O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Pat Steir w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Pat Steir: spojrzenie odwiedzających
Oglądali Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment częściej niż jakiekolwiek inne dzieło Pat Steir: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 29% wszystkich odwiedzin. Następnie następują Waterfall i Gold Morning with Roses. Pat Steir odnotował 1 200 odwiedzin: 700 na stronie artysty, 500 w kategorii obrazy. Najlepszym miesiącem był Lip 2026: 1 100 odwiedzin. Preferencje są jasne: Barwy neutralne (Paleta kolorów) generuje 100% odwiedzin, stanowiąc jedynie 56% katalogu.
Pat Steir: 6 obrazów, które odwiedzający oglądają w pierwszej kolejności
6 obrazów artysty Pat Steir z największą liczbą odwiedzin w serwisie AllPaintingsStore.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, uszeregowanych od tych najczęściej odwiedzanych.
-
1
Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment, 1990
200 wizyt · 28,6%
-
2
Waterfall, 1988
100 wizyt · 14,3%
-
3
Gold Morning with Roses, 1999
100 wizyt · 14,3%
-
4
Looking for the Mountain, 1971
100 wizyt · 14,3%
-
5
After Winslow Homer I, 1997
100 wizyt · 14,3%
-
6
Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment, 1990
100 wizyt · 14,3%
Jak zmienia się liczba odwiedzin strony Pat Steir w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Otwórz dane
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 600 | 500 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 100 | 0 |
Jak zmienia się liczba odwiedzin obrazów Pat Steir w ujęciu miesięcznym?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Które obrazy Pat Steir odpowiadają wyborom odwiedzających?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Otwórz dane
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 14,3% | 14,3% |
| Miękki cień | 14,3% | 42,9% |
| Delikatna luminancja | 21,4% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 28,6% | 28,6% |
| Rozświetlony | 21,4% | 14,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 64,3% | 57,1% |
| Subtelna kolorystyka | 21,4% | 42,9% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 0,0% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 14,3% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 55,6% | 100,0% |
| Barwy ziemi | 22,2% | 0,0% |
| Monochromatyczna | 22,2% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 57,1% | 57,1% |
| Zrównoważony | 28,6% | 42,9% |
| Żywy i nasycony | 14,3% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 50,0% | 42,9% |
| Delikatny | 21,4% | 57,1% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 7,1% | 0,0% |
| Oświadczenie | 21,4% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 21,4% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,3% | 14,3% |
| Zrównoważona harmonia | 7,1% | 14,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 14,3% | 14,3% |
| Spójna paleta barw | 42,9% | 57,1% |
Które obrazy Pat Steir cieszą się największym zainteresowaniem miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Otwórz dane
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sixteen Waterfalls of Dream… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Valentine Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Looking for the Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Or | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sixteen Waterfalls of Dream… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Herb's Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After Winslow Homer I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gold Morning with Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach przeglądają dzieła Pat Steir odwiedzający?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Otwórz dane
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| francuski | 100 | 100,0% |
Ile dziennie odwiedzin ma Pat Steir i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Otwórz dane
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 200 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 500 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 400 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 500 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 600 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
O Pat Steir w AllPaintingsStore.com
Który obraz Pat Steir cieszy się największą liczbą odwiedzin?
- Sixteen Waterfalls of Dreams, Memories, and Sentiment: 200 odwiedzin, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 6 obrazów.
Jaka jest wielkość grupy odbiorców Pat Steir?
- 1 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 700 na stronie artysty i 500 na obrazach.
Jaki styl malarstwa Pat Steir przyciąga odwiedzających?
- Obrazy Barwy neutralne (Paleta kolorów): 100% odwiedzin, 56% katalogu.