzin

1886 – 1980

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Oskar Kokoschka w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Oskar Kokoschka: popyt na pierwszy rzut oka

Najczęściej oglądanym obrazem artysty Oskar Kokoschka w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy jest Portret „Degenerate Artysty”: 1 900 wyświetleń, co stanowi 9% wszystkich wyświetleń tego artysty. Kolejne poszukiwane: Panna Wiatru i Anschluß - Alice in Wonderland. Oskar Kokoschka przyciągnął łącznie 18 300 wizyt: 3 400 na stronie artysty oraz 14 900 na pojedynczych obrazach. Popyt spadł: liczba odwiedzin zmniejszyła się o 5% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026, 14 100 odwiedzin. Klienci przeglądają treści w estoński (52%), francuski (8%) i włoski (8%). Zainteresowanie pochodzi głównie z Estonia (76%), Francja (12%) i Austria (3%). Klienci przeglądają oferty na urządzenia (74%), telefony (23%) i tablety (3%). Klienci skłaniają się ku Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 57% odwiedzin, przy 0% udziału w katalogu artysty.

10 obrazów artysty Oskar Kokoschka, które najczęściej otwierają kupujący

Ranking popularności na podstawie rzeczywistych wizyt z ostatnich dwunastu miesięcy w AllPaintingsStore.com: 10 obrazów artysty Oskar Kokoschka oglądanych najczęściej, od najbardziej odwiedzanych.

  1. Portret „Degenerate Artysty” 1 Portret „Degenerate Artysty”, 1937 1 900 wizyt · 8,9%
  2. Panna Wiatru 2 Panna Wiatru, 1914 1 600 wizyt · 7,5%
  3. Anschluß - Alice in Wonderland 3 Anschluß - Alice in Wonderland, 1942 1 200 wizyt · 5,6%
  4. Portrait of Lotte Franzos 4 Portrait of Lotte Franzos, 1909 1 000 wizyt · 4,7%
  5. Dolomity Landscape 5 Dolomity Landscape, 1913 900 wizyt · 4,2%
  6. Augustus Bridge - Dresden 6 Augustus Bridge - Dresden, 1923 800 wizyt · 3,7%
  7. Pourquoi nous combattons, What we are fighting for, Huile sur Toile, 7 Pourquoi nous combattons, What we are fighting for, Huile sur Toile, 600 wizyt · 2,8%
  8. The Annunciation 8 The Annunciation, 1911 600 wizyt · 2,8%
  9. Alter Mann (Vater Hirsch) 9 Alter Mann (Vater Hirsch), 1909 400 wizyt · 1,9%
  10. Fillette à la poupée, Young girl with the headstock , Huile sur Toile, 10 Fillette à la poupée, Young girl with the headstock , Huile sur Toile, 400 wizyt · 1,9%

Jakie zainteresowanie budzi Oskar Kokoschka każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026100400
Lip 20261 70012 400
Sie 20265001 400
Wrz 20261 100700

Jak często oglądane są obrazy artysty Oskar Kokoschka?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które obrazy Oskar Kokoschka cieszą się największym popytem miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz dane
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Portret „Degenerate Artysty”00000000060000
Dolomity Landscape0000000005001000
Panna Wiatru0000000005000200
Panna Wiatru000000000000
Alter Mann (Vater Hirsch)0000000002001000
Gino Schmidt0000000010010000
Veronica00000000020000
Poster design of the period…00000000003000
La Saga de Prométhée, Detal…000000000000
Double Portrait Oskar Kokos…00000000020000

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace Oskar Kokoschka?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz dane
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia13 60074,3%
telefony4 20023,0%
tablety5002,7%

W jakich językach przeglądają oferty kupujący Oskar Kokoschka?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz dane
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
estoński2 50052,1%
francuski4008,3%
włoski4008,3%
angielski3006,2%
fiński3006,2%
niemiecki2004,2%
holenderski2004,2%
turecki2004,2%
japoński1002,1%
koreański1002,1%

Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Oskar Kokoschka oraz jak prezentuje się prognoza?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz dane
DzieńOdwiedziny
Pt 25 Wrz800
So 26 Wrz200
Nd 27 Wrz700
Pon 28 Wrz300
Wt 29 Wrz200
Śr 30 Wrz100
Czw 1 Paź400
Pt 2 Paź300
So 3 Paź300
Nd 4 Paź1 700
Pon 5 Paź400
Wt 6 Paź400
Śr 7 Paź700
Czw 8 Paź600
Pt 9 Paź400
So 10 Paź1 100
Nd 11 Paź400
Pon 12 Paź600
Wt 13 Paź400
Śr 14 Paź700
Czw 15 Paź400
Pt 16 Paź (prognoza)600
So 17 Paź (prognoza)700
Nd 18 Paź (prognoza)1 100
Pon 19 Paź (prognoza)500
Wt 20 Paź (prognoza)400
Śr 21 Paź (prognoza)600
Czw 22 Paź (prognoza)600
Pt 23 Paź (prognoza)700
So 24 Paź (prognoza)700
Nd 25 Paź (prognoza)1 300
Pon 26 Paź (prognoza)600
Wt 27 Paź (prognoza)500
Śr 28 Paź (prognoza)700
Czw 29 Paź (prognoza)600
Pt 30 Paź (prognoza)700
So 31 Paź (prognoza)800
Nd 1 Lis (prognoza)1 400
Pon 2 Lis (prognoza)600
Wt 3 Lis (prognoza)500
Śr 4 Lis (prognoza)700
Czw 5 Lis (prognoza)700

Oskar Kokoschka: najczęstsze pytania

Które obrazy Oskar Kokoschka cieszą się największym popytem?

Portret „Degenerate Artysty” prowadzi z wynikiem 1 900 odwiedzin (9% wszystkich wyświetleń Oskar Kokoschka). Powyższy ranking przedstawia 10 najlepszych pozycji.

Jak duże jest zainteresowanie artystą Oskar Kokoschka?

18 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 3 400 na stronie artysty i 14 900 na stronach poszczególnych obrazów.

Z jakich urządzeń korzystają kupujący, przeglądając prace Oskar Kokoschka?

Klienci przeglądają oferty na urządzenia (74%), telefony (23%) i tablety (3%); urządzenia generują 74% wizyt.

W jakich językach posługują się odwiedzający Oskar Kokoschka?

estoński (52%), francuski (8%) i włoski (8%). Najpopularniejszym językiem jest estoński (52%).

Który rodzaj obrazów Oskar Kokoschka preferują kupujący?

Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 57% odwiedzin dla 0% katalogu.